NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Jaki lokal na komunię polecacie?,
Posty: 45
Dołączył: 21 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Maja 2014r. 14:19  
Cytuj
Prosze o opinie jaki lokal polecacie na zrobienie Pierwszej Komunii św. A jaki lokal odradzacie i dlaczego? Z góry dziekuje za opinie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2014r. 14:19  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 27 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2014r. 14:35  
Cytuj
Na komunię 2015 nie ma juz lokali umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Maja 2014r. 14:42  
Cytuj
Ja Pierwszą Komunię Święta miałem organizowaną w kościele, wszystko było za***cie zrobione, szczerze polecam good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 13 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2014r. 14:49  
Cytuj
Restauracja Roma, a co do 2015 to na pewno nie jest wszystko zarezerwowane.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2014r. 17:15  
Cytuj
CYTAT
Ja Pierwszą Komunię Święta miałem organizowaną w kościele, wszystko było za***cie zrobione, szczerze polecam good


good W samo sedno. good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 16 Sie 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2014r. 13:22  
Cytuj
Marcato na Al Jana Pawla! Mielismy tam komunie i bylo super! Swietna obsluga pyszne jedzenie !!!Polecamy !!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2014r. 14:15  
Cytuj
i posiadówka w piwnicy w piękny, majowy dzień - super!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2014r. 15:27  
Cytuj
mik8 co ty tak atakujesz to marcato w każdym poście?, konkurencja? to że dla ciebie piwnica to nie znaczy że komuś to nie odpowiada, ty nie lubisz piwnicy a ktoś kiczowatych lokali, każdy lubi coś innego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2014r. 16:03  
Cytuj
Nie, nie jestem z konkurencji, nie mam nic wspólnego z gastronomią. Co więcej, uważam, że to jest super restauracja, ALE nie na takie imprezy.
A wyrazić swoje zdanie chyba mogę. Może akurat to, co mi tam nie odpowiada (czyli lokalizacja) również dla kogoś innego będze mieć znaczenie, a nie tylko dobre jedzenie i sprawna obsługa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 31 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2015r. 10:51  
Cytuj
Ja robiłam w tym roku komunię w Hutniku... i nie jestem zadowolona. Jedzenia mało, ubogie, słaba obsługa. Ciągle brakowało sztućców, talerzyków a o czystość na stolikach musiałam troszczyć się sama. Za te pieniądze nie warto, bo wyjdziecie głodni. Mam porównanie, bo kilka lat temu robiłam komunię w Lasowiance i wszyscy byli naprawdę zadowoleni. A w Hutniku wstyd mi było przed gośćmi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2015r. 13:21  
Cytuj
Zgadzam sie Hutnik w porównaniu z innymi knajpami w miescie to ubogi krewny,miałam tam chrzciny i dokladnie ten sam problem co ktos wyzej,obsługa skandaliczna,jedzenie takie se.
Komunie dziecka mialam w dworze Ordynata w tamtym roku,jestem zadowolona z jedzenia i obsługi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 24 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2015r. 13:39  
Cytuj
DWÓR GALICJA REWELACJA pyszne jedzenie i co najwazniejsze dzieci sie wybawiły i byly bardzo zadowolone POLECAM.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 192
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2015r. 13:55  
Cytuj
odradzam HUTNIK, 100 za głowę, kelnerki zamotane, jedzenie dobre ale tylko 3 ciepłe dania tj rosół + 2 danie + strogonow ( ubogie menu ) Za tę cenę myślę że w innych reastauracjach będzie lepiej pod względem jedzenia. druga sprawa - brak prywatności tj poprzedzielane salki parawanem tzw masówka !!!!! nie polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 12 Kwie 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Maja 2015r. 14:45  
Cytuj
w Marcato mają pyszne salatki oraz obiady .czysto mila obsługa (sałatka grzybowa przepyszna)kolezanka miała tam wesele,no i my często tam zaglądamy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
RRJ
RRJ
RRJ
Posty: 420
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2015r. 15:00  
Cytuj
Znajomi po komunii w Hutniku poszli na pizzę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 22 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Maja 2015r. 15:28  
Cytuj
zajazd pod jedionami hotel galicja restauracja sloneczna lasowianka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 13 Maja 2015r. 16:57  
Cytuj
ludzie przeciez ktos zarzadza w tym Hutniku ! pod koghos nalezy ta knajpa ,trzeba zglaszac swoje niezadowolenie bo niby dlaczego za swoje pieniadze mamy wyjsc z zaproszonymi goscmi ,glodni czy rozczarowani !!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 1 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Maja 2015r. 19:07  
Cytuj
Ja polecam w Radomyślu hotel/restauracja Karolina umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 1 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2015r. 09:56  
Cytuj
Co do obslugi kelnerskiej w restauracji,,Hutnik,,jest jaka jest,na podkreslenie zasluguje fakt,ze etatowych kelnerow jest dwoch,reszta jest dobierana z lapanki,Zlapani ludzie nie mieli i nie maja nic wspolnego z gastronomia i obsluga gosci.Nie mowiac o calym kunszcie kelnerskim.Wiec co mozna od takich wymagac?Natomiast co do nakryc to jest ono jeszcze z czasow pamietnej firmy ,,Lasowiaka,,Nic nowego nie zakupila zelazna dama.Jest tam wyzysk ludzi.Czas zakonczyc takie traktowanie,tym panstwu nalezy podziekowac,ich czas minal!!!mlotekcool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 13 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2015r. 10:41  
Cytuj
Witam,
ja też w tym roku robiłam komunię syna w Hutniku. Potwierdzam powyższe wypowiedzi, jedzenia mało - w rosole tyle pieprzu, że dzieci nie mogły go zjeść; przystawki narzucone przez lokal - galareta, schab w galarecie, ruloniki z szynki i chrzanu w .... galarecie, śledzie :( . Miało być oddzielne menu dla dzieci - ale nie było - więc musiałam się wykłócić o zmanę dań ciepłych pod dzieci. O przyniesienie czystych szklanek lub podanie kawy musiałam się kilkakrotnie dopominać. Odradzam ten lokal na jakąkolwiek imprezę!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 246
Dołączył: 28 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2015r. 10:45  
Cytuj
Polecam Restauracja Art Cafe, restauracja w Muzeum Regionalnym.
Byłam, sprawdziłam, polecam umiech

Z tyłu Muzeum znajduje się piękny plac zieleni z ławeczkami, ładnie zagospodarowanym terenem (w sam raz do zabawy dla dzieci).

Jes­tem Ko­bietą niczy­jego ser­ca...za sil­na by być z kimś, za słaba by być samą, za wyb­redna by brać to co od ręki mi dają...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 8 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2015r. 11:54  
Cytuj
Ja równiez miałem komunie w Ordynacie i tam tak samo jak w Hutniku, tj. 100zł/osoba w tym rosół, drugie danie i strogonow...także wszystko tak samo; jedna wielka sala jak na weselu,kilkanaście komunii w zasadzie razem, nawet nie odgrodzone parawanami; kelnerzy troche zamotani jak to przy takiej ilości ludzi, pomieszali jedzenia, co tu dużo mowic; poszli na ilosc i tyle

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 16 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2015r. 12:24  
Cytuj
Zdecydowanie dwór Krucze Gniazdo w Przyszowie. Pięknie wszytko przygotowane, było kilka przyjęć komunijnych, ale dobrze zorganizowana obsługa i każde przyjęcie oddzielone od drugiego (były ustawione parawany). Nikt nikomu w talerze nie zaglądał... a poza tym, brawa dla organizatora za miłą niespodziankę w postaci animatorki, które cudownie zajmowała się dziećmi (były zabawy, muzyka, malowanie twarzy). Jedzenie super, goście bardzo zadowoleni. Niestety padał deszcz, wiec dzieci nie skorzystały z placu zabaw na zewnątrz budynku, ale animatorka zapewniła im dużo atrakcji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 21 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Maja 2015r. 14:59  
Cytuj
10 maja moja corka miała komunie i przyjecie odbyło się w Wesołej Akademi. Dzieci były prze szczęśliwe z zabawy rodzice odpoczywali od swoich pociech i spokojnie mogli porozmawiac. Menu zamowilam za dużo wiec dużo przywiozlam do domu. Cenowo wyszło mi 70 zł od osoby. Musialam dowieść tort ciasto i owoce.Dzieci wybawily się na całego!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2015r. 21:57  
Cytuj
^^Czy Twoja córka miała też mikro suknię z welonem?
Komunia to nie wesele. Najlepiej zorganizować w domu rodzinnym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »