NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
Bar miasto,
Posty: 31
Dołączył: 8 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2014r. 15:35  
Cytuj
O myślicie o tym barze bo mam propozycje pracy tam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2014r. 15:35  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Maja 2014r. 16:01  
Cytuj
W temacie powinno byc napisane o co chodzi...
Jak mozna napisac: "Co myslicie o tym barze..." kiedy ma sie isc tam do pracy.

Zle napisany poczatek no ale czego wymagac....

Z tego co wiem to kucharz, barman i kelner to jedna osoba. Co to znaczy ? Dzisiaj robisz jako barman-kelner a jutro jako kucharz etc. Praca codziennie wraz z wigilią i sylwestrem (nie koniecznie w barze miasto)....

Ale to tylko jak pisałem wczesniej... z tego co wiem. Nie oficjalne info. Najlepiej idz sie zapytaj tam umiech

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 10 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2014r. 16:27  
Cytuj
Praca u pana Marcina Pyzary wiaze sie z plusami ( o ile jest jak wczesniej- wyplata na czas najnizsza krajowa chyba,swiatek piatek i niedziela,jak kolega wyzej nadmienil - dzis barmanka jutro kucharka,w miesiacu robisz 172-186 godzin bodajze [zalezy od miesiaca] niezaleznie od dnia tj czy niedziela czy poniedzialek za godzine tyle samo) . Sa i minusy oraz bardzo niemile opinie o mankach na sklepach i wykorzystywaniu pracownikow.Ten pan mial juz wiele spraw w sadzie o rozne rzeczy.Chociazby oskarzal pracownikow o kradziez. Dodam ze PRZEGRAL nie jedna. No i uwazaj na mamusie pracodawcy - zebys w ramach pracy nie musiala biegac ze spirytusem ze sklepu czy innymi zakupami bo jej akurat w piekarni braklo hehehe....Dobrze sie zastanow....Jak wspomnialam sa plusy i minusy-wybor nalezy do Ciebie

Szatan w ciemności łowi, jest to nocne zwierzę, Chroń się przed nim w światło, tam cię nie dostrzeże. Adam Mickiewicz
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 8 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2014r. 20:11  
Cytuj
Co to znaczy?? Ale czego wymagać. Pytałam ogólnie jakie jedzenie i obsługa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 7 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2014r. 20:25  
Cytuj
Kaczka podpytujesz jakbyś cichaczem reklamę robiła (albo czekasz aż ktoś zacznie psioczyć).
Idź tam,poznaj,zobacz,zjedź i sama się przekonasz.
Ile ludzi,tyle opinii.Jak Ci powiem nie pracuj tam,tylko siedź "u mamy na wikcie" (czy kogoś tam) to posłuchasz i nie podejmiesz pracy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 8 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2014r. 20:27  
Cytuj
Nie robie reklamy tylko wiem ze ten bar dużo ludzi odwiedza zawsze.tam miła atmosfera jest tak.mi.się.wydaje i dlatego.pytan

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2014r. 20:28  
Cytuj
CYTAT
Praca u pana Marcina Pyzary wiaze sie z plusami ( o ile jest jak wczesniej- wyplata na czas najnizsza krajowa chyba,swiatek piatek i niedziela,jak kolega wyzej nadmienil - dzis barmanka jutro kucharka,w miesiacu robisz 172-186 godzin bodajze [zalezy od miesiaca] niezaleznie od dnia tj czy niedziela czy poniedzialek za godzine tyle samo).


Poza "wypłata na czas", to to są raczej plusy ujemne smiech2

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 10 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Maja 2014r. 20:37  
Cytuj
kaczka1234
CYTAT
O myślicie o tym barze bo mam propozycje pracy tam.

CYTAT
Pytałam ogólnie jakie jedzenie i obsługa

kaczka1234
Kiedy pytalas i w ktorym poscie o to bo chyba cos przeoczylam??? Dla mnie jak ktos pisze tekst co mysli o danej firmie bo ma tam prace miec to nie pyta czy smacznie i milo sie jadlo.Nie rozsmieszaj mnie

Szatan w ciemności łowi, jest to nocne zwierzę, Chroń się przed nim w światło, tam cię nie dostrzeże. Adam Mickiewicz
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 499
Dołączył: 8 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2014r. 16:04  
Cytuj
kaczka1234
Niestety muszę się zgodzić z SiostraLucyfera.

Bo albo chcesz tam pracować i pytasz o warunki pracy,
albo chcesz tam zjeść i pytasz o opinie dotyczące obsługi i posiłków.
Wydaje się, że w momencie pracy tam sama będziesz kucharzyła, kelnerzyła.

Chyba, że już tak jest i pytasz jak innym smakuje Twoje kucharzenie.

Ale w związku z takimi różnymi sytuacjami trzeba zadać mądre pytanie.

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

/Gabriel Garcia Marquez

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 5 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2014r. 17:28  
Cytuj
Dla mnie dziwne jest to że ktoś,kto ma propozycje pracy w jakimś lokalu pyta o to jakie tam jest jedzenie oraz jaka jest obsluga:szok: Przecież mialabys być tam pracownikiem a nie klientem:-) gdy ma się gdzieś propozycje pracy to wiadomo można pytac kogos o atmosferę w pracy,warunki pracy,płace oraz o to jakie jest szefostwo. ale żeby pytac o jedzenie i obsluge? hm ... skoro ty ostalas tam propozycje pracy to to Ty kogos będziesz obslugiwac a nie na odwrót :-)

No ale jeśli koniecznie chcesz wiedziec jaką tam jest obsluga oraz jedzenie to tak jak napisała Pearl,idź tam, wanny coś, będziesz obsłużona i wtedy będziesz miala okazję dowiedziec się jakie jest tam jedzenie i jaką jest tam obsluga.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 89
Dołączył: 23 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2014r. 11:26  
Cytuj
Nie wiem jakie są tam warunki pracy, I obsługa bo jedzenie zamwia sie przy barze, ale dania są przepyszne;) prawdziwe domowe jedzenie jak u mamy;) polecam ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2014r. 20:27  
Cytuj
tez jadlem ostatnio jest pyszne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 1 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2014r. 21:48  
Cytuj
Potwierdzam. Najlepsza pomidorówka jaką jadłem w jakiejkolwiek restauracji lub barze! Barszcz czerowny z uszkami jak na wigilię!
Ogólnie bardzo dobre zupy jak i drugie dania za rozsądną ceneumiech
Polecam w 100%

NON SERVIAM
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Gru 2014r. 22:00  
Cytuj
zuBer jak w robocie glod doskwiera to i z bar miasto pomidorowka najlepsza hehe

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 31 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2014r. 15:51  
Cytuj
nie wiem co takiego wspanialego w tym barze ja wole jednak domoweair kiss

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 89
Dołączył: 23 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2015r. 05:51  
Cytuj
No to tam właśnie jest typowe domowe jedzenie ;) porcje duże I do tego w przystępnych cenach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 2 Sty 2015r. 09:24  
Cytuj
CYTAT
Ten pan mial juz wiele spraw w sadzie o rozne rzeczy.Chociazby oskarzal pracownikow o kradziez. Dodam ze PRZEGRAL nie jedna.


No ... jak oskarżał o kradzież to nie on miał ... tylko z urzędu zostały wszczęte. I to nie on przegrał ... co najwyżej wystarczająco nie udowodnił komuś kradzieży.

A co z tymi co wygrał ? To znaczy, że jednak jego pracowincy to byli !#&#&@

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 499
Dołączył: 8 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2015r. 13:17  
Cytuj
CYTAT
zenek8
nie wiem co takiego wspanialego w tym barze ja wole jednak domoweair kiss

CYTAT
cytrynka1000
No to tam właśnie jest typowe domowe jedzenie ;) porcje duże I do tego w przystępnych cenach.

Domowe to znaczy domowe ....
A restauracja, to nigdy nie będzie takie samo jak w domu. Chociaż zależne to stwierdzenie jest od tego jak ktoś gotuje good
CYTAT
czortunio
A co z tymi co wygrał ? To znaczy, że jednak jego pracowincy to byli !#&#&@

A wygrał?
Bo nie słyszałam ... Może głucha jestem smiech2
Aby uzyskać jakieś odszkodowanie jedynie co mogą zrobić Ci wygrani pracownicy, to założyć sprawę cywilną umiech.
Pewnie też jest do wygrania, tylko adwokata trzeba by mieć z innego miasta i wtedy starać się o zwrot kosztów.

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

/Gabriel Garcia Marquez

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 89
Dołączył: 23 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2015r. 08:46  
Cytuj
Domowe to znaczy domowe ....
A restauracja, to nigdy nie będzie takie samo jak w domu. Chociaż zależne to stwierdzenie jest od tego jak ktoś gotuje

TO JEST BAR A NIE RESTAURACJA....SAMA NAZWA WSKAZUJE NA TO JAKIE JEST TAM JEDZENIE...DLA MNIE JEST DOMOWE - ZE WZGLĘDU NA SMAK, SPOSÓB PRZYGOTOWANIA I RODZAJ POTRAW JAKIE SIE TAM ZNAJDUJĄ...ALE TO JEST MOJE ZDANIE....

JEŚLI KTOŚ GOTUJE "DOMOWO" TO NIE ZALEŻNIE OD TEGO CZY TO BAR CZY RESTAURACJA TO BĘDZIE DOMOWE JEDZENIE....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 499
Dołączył: 8 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2015r. 14:37  
Cytuj
CYTAT
moyra3
Domowe to znaczy domowe ....
A restauracja, to nigdy nie będzie takie samo jak w domu. Chociaż zależne to stwierdzenie jest od tego jak ktoś gotuje.


CYTAT
cytrynka1000
TO JEST BAR A NIE RESTAURACJA....SAMA NAZWA WSKAZUJE NA TO JAKIE JEST TAM JEDZENIE...DLA MNIE JEST DOMOWE - ZE WZGLĘDU NA SMAK, SPOSÓB PRZYGOTOWANIA I RODZAJ POTRAW JAKIE SIE TAM ZNAJDUJĄ...ALE TO JEST MOJE ZDANIE....

JEŚLI KTOŚ GOTUJE "DOMOWO" TO NIE ZALEŻNIE OD TEGO CZY TO BAR CZY RESTAURACJA TO BĘDZIE DOMOWE JEDZENIE....


Po pierwsze:
-masz rację, to jest bar - mój błąd (do którego się przyznaję).
W restauracji niewiele ludzi zaglądałoby mi w talerz umiech.
Po drugie :
- zgodnie z netykietą pisanie dużymi literami oznacza tyle, że jesteś wkurzona i próbujesz na mnie krzyczećumiech
Czyżby jakaś fanka Baru Miasto?
Dziwnym trafem wcześniej głosu nie podnosiłaś.

Moim domownikom owszem smakuje jedzenie z Baru Miasto, ale nie chcą tam chodzić zbyt często, bo jak twierdzą lepsze mają w domu.
Tak więc rzecz gustu....A o gustach się nie dyskutuje.
Wszystkiego dobrego w NR 2015.
I myślę, że reklamy już dość będzie, pozdrawiam.

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

/Gabriel Garcia Marquez

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 89
Dołączył: 23 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2015r. 18:47  
Cytuj
Przepraszam za duże litery umiech tak jakos mi się pisało ;) to żadna reklama, wyraziłam tylko swoje zdanie. Jak by mi nie smakowało to też bym to napisała. Pozdrawiam I życzę szczesliwego nowego roku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »