NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
Zajazd pod Jesionami,
Posty: 10
Dołączył: 7 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2014r. 11:22  
Cytuj
Potrzebuje opini na temat Zajazdu pod Jesionami.
Byłam tam ostatnio i spodobał mi się lokal. Chcielibyśmy w nim zorganizowac przyjęcie weselne do 100 osób. Pytanie czy ktoś już tam by? Czy aby napewno wszyscy się pomieszczą bez zbędnego ścicku? Jedzenie smakuje? Byłabym wdzięczna za wszystkie Wasze opinie. Pozdrawiam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2014r. 11:22  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 30 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2014r. 14:20  
Cytuj
Jedynym małym plusem jest jedzenie. Ogólnie ścisk, a podobno ta sala jest do 130 osób - no nie wiem gdzie. Kiedy ja tam byłam na weselu, nie wiem dokładnie ile było osób, ale myślę że około 80 - ciężko było z miejscem. Sala taneczna też jest za mała, no i jeszcze te małe schodki na salę taneczną. Wystrój jak na stołówce, te płytki to już w ogóle... Zdecydowanie odradzam, za tą cenę lepsze wesele będzie w innym lokalu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2014r. 14:40  
Cytuj
Moja siostra cioteczna miała tam wesele. Gości było sporo prawie 200. Na jednej sali tańczyliśmy a na drugiej były posiłki. Jedzenie mi smakowało, obsługa była miła, wystrój stołów fajny. Ogólnie daję dużego plusa umiech i polecam. Ale każdy ma inny gust więc opinie też będą różne. Jeśli Tobie się podoba to sugeruj się bardziej swoją intuicją. Powodzenia umiech

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 7 Marz 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2014r. 20:16  
Cytuj
Bardzo polecam! Jedzenie dobre, miejsca sporo, naprawdę, ładny lokal. Odradzić. mogę jedynie Dwór Olimp, jedzenie kiepskie, naczynia (sztućce) brudne w dodatku w środku imprezy była przerwa w dostawie prądu na ok. godzinę bo poszły jakieś przewodu z winy właściciela.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 92
Dołączył: 12 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2014r. 22:03  
Cytuj
Mialem tam swoje wesele 5 lat temu i naprawde polecam ta restauracje. Jedzonko dobre, obsluga w porzadku. Nie ma sie do czego przyczepic. Fajna wlascicielka , zawsze mozna sie dogadac umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 74
Dołączył: 28 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Marz 2014r. 12:11  
Cytuj
Tak do 120 osób to polecam jak najbardziej. Jedzenie bardzo dobre, obsługa miła i sprawna, szefowa zaangażowana osoba zawsze pomocna i ugodowa co do warunków cen ect.

Powyżej 120 osób to raczej Galicja w Ulanowie również opinia moja podobna jak wyżej z tym, że sala większa.

Obydwa te 2 miejsca mają też pokoje dla gości czy pary młodej co jest również bardzo ważne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 8 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Marz 2014r. 12:20  
Cytuj
Myśle że najlepszy lokal w tej chwili w okolicy Niska na wesela to: "Dom nad Rozlewiskiem" w Racławicach, dobra lokalizacja, ładne wnętrze i super jedzenie (takie samo jak w Gospodzie) a pod Jesionami to już chyba lata świetności ma za sobą, podobna historia jak Sezam zostali pare lat z tyłu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2014r. 14:30  
Cytuj
Jak najbardziej polecam ! Czysto, schludnie, obsługa bardzo uprzejma i jedzenie pyszności!
Moje ulubione danie to łosoś w sosie cytrynowym z warzywami z wody w masełku - niebo w gębie :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Marz 2014r. 15:37  
Cytuj
ja tam robilem przyjecie i bylo bardzo fajnie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 7 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2014r. 18:46  
Cytuj
"rok1973" masz może strone internetową do tego Domu nad Rozlewiskami bo jakoś nie mogę tego znaleźć???zapytanie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 8 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Marz 2014r. 20:03  
Cytuj
ma być na dniach ze zdjęciami: www.klimatycznewesele.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 8 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Marz 2014r. 23:23  
Cytuj
http://kamwid.com/kw/panorama.swf i jeszcze panorama lokalu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2014r. 23:30  
Cytuj
Miałem tam swoje wesele w 2007 r. i polecam jak najbardziej.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Marz 2014r. 10:15  
Cytuj
zobacz na daty utworzenia profilow heheheh chyba konkurencja sie odezwala

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
oki
oki
oki
Posty: 31
Dołączył: 12 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2014r. 10:17  
Cytuj
Ja też zrobiłem tam wesele 11 lat temu. Bawiących się osób było 90. Zabawa super, miejsca starczyło dla wszystkich. Obsługa i jedzenie bardzo dobre. Powiedziałem czego oczekiwałem i wszystko zorganizowali sami, załatwiałem tylko alkohol i placki. Dużym plusem jest osobna sala do tańczenia i konsumpcji. Nie ma obawy, że tańczące pary będą wpadać na osoby popijające w tym momencie barszczyk.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 6 Cze 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2014r. 12:22  
Cytuj
polecam lokal. w prawdzie byłam tylko raz, ale dobrze wspominam. smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 8 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 9 Marz 2014r. 19:42  
Cytuj
MARYJUSZU ZE STALOWEJ NIEWOLI niestety musiałem zrobić nowe konto bo mnie jakiś debil zablokował za komentarze na tym wiejskim forum, a konkurencją nie jestem bo działam w innej branży chociaż też weselnej, grałem we wszystkich lokalach w Nisku i Stalowej i to jest moja opinia na ich temat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 7 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2014r. 10:45  
Cytuj
Jeśli chodzi o Dom nad Rozlewiskiem był ktoś tam bądź wie czy jedzenie jest dobre??? Mam zamiar się tam wybrać ale potrzebowałabym jeszcze kliku opinii... umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »