NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Wrażenia po Komuniach w lokalach:),
Posty: 75
Dołączył: 3 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Maja 2014r. 23:59  
Cytuj
Od jakiegos czasu na topie sa organizowane Komunie św. w lokalach, chciałbym usłyszeć opinie o ich organizacji itd. Gdzie dobrze, gdzie średnio, gdzie nie warto!

Nigdy nie dyskutuj z idiotą - bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2014r. 23:59  
Cytuj

Nigdy nie dyskutuj z idiotą - bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 5 Maja 2014r. 08:23  
Cytuj
Super sprawa,ale w Stalowej Woli szalu nie ma z lokalami,oklepane ,nieciekawe menu.Robilam komunie rok temu i powiem jedno jak masz zaproszonych gosci miejscowych,jakos bedzie ale jak masz gosci z innych regionow Polski Ślask, Pomorze to cienko to wypada u nas za 120 zl oferta nudna i oklepana 2 dania gorace jakies salatki w wiekszosci swoje owoce,ciasta czy slodycze.Np.w kujawsko -pomorskim w cenie 130-150 zl 4-5 goracych dan,super desery,kilka salatek.Ja w dobrej cenie i z 3 daniami znalazlam Dwór Ordynata,super wedliny (wlasny wyrob),3 dania gorace(ciekawe dania),napoje porzadne(nie jakies z biedronki),saltki 2 do oporu tak jak i wedlina ieszcze w pojemniki do domu dostalam.Owoce świeze i kilka rodzajow.Cena 100 zl/osoba,siostra robila w Rustice w Przedzelu za 95 zl- obiad potem pasztecik z barszczykiem i salatki 2 rodzaje,owoce, slodycze swoje.Trzeba szukac jak ci zalezy na odbebnieniu komuni znajdziesz,ale jak chcesz ugoscic ludzi tak super i inaczej jak wszedzie szukaj.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Maja 2014r. 09:03  
Cytuj
CYTAT
Trzeba szukac jak ci zalezy na odbebnieniu komuni znajdziesz,ale jak chcesz ugoscic ludzi tak super i inaczej jak wszedzie szukaj.



Najważniejsze to meritum komunii czyli biesiada umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 7 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2014r. 09:47  
Cytuj
w kujawsko -pomorskim w cenie 130-150 zl 4-5 goracych dan,super desery,kilka salatek.
A czy Ty jesteś w stanie w ciągu tych kilku godzin zjeść tyle ciepłych dań, czy chcesz pokazać że Cię stać na tak pokaźną komunię.Typowe polskie "zastaw się a postaw się".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2014r. 10:09  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Trzeba szukac jak ci zalezy na odbebnieniu komuni znajdziesz,ale jak chcesz ugoscic ludzi tak super i inaczej jak wszedzie szukaj.



Najważniejsze to meritum komunii czyli biesiada umiech


Najważniejsze to prezentyumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2014r. 11:32  
Cytuj
Świat oszalał. :szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 5 Maja 2014r. 17:17  
Cytuj
CYTAT
w kujawsko -pomorskim w cenie 130-150 zl 4-5 goracych dan,super desery,kilka salatek.
A czy Ty jesteś w stanie w ciągu tych kilku godzin zjeść tyle ciepłych dań, czy chcesz pokazać że Cię stać na tak pokaźną komunię.Typowe polskie "zastaw się a postaw się".


Jak komunia o godzinie 9 rano to nie jestes w stanie zjesc do godz.17 5 goracych dan? nie mowie tu o pelnych drugichdaniach tak jak w naszym regionie ziemniaki,surowki i mieso.Nie jednego dziwi fakt ze tam na weselu jest nawet i 10 goracych dan.Typu gołbki,schabowe pod rozna postacia,mielone (nadziewane na rozne sposoby) pieczenie,rolady,żeberka,goloneczki..........ale nie podaje sie tergo kazdemu na talerzu tylko na polmiskach po kilka sztuk kazdego rodzaju i wybierasz sobie co chcesz i lubisz.Sa fajne odstepy czasowe tak ze kazdy zadowolony.Ale to trzeba przezyc i zobaczyc,to nie to co tu goscie przeszczesliwi jak dostana paszteciki z barszczem i rosol ze schabowym,taki region takie zwyczaje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 5 Maja 2014r. 17:18  
Cytuj
CYTAT
w kujawsko -pomorskim w cenie 130-150 zl 4-5 goracych dan,super desery,kilka salatek.
A czy Ty jesteś w stanie w ciągu tych kilku godzin zjeść tyle ciepłych dań, czy chcesz pokazać że Cię stać na tak pokaźną komunię.Typowe polskie "zastaw się a postaw się".


Jak komunia o godzinie 9 rano to nie jestes w stanie zjesc do godz.17 5 goracych dan? nie mowie tu o pelnych drugichdaniach tak jak w naszym regionie ziemniaki,surowki i mieso.Nie jednego dziwi fakt ze tam na weselu jest nawet i 10 goracych dan.Typu gołbki,schabowe pod rozna postacia,mielone (nadziewane na rozne sposoby) pieczenie,rolady,żeberka,goloneczki..........ale nie podaje sie tergo kazdemu na talerzu tylko na polmiskach po kilka sztuk kazdego rodzaju i wybierasz sobie co chcesz i lubisz.Sa fajne odstepy czasowe tak ze kazdy zadowolony.Ale to trzeba przezyc i zobaczyc,to nie to co tu goscie przeszczesliwi jak dostana paszteciki z barszczem i rosol ze schabowym,taki region takie zwyczaje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 5 Maja 2014r. 17:23  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Trzeba szukac jak ci zalezy na odbebnieniu komuni znajdziesz,ale jak chcesz ugoscic ludzi tak super i inaczej jak wszedzie szukaj.



Najważniejsze to meritum komunii czyli biesiada umiech


Najważniejsze to prezentyumiech


Jak zapraszasz rodzine z kilku miast w Polsce to chyba logiczne jest ze chcesz ugoscic i traktujesz goscia tak aby byl syty i zadowolony a nie jak goscia ktory ma dac prezent i wypad !a prezenty ? jak ktos ponizej napisal ŚWIAT OSZALAL bylam przerazona kwotami-czulam sie jak szara mysz ze swoimi prezentami tam gdzies w Polsce ....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2014r. 17:34  
Cytuj
CYTAT
jak ktos ponizej napisal ŚWIAT OSZALAL bylam przerazona kwotami-czulam sie jak szara mysz ze swoimi prezentami tam gdzies w Polsce ....


Napiał to powyżej, a nie poniżej to raz.
Natomiast "świat oszalał" jak się to wszystko czyta, imprezy komunijne prawie jak wesela, a mówią, że się Polakom źle powodzi... zaklopotany Jestem osobą niewierzącą, ale szanuję przekonania innych i przeraża mnie, jak spora część katolików zamiast skupiać się na samym wydarzeniu duchowym jakim jest dla nich i ich dzieci I Komunia św. to zastanawiają się jak tu się zastawić i postawić, żeby to mnie wszyscy chwalili, że zaje***a impreza była.
Głowa w sedes i zimny prysznic ze spłuczki... tak na otrzeźwienie i przemyślenie swojej postawy polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2014r. 18:02  
Cytuj
irkuck, a skąd wiesz, że ktoś się nie skupia na tym duchowym wymiarze? To, że ktoś chce ugościć swoich gości (i może wcale nie wg zasady "zastaw się, a postaw się"), którzy być może przyjeżdżają z różnych stron Polski czy nawet świata, by uczestniczyć z dzieckiem i rodzicami w tym ważnym dla nich wydarzeniu od razu oznacza, że całą duchową sferę pomija i skupia się tylko na tym? Skąd ty to możesz wiedzieć?

20 lat temu wyglądało to dokładnie tak samo, z tą tylko różnicą, że przyjęcie było w domu, a nie w lokalu. No i prezenty były inne, ale to już osobny temat.

Nie bardzo rozumiem licytacji na ilość ciepłych dań itp., ale pytanie o to, gdzie jest smacznie, przyjemnie i obługa jest w porządku jest dla mnie zupełnie normalne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 5 Maja 2014r. 18:26  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
jak ktos ponizej napisal ŚWIAT OSZALAL bylam przerazona kwotami-czulam sie jak szara mysz ze swoimi prezentami tam gdzies w Polsce ....


Napiał to powyżej, a nie poniżej to raz.
Natomiast "świat oszalał" jak się to wszystko czyta, imprezy komunijne prawie jak wesela, a mówią, że się Polakom źle powodzi... zaklopotany Jestem osobą niewierzącą, ale szanuję przekonania innych i przeraża mnie, jak spora część katolików zamiast skupiać się na samym wydarzeniu duchowym jakim jest dla nich i ich dzieci I Komunia św. to zastanawiają się jak tu się zastawić i postawić, żeby to mnie wszyscy chwalili, że zaje***a impreza była.
Głowa w sedes i zimny prysznic ze spłuczki... tak na otrzeźwienie i przemyślenie swojej postawy polecam.


Komunia i przezycia duchowe sa tu najwazniejsze !!! ,moze "zastaw sie a postaw sie" jest czasem faktycznie przesada,ale jak masz gosci z calej Polski to niby co? rosołek,schabowy salatka jarzynowa i do domu?Moze tam gdzie jest stawiany alkohol ktos moze powiedziec takimi slowami jak piszezs "impreza byla zajeb...sta.Ale tam gdzie nie ma % po ceremoni w kosciele i najwazniejszej osobie tego dnia- dziecku komunijnym wazni sa tez dla rodzicow goscie,postaraja sie aby nie bylo moze tak zajeb...scie,ale smacznie(mile widziane fajne- ciekawe-nowe smaki i potrawy) ,ładnie podane,bez scisku,tłoku i zaduchu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 12 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2014r. 21:27  
Cytuj
Ja polecam MARCATO, wcale nie jest tak drogo jak mówią niektórzy. Osobiście robiłam tam 2 imprezy i każdemu będę polecać. Kierownictwo bardzo otwarte na negocjacje, menu rozbudowane na tyle że dla każdego coś dobrego. Obsługa najlepsza z jaką sie spotkałam. Jeśli chrzciny, komunia lub inne imprezy rodzinne POLECAM MARCATO !!!

baba
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2014r. 22:12  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
jak ktos ponizej napisal ŚWIAT OSZALAL bylam przerazona kwotami-czulam sie jak szara mysz ze swoimi prezentami tam gdzies w Polsce ....


Napiał to powyżej, a nie poniżej to raz.
Natomiast "świat oszalał" jak się to wszystko czyta, imprezy komunijne prawie jak wesela, a mówią, że się Polakom źle powodzi... zaklopotany Jestem osobą niewierzącą, ale szanuję przekonania innych i przeraża mnie, jak spora część katolików zamiast skupiać się na samym wydarzeniu duchowym jakim jest dla nich i ich dzieci I Komunia św. to zastanawiają się jak tu się zastawić i postawić, żeby to mnie wszyscy chwalili, że zaje***a impreza była.
Głowa w sedes i zimny prysznic ze spłuczki... tak na otrzeźwienie i przemyślenie swojej postawy polecam.


Mnie zawsze zastanawiało dlaczego ludzie deklarujący się jako ateiści tak łatwo wpadają w pouczający ton względem tych wierzących, wytykają im błędy i pałają wręcz wyraźną awersją i niechęcia do katolików.
W końcu jeśli nie wierzę w Buddę, Siwę Allaha , Jezusa itd, nie praktykuje tej wiary to co mi tam co oni tam robią, a już na pewno nie jestem ekspertem w ich jakiś przepisach czy ich teologii. Ewentualnie mogę ich uważać za jakiś naiwniaków, ale nie nienawidzieć.
Typowy polski ateista zwykle nienawidzi kościoła i katolików, choć powinni być mu obojętni, bo nikt go nie zmusza do chodzenia do kościoła, w pracy nikt nikogo nie pyta o wyznanie, jest pełna wolność.
I tak sobie myślę, że Ci ludzie tak naprawdę nie są do końca ateistami, a sami nie mogąc się znaleźć w kościele (z różnych względów-np. postawa księży) zazdroszczą katolikom przynależności do wspólnoty i poczucia sensu życia.
Pewnie ten temat jest bardziej złożony, ale to tak pokrótce.

Irkuck jako niewierzący doskonale wie jak powinna wyglądać komunia św. tylko ciekawe skąd? no i jeszcze każe głowe to sedesu katolikom wkładać - to oznaka nienawiści przecież te niewybredne słowa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2014r. 22:24  
Cytuj
CYTAT
zazdroszczą katolikom przynależności do wspólnoty i poczucia sensu życia.
Pewnie ten temat jest bardziej złożony, ale to tak pokrótce.


Hahaha, prawie z krzesła spadłem. potluczony

Ten sens życia prędzej poczuje człowiek, który umysłu nie ma zmąconego naukami pewnej uprzywilejowanej grupy w tym kraju. :cwaniak:
W tym sęk, że właśnie ten czysty umysł prędzej odkryje prawdziwy sens życia. Ale to nie dyskusja na ten temat.

Dobra, a żeby nie mnożyć niepotrzebnych wątków i pobocznych tematów - po to jest forum dostępne dla wszystkich, żeby każdy mógł się w nim wyrazić. Temat był o imprezach komunijnych więc na ten temat była prowadzona dyskusja, a nie na temat tego czym się różni ateista od katolika i kto komu czego zazdrości.
Jak widać kolego Marku, słowo niewierzący działa na Ciebie jak płachta na byka i mocno pobudziło Cię do płytkich wywodów.

P.S. Co do lokali to świetnie zapowiada się ten zajazd co to w Przyszowie się wykańcza tuż za krzyżówką na "Klinach" (przynajmniej tak to z zewnątrz się zapowiada). :cwaniak:
Ciekawe kiedy start.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2014r. 22:32  
Cytuj
A ja Marcato nie polecam - zwłaszcza na imprezę, na której są dzieci czyli chrzciny czy komunia i organizowaną w ciepłym miesiącu.
Owszem, jedzenie smaczne, obsługa w porządku i generalnie wszystko ok, ale lokal ten dyskwalifikuje brak jakiegoś ogródka, podwórka czy kawałka placu, gdzie można wyjść, rozprostować kości, przewietrzyć się czy choćby wypuścić znudzone dzieciaki, żeby się wybiegały.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1971
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2014r. 23:36  
Cytuj
15 lat temu przyjęcia komunijne wszyscy organizowali w domach. Tak zalecali księża przygotowujący dzieci do sakramentu. Dziś większość urządza imprezę w lokalu przypominającą wesele. Może czas na powrót do tradycji? Ponadto na stół nie podawano alkoholu, a przyjęcie rozpoczynano modlitwą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Maja 2014r. 23:41  
Cytuj
wyborco, może już czas, byś przywdział fartuszek kuchenny i zajął się przygotowaniem jedzenia dla 10 - 20 (czasem może i więcej) osób, następnie posprzątał dom/mieszkanie, później pomieścił gdzieś tych ludzi jeśli mieszkasz w bloku i oczywiście przez cały dzień ich obsługiwał, a na końcu znów posprzątał.
To dopiero jest niezłe przeżycie duchowe! Ale skoro księża tak chcą ...
Ja wciąż nie spotkałam się z alkoholem na komunii. Mówię tu oczywiście wyłącznie o tych przyjęciach, na których sama byłam, w rodzinie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 281
Dołączył: 24 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2014r. 07:07  
Cytuj
CYTAT
15 lat temu przyjęcia komunijne wszyscy organizowali w domach. Tak zalecali księża przygotowujący dzieci do sakramentu. Dziś większość urządza imprezę w lokalu przypominającą wesele. Może czas na powrót do tradycji? Ponadto na stół nie podawano alkoholu, a przyjęcie rozpoczynano modlitwą.

Najpierw przed 3 dni gotuj, po 2 dni sprzątaj, a tym co zostało żyj jeszcze tydzień, dwa.
Już nie te czasy, 15 lat temu nie było tylu lokali i ceny na przeciętną kieszeń nie były takie jak dziś, no i kiedyś trzeba było zaprosić całą rodzinę, jak dzisiaj na wesele, a obecnie tylko najbliźsi i chrzestni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2014r. 07:17  
Cytuj
[cytat][
Jak widać kolego Marku, słowo niewierzący działa na Ciebie jak płachta na byka i mocno pobudziło Cię do płytkich wywodów.

cytat]

Źle mnie zrozumiałeś, nie jestem wojującym katolikiem i wg przepisów KK to raczej to nieba nie pójde póki co. Zastanawiałem się tylko czy jest możliwe istnienie szczęśliwego ateisty nieskonfliktowanego z ludźmi w coś tam wierzącymi, no ale to faktycznie dyskusja nie na temat.

Zgadzam sie z mik8, przyjęcie komunijne w bloku na 20 osób to męka nie tylko dla gospodyni, ale i dla gości, nawet jak sie uda pożyczyc odpowiednią ilość krzeseł. Wódeczki też nigdy nie widziałem na komuniach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2014r. 08:57  
Cytuj
Ja mam maleńkie dwupokojowe mieszkanie i nawet najbliższa rodzina musiałaby jeść obiad na raty jezyk Więc impreza w lolalu to konieczność.
Polecam Romę. Plac zabaw jest za budynkiem, więc starszaki mogą sobie pofikać, a maluchy mają miejsce zeby potańczyć na sali pod czujnym okiem rodziców. ok
Jedzenie świeże, bardzo smaczne. Swoje tylko ciasta - wszystkim zajmuje się lokal. Obsługa pierwsza klasa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 5 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2014r. 10:41  
Cytuj
A ja polecam Dwor Galicja.Bardzo fajny i elegancki lokal,niewielka odleglosc od Stalowej Woli,a zarazem z dala od zgiełku miasta, jedzenie smaczne ,świeże i jest go naprawdę dużo - gdy coś znika z polmiskow,jest dokładane na bieżąco :-). obsługa też bardzo fajna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2014r. 11:13  
Cytuj
No to znów ja i moja opinia. Byłam na komunii w Dworze Galicja w zeszłym roku.
Wszystko jak najbardziej w porządku, ale tego dnia jednocześnie odbywało się chyba 7 czy 8 przyjęć komunijnych na jednej sali (co też nie było problemem) w związku z czym było tam mnóstwooo dzieci, ale specjalnie dla nich był dj/wodzirej czy ktoś taki, który miał im organizować zabawy - i to było fajne, bo faktycznie dzieci z nim tańczyły i bawiły się zamiast biegać między stołami. Niestety w/w pan nie przyjmował do wiadomości, że gra zdecydowanie za głośno - przy drugim stole od parkietu nie dało się normalnie rozmawiać, przy pierwszym pewnie było jeszcze gorzej. Wiem, że goście kilkukrotnie zgłaszali problem do obsługi lokalu, ale pan dj był nieustępliwy i twierdził, że musi i będzie grać tak głośno - a miał grać przecież tylko dla dzieci zgromadzonych na parkiecie, a nie dla całej sali, bo to przecież nie wesele. I tak naprawdę tym najbliżej siedzącym rodzinom zepsuł przyjęcie, bo żeby można było porozmawiać, trzeba było wychodzić na zewnątrz - na szczęście było gdzie i pogoda dopisywała.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 5 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2014r. 11:41  
Cytuj
Mik8 zgadzam się w 100%:-) W jednym czasie jest kilka przyjęć komunijnych na sali,ale nie jest to żadnym problemem -miejsca jest wystarczajaco dużo, a poza tym w każdym lokalu tego typu -organizującym tego typu imprezy -w trakcie przyjęć komunijnych jest tak że na jednej sali jest kilka takich przyjęć.no i faktycznie jest dj ,badz wodzirej ,jak kto woli:-) zapomnialam o tym napisać,a nie wszędzie tak jest. no i faktycznie w tamtym roku ,też byłam na komunii gdzie właśnie pan dj zagłuszal wręcz wszystko wokół,ale bedac tam później,grał już ktoś inny i było naprawdę fajnie, dzieci bawiły się swietnie no a my rodzicie nie musielismy ciągle chodzic za dzieckiem ,martwić się żeby gdzieś tam nie poszło itd. także takie rozwiązanie jest naprawdę ogromną zaleta,tylko dj też musi mieć wyczucie :-)ha ha ha

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2014r. 12:31  
Cytuj
No to skoro zmienili już tego zadufanego w sobie dj, który najwyraźniej czuł się tam największą gwiazdą, to sam lokal również polecam.
A swoją drogą nie rozumiem takiej sytuacji, że kierownik sali/manager/właściciel (bo nie wiem, kto to był) idzie do gościa i mówi mu, że ma ściszyć, bo ludzie się skarżą, a ten na to, że nie i robi swoje. To kto tu był czyim szefem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »