NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
sms od StaloweMiasto.pl,
Posty: 86
Dołączył: 11 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2014r. 08:41  
Cytuj
czy nie uważacie, że przesłana przez Was wiadomość sms o godzinie 24:55 z informacją, iż moje dodane na SM ogłoszenie straciło ważność nie jest lekką przesadą?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2014r. 08:41  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Kwie 2014r. 09:33  
Cytuj
a co to za godzina 24:55?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2014r. 09:38  
Cytuj
ja tam dostałem po 1 w nocy i jakoś nie skarże się na forum od razu umiechtrzba sobie dzwonki wyłączyć

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 11 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2014r. 10:10  
Cytuj
trzeba to mieć odrobinę wyczucia, Panie moderatorze.
Zwracam uwagę bo być może nie jako jedna nie wyłączam dzwięków przed pójciem do łóżka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 17 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2014r. 10:11  
Cytuj
Ale marudzisz! Wycisz telefon na noc i po problemie. Ludzie mają większe problemy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2014r. 10:32  
Cytuj
ja dostałam tą samą wiadomość ale na mejla smiech2

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2014r. 10:36  
Cytuj
CYTAT
Ale marudzisz! Wycisz telefon na noc i po problemie. Ludzie mają większe problemy

Ohohoho, gdyby do Ciebie o 2:00 w nocy do drzwi zadzwonił akwizytor z propozycją sprzedaży kompletu patelni teflonowych, to pewnie zjechałbyś go jak burą sukę. A wystarczyłoby odłączać sobie dzwonek na noc.

Wysyłanie SMS'a o 1:00 w nocy przez automat jest naganne, w bardzo prosty sposób można ustalić godziny, w których SMS nie będzie wysyłany i przesunąć jego dostarczenie na inną godzinę. Nie widzę powodu, by ktoś miał wyłączać dźwięki w telefonie. Zdarza się, że i w nocy możemy dostać ważną wiadomość, którą należy przeczytać jak najszybciej. Info o ogłoszeniu na SM do takowych z pewnością nie należy. Tu chodzi tylko o kulturę i szacunek do użytkownika portalu. A moderator powinien cechować się większą ogładą i powstrzymać się od tego typu komentarzy (które według mnie są drwiące, a to bodajże łamie regulamin tego forum). Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 275
Dołączył: 17 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2014r. 10:52  
Cytuj
może oni nie wiedzą jak się zmienia czas smsów wychodzących w automacie....??????????????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 266
Dołączył: 4 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2014r. 10:52  
Cytuj
Popieram Szopena, ma absolutną rację.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2014r. 11:03  
Cytuj
Rzeczywiście część osób dostała takie powiadomienie. Było to działanie automatyczne nowego modułu skryptu.

Godzina była całkowicie nietrafiona. Gdy tylko zorientowaliśmy się, że taka wysyłka ma miejsce - przerwaliśmy ją. Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Zapewniamy, że więcej się nie powtórzy umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2014r. 11:23  
Cytuj
CYTAT
Zapewniamy, że więcej się nie powtórzy umiech

Teraz mam nadzieję Ci, którzy zastanawiali się "po co lecieć z tym od razu na forum" mają odpowiedź na swoje pytanie umiech Fakt, można było zgłosić inną droga, ale dzięki temu 1. Problem został szybko i skutecznie rozwiązany (duży + dla SM za reakcję). 2. Duża część być może poirytowanych użytkowników już się uspokoiła, bo temat publicznie został rozpracowany umiech Pozdrawiam, miłego dnia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 11 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2014r. 12:30  
Cytuj
dziękuję SzoPeN

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2014r. 22:02  
Cytuj
CYTAT
Rzeczywiście część osób dostała takie powiadomienie. Było to działanie automatyczne nowego modułu skryptu.

Godzina była całkowicie nietrafiona. Gdy tylko zorientowaliśmy się, że taka wysyłka ma miejsce - przerwaliśmy ją. Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Zapewniamy, że więcej się nie powtórzy umiech

Mi tam nie przeszkadza smiech2 o tej godzinie sie jeszcze nie śpi umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 7 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2014r. 09:09  
Cytuj
"Wycisz dzwonek"
Obrazek
...a gdy ktoś będzie próbował się do mnie dodzwonić w nocy w ważnej sprawie,to powiem...noo sorry wyciszam tel.bo sm może mnie obudzić niechcianym smsem...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »