NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Jaki lokal na komunię polecacie?,
Posty: 188
Dołączył: 12 Lut 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Maja 2015r. 23:15  
Cytuj
A ja polecam Borów.Moze to i daleko od Stalowej Woli,ale opłaci się,bo nie jest drogo,a naprawde warto

http://www.klub-fela.pl/

WJ
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2015r. 23:15  
Cytuj

WJ
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 15 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2015r. 14:34  
Cytuj
Jak ja swoje dzieci do komunii wyprawiałam, to czasy były takie, ze nikt o lokalach nie myśał, tylko wszyscy u siebie. A to nie było wieki temu, tylko kilka lat wstecz. Wtedy całkiem koszt inny był, taniej i w ogóle. A może właśnie zaskoczcie swoją rodzinę i nie róbcie w lokalach tylko zróbcie w domu! Jak i wy mieliście swoją komunię, drodzy rodzice.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2015r. 14:45  
Cytuj
Ale po co sobie utrudniać, jak można sobie ułatwić. I Mama małej 'komunistki' czy małego 'komunisty' (bo to zwykle na nią wszystko spada) też może posiedzieć przy stole, porozmawiać z rodzina i trochę się zrelaksować. A nie umordowana po dwudniowym co najmniej przygotowywaniu potraw latać od stolu do kuchni, a potem sprzątać pół nocy.

Kiedyś wesela też organizowalo się na podwórku w wojskowych namiotach z wybudowana własnoręcznie drewnianą podłogą. Rozumiem, ze też takie miałaś i zachecasz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
RRJ
RRJ
RRJ
Posty: 420
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2015r. 15:15  
Cytuj
Popieram mik8.Nie rozumię ludzi,którzy chcą na siłę uszczęśliwiać innych radami typu-zrób w domu.Każdy robi tak jak mu odpowiada.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 26 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2015r. 15:51  
Cytuj
Należało by wpierw napisać ile chcesz wydać za jedna osobę bo chyba to jest podstawa żeby dyskutować o menu itp

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2015r. 18:05  
Cytuj
A kto tu rozmawia o menu? Pytanie było o opinie, czyli jak obsługa kelnerska się sprawuje, jaka jakoś potraw i jak prezentuje się sam lokal, a nie o konkrety typu menu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 5 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Maja 2015r. 22:19  
Cytuj
:zaklopotany

: prima .marciato , przytulna , karolinka zajazd sezam , olimp , Dwór ordynAta


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2015r. 23:42  
Cytuj
Ja doskonale pamiętam moją Komunię na której zabrakło Mamy bo musiała przygotowywać przyjęcie dla gości a nie przeżywać ją wspólnie z dzieckiem w tak ważny dzień!!!Dziwnie wciąż myśleć kategoriami przeszłości, czas idzie do przodu i wszystko się zmienia- jedyne co mnie boli to komercializm, konsuncjonizm, materializm ...-dziecko nie myśli o tym jak przeżyć Komunię z kanonem Katolika tylko ile kasy i prezentów zgarnie. Suma sumarum nie polecam Komunii w domu z własnej autopsji ( mimo że to było baaaardzo dawno umiech) oraz doświadczeń znajomych , którzy całkiem niedawno przygotowywali uroczystość. Jeśli chodzi o lokal to zawsze organizowaliśmy w Hutniku ( czasem Sezam ) ważne uroczystości i nigdy nie było zawodu, ale każdy ma osobistą opinię

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 177
Dołączył: 22 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2015r. 15:58  
Cytuj
Na przyjecia kameralne polecam Art Cafe.

Życzę powodzenia wszystkim Niech wam się farci Co by się nie działo Na pewno se poradzisz Spełniaj swe marzenia Użyj swojej wyobraźni Niech mocna wiara w siebie Do celu Cię prowadzi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 21 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Cze 2015r. 08:14  
Cytuj
Przyjecie komunijne odbylo sie w Wesolej Akademi. Dzieci przeszczesliwe !!!! Starsi mogli spokojnie porozmawiac i nie denerwowac sie zaczepkami typu Mamo nudzi mi sie!!!Rewelacja.Cenowo wynioslo mnie 70 zl od osoby i mam nauczke na przyszlosc. Zamawiac polowe tego co bylo bo dzieciaki nie mialy czasu nawet lodow spokojnie zjesc bo pedzily sie bawic.Jedzenia mialam za duzo i dodatkowy cieply posilek byl niepotrzebny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2015r. 11:15  
Cytuj
A skąd było to jedzenie, bo tam chyba nie ma kuchni?
Dla dzieci na pewno radocha, choć trochę mało elegancki lokal na taką okazję, stroje gości itp. Zwłaszcza, ze do czystości też można mieć zastrzeżenia.

A ja niestety muszę dołączyć swój negatywny komentarz odnośnie Hutnika. Jedzenie bardzo średnie (ciepłe jeszcze uszlo, ale ze stołu nie było się czym poczestowac), natomiast obsługa - no porażka. Przez całe przyjęcie miałam brudny talerzyk, został wymieniony dopiero ok. 17. Kawę podano mi nie wiem po co w czasie mojej nieobecności, tak jakby nie można było jej zrobić później, ale ok - to było po 13. Kolejny raz o kawę i herbatę kelnerki spytały o 16, po upomnieniu. Prawie wszyscy goście coś zamówili i uwaga uwaga - kiedy wychodzilismy o 18, tych kaw i herbat jeszcze nie było. No już dawno nie byłam w tak fatalnym lokalu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 2 Cze 2015r. 11:22  
Cytuj
CYTAT
Dla dzieci na pewno radocha, choć trochę mało elegancki lokal na taką okazję, stroje gości itp.


To chyba dzieci mają mieć radochę ? A goście niech się ubiorą odpowiednio ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 21 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Cze 2015r. 12:05  
Cytuj
Uwazalam ze to jest przyjęcie dziecka a nie dorosłych wiec zabawę miała bardzo udana. Jedzenie było smaczne maja panią która gotowala

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2015r. 12:28  
Cytuj
Ale goście najpierw idą do kościoła, bo o ile dobrze wiem, tam się odbywa najważniejsza część tego wydarzenia i tam muszą być ubrani odpowiednio.
Dzieci mają mieć radochę na urodzinach, na przyjęciu komunijnym to chyba jednak wypadałoby, by wszyscy goście byli zadowoleni. Ale wcale nie twierdzę, ze nie byli czy nie mogli być, głośno się tylko zastanawiam jak to tam wyglądało.

My byliśmy w tym roku na komunii w świetnym lokalu właśnie ze wzg na dzieci (nie tu na miejscu niestety) - poza tym, że elegancko, smacznie i świetna obsługa, to na zewnątrz był bardzo fajny plac zabaw, trampolina, piękny i duży ogród z lawkami (super rzecz dla rodziców niemowlaków, wreszcie moje ddziecko mogło spokojnie się wyspać), a w środku dluuugi stół dla dzieciaków z kolorowankami, wycinankami i innymi atrakcjami i panie animatorki prowadzące zabawy. Wszyscy byli zadowoleni - i dorośli i dzieci w każdym wieku. Szukam czegoś podobnego w okolicy na chrzciny - ktoś coś?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 5 Lis 2021r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2021r. 11:39  
Cytuj
Podbije temat bo może się komuś przydać. Sama szukałam ładnego miejsca na komunię. Zdecydowaliśmy się na Dom nad Rozlewiskiem w Racławicach. Imprezę przygotowali perfekcyjnie. Ładne miejsce ładna sala, Bardzo miła i profesjonalna obsługa no i wspaniała kuchnia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Lis 2021r. 08:37  
Cytuj
nice reklama sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lis 2021r. 09:29  
Cytuj
CYTAT
Podbije temat bo może się komuś przydać. Sama szukałam ładnego miejsca na komunię. Zdecydowaliśmy się na Dom nad Rozlewiskiem w Racławicach. Imprezę przygotowali perfekcyjnie. Ładne miejsce ładna sala, Bardzo miła i profesjonalna obsługa no i wspaniała kuchnia.


Małgosiu, pomyliłaś ideę Pierwszej Komunii Świętej z wyżerką.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »