NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
Klub Fela Borów-nowy właściciel-jak jest?, Proszę o opinie na temat organizacji ślubu...
Posty: 43
Dołączył: 8 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2014r. 12:08  
Cytuj
Witam,proszę o informacje osoby, które miały okazję być na weselu w Borowie "Klub Fela" po zmianie właściciela. Czy wszystko było ok? obsługa? jedzenie? Pytam, bo sama mam tam za rok swoje wesele i wiem, że do tej pory wszystko tam było super. Z góry dziękuję;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2014r. 12:08  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 17 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2014r. 14:27  
Cytuj
Witam byłem 2 tyg temu , jedzenie na stole kiepsie , ciepłe dania ok , swojski stół elegancki - jakby nie on byłaby lipa totalna . Ciasta o które też knajpa zadbała to jakaś pomyłka chyba im zostało z poprzedniego wesela bo ciężko było je zjeść potluczony W kajpie jak w knajpie nie wiem czym się niktórzy zachwycają troche lepiej niż w remizie potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 8 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2014r. 15:11  
Cytuj
Ojej...no ciasto to akurat najmniejszy problem, bo ja osobiście będę miała z innego miejsca. Mi chodzi bardziej o smak dań na stole , ciepłych dań i wystrój. Zresztą i tak z doświadczenia wiem, że nigdy się nikomu nie dogodzi;|

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 17 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2014r. 16:47  
Cytuj
tak jak pisałem dania na stole to tragedia , ciepłe ok .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 6 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2014r. 21:04  
Cytuj
Wszystko jest tam OK, bez żadnych zmian. Właściciel zmarł, ale pracownicy, kuchnia itd.. są bez zmian. Jedzenie świeże i smaczne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 8 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2014r. 14:37  
Cytuj
Może ktoś jeszcze się wypowiedzieć?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 20 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2014r. 07:36  
Cytuj
Fela jest ok. Byłam tam na wesele wszystko gra. A był ktoś w Kosinie chyba sie to nazywa " U Bacy" Z ulicy fajnie wygląda ? MOże ktoś był tam na weselu ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 29 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Maja 2014r. 23:49  
Cytuj
Mialam okazje byc na weselu w Klubie Fela 2 tyg. temu - wszystko bylo dobrze zorganizowe jak za czasow bylego wlasciciela. Z tego co wiem sa tam najtansze ceny w okolicy za to co oferuja, sama zamowilam wesele w przyszlym roku wiec niemasz sie o co martwic - naprawde polecam. uśmiech Ps. Placki mozesz zamowic sobie gdzie chcesz wlasciciele zwracaja za nie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 30 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2014r. 17:53  
Cytuj
Podobno nic się nie zmieniło, dobre opinie słyszałam od znajomych ktorzy mieli okazje byc na weselu jakies 2-3 tyg temu. Sala elegancko urządzona, jedzenie bardzo dobre a co do placków to niewiem ale jak powyżej napisane, zawsze można zamówic swoje. Fela to naprawde fajne miejsce. Również polecam!good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 20 Kwie 2012r.
Skąd: okolice STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2014r. 20:09  
Cytuj
Lokal piękny i obsługa super ta sama

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 12 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2014r. 15:03  
Cytuj
Ja również słyszałam, że nic się nie zmieniło... wszystko jak najbardziej na plus, kuzynka była tydzień temu na weselu i mówiła, że dania pyszne, obsługa bez zarzutu, ciasta też w porządku.

Z resztą jeśli chcesz można samemu sobie zamówić i wtedy odliczają wartość... tak samo jest z innymi rzeczami np. (mięso na rosół, swojska chata - możesz mieć we własnym zakresie)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 8 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2014r. 16:54  
Cytuj
CYTAT
Ja również słyszałam, że nic się nie zmieniło... wszystko jak najbardziej na plus, kuzynka była tydzień temu na weselu i mówiła, że dania pyszne, obsługa bez zarzutu, ciasta też w porządku.

Z resztą jeśli chcesz można samemu sobie zamówić i wtedy odliczają wartość... tak samo jest z innymi rzeczami np. (mięso na rosół, swojska chata - możesz mieć we własnym zakresie)


Ale jak, że odliczają?Chyba żaden lokal nie ma placów w cenie miejsca za jedną osobę? Chyba, że coś źle zrozumiałam. Wydaje mi się, że zawsze tak jest ze w cenie jest wszystko poza właśnie plackami, wiejskim stołem. Za to trzeba dodatkowo sobie osobno zapłacić (jeśli bierze się od nich to dopłaca się, a jeśli z innego miejsca to po prostu kupuje we własnym zakresie). Więc nie wiem skąd te odliczenia?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 12 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2014r. 10:53  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ja również słyszałam, że nic się nie zmieniło... wszystko jak najbardziej na plus, kuzynka była tydzień temu na weselu i mówiła, że dania pyszne, obsługa bez zarzutu, ciasta też w porządku.

Z resztą jeśli chcesz można samemu sobie zamówić i wtedy odliczają wartość... tak samo jest z innymi rzeczami np. (mięso na rosół, swojska chata - możesz mieć we własnym zakresie)


Ale jak, że odliczają?Chyba żaden lokal nie ma placów w cenie miejsca za jedną osobę? Chyba, że coś źle zrozumiałam. Wydaje mi się, że zawsze tak jest ze w cenie jest wszystko poza właśnie plackami, wiejskim stołem. Za to trzeba dodatkowo sobie osobno zapłacić (jeśli bierze się od nich to dopłaca się, a jeśli z innego miejsca to po prostu kupuje we własnym zakresie). Więc nie wiem skąd te odliczenia?



Polega to na tym, że np. masz za miejsce 130 zł/os. do tego po 5 zł. za ubranie krzeseł - cena obejmuje standardowe menu (5 ciepłych dań) plus placki itp. Swojska chata, tort i rzeczy "extra" płaci się dodatkowo. Jeżeli decydujesz się na standardowe menu, ale chcesz mieć np. swoją wędlinę i mięso na rosół to od standardowej ceny za osobę odejmują Ci koszt (który sami musieli by ponieść na te rzeczy) i takim sposobem wychodzi mniej.
Jeżeli chodzi o swojską chatę, tort, deskę serów czy inne rzeczy extra to po prostu (w przypadku, jeśli nie robisz tego we własnym zakresie) dodają koszty potem sumuje się wszystko i wychodzi konkretna wartość.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 8 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2014r. 14:34  
Cytuj
Hm...no to nie wiedziałam, że w cenie są placki. A co do dań standardowych to nie jest w cenie 5 dań gorących tylko jeszcze chyba 10 zimnych które stoją na stole (jakieś sałatki, lody, galaretki), prawda?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 12 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2014r. 15:21  
Cytuj
tak, dokładnie 10 dań zimnych (sałatki, galarety, ryby, inne przystawki do wyboru)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 188
Dołączył: 12 Lut 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Cze 2014r. 09:58  
Cytuj
Szanowni Państwo!
Klub "Fela",bo tak nazywa się Dom Weselny w Borowie jest przystosowany na ok.300 osób.W tej chwili jest to najtańszy Dom Weselny w okolicy.Tort i placki musicie sobie państwo sami kupić,ale i tak wychodzi najtaniej.
Mimo,że ci młodzi państwo prowadzą ten Dom od niedawna,radzą sobie znakomicie.Również jakość serwowanych posiłków,przystawek,sałatek budzi zachwyt podniebienia.
Po prostu jest świetnie.
Miałem tam wesele syna i wiele razy tam się bawiłem i mogę z całą odpowiedzialnością polecić ten wspaniały Dom Weselny na wesele czy też na każdą inną okazję:komunie,przyjęcia imieninowe,różne spotkania towarzyskie i biznesowegoodSpamSpam@Spam

WJ
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 11 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2014r. 20:47  
Cytuj
nie wiem czy Klub Fela jest najtańszy w Karczmie Pasadena w Zaklikowie jest 6 dań gorących 12-13 przystawek, ciasto owoce napoje bez ograniczeń (ciasto wyśmienite)mieliśmy tam wesele w lipcu było super i dekoracja stołów i sali w cenie takiej jak w Borowie, a jaki klimat jak w górach

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »