NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Praca dla kobiet gdzie???, Praca dla kobiet gdzie???
Posty: 33
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2015r. 18:45  
Cytuj
A moze ikea w stw lub slyszalem ze w eurometalu.
na szczescie jestem facetem z zawodu spawaczem. i tu nie ma problemow z praca
ale moja zona szuka i szuka i nic

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2015r. 18:45  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Cze 2015r. 19:18  
Cytuj
CYTAT
gdzie masz te oferty niby?


Na pracuj.pl

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2015r. 21:19  
Cytuj
A moze juz cos wlasnego lepiej otworzyć

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 159
Dołączył: 23 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2015r. 21:51  
Cytuj
"A moze juz cos wlasnego lepiej otworzyć"
Mistrzowska rada...good

Osoba, która desperacko szuka pracy raczej nie bardzo wie czego chce itd.. wszystko jej jedno gdzie i jaką znajdzie pracę...byle praca była [tak się domyślam...]. Jeśli wiedziałaby, że chce być np fryzjerką- obeszłaby z CV'kami wszystkie salony fryzjerskie-ktoś by ją chociaż na staż przyjął... gdyby chciała pracować koniecznie w banku, szkole czy gdziekolwiek indziej (ale konkretnie wiedziałaby gdzie)- zrobiłaby to samo...

Koleżanka ma założyć kolejny "super-biznes" typu "nie wiem czego chcę, nikt mnie nie przyjmie do pracy to założę ORYGINALNĄ firmę-[ czyli pewnie kolejny salon kosmetyczno-fryzjerski, kolejny kebab, pizzerię albo pstrykanie fotek na weselach....]" i po roku zamknąć będąc w najlepszym wypadku na finansowo na zero a z pustym CV przez rok [bo chyba nikt o zdrowych zmysłach nie wpisze w CV, że położył własną firmę na łopatki-tak mi się wydaje]?
Ale to tylko taka moja mała wątpliwość...może się mylę...mlotek nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2015r. 22:16  
Cytuj
Tu nie problemem jest brak pracy ale BRAK WIARY W SIEBIE.
Trzeba walic oknami i drzwiami. Nie dzwonic do kadr. szukac kpntaktu przez znajomych rodzine do kierownikow brygadzistow. oni wiecej wiedza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 15 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 16 Cze 2015r. 13:12  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
gdzie masz te oferty niby?


Na pracuj.pl


Próbuj tam juz kilka firm dało ogloszenia. Co do H&M to jeżeli nie wyrozniasz sie z tlumu i nie jesteś "inna" to marne szanse że się tam dostaniesz. Spróbuj do innych firm, widziałam w niedziele kilka ofert.

że tak spytam w jakim wieku jesteś? Jeżeli młodziutka to w Vivo masz duże szanse jeżeli nie to będzie niestety ciężko bo nie chcą takich zatrudniach...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 25 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2016r. 14:23  
Cytuj
Myślę, że bardzo dobrym rozwiązaniem pracy dla kobiet jest stanowisko doradcy terenowego. Firma Kruk prowadzi teraz rekrutacje w całej Polsce. Sama pracuję jako doradca od pół roku i muszę przyznać, że nie spodziewałam się, że będzie to tak interesujące zajęcie. Przede wszystkim jest to praca, która cały czas stawia przede mną nowe wyzwania. Cieszę się, że mogę pomagać ludziom. Razem szukamy rozwiązania, a kiedy widzę, że jakaś rodzina znowu "wychodzi na prostą" mam olbrzymią satysfakcję. Praca jest stabilna finansowo i co dla mnie bardzo ważne, ponieważ sama wychowuję dziecko, mogę pracować w takich godzinach, jakie mi pasują. Jeśli jesteście zainteresowane, zajrzyjcie na stronę Kruk-a, znajdziecie tam wszystkie szczegóły.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 316
Dołączył: 20 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2016r. 16:02  
Cytuj
Doradca w Kruku? Nazwij rzeczy po imieniu - windykator terenowy. Robiłem to trzy lata jako samodzielny windykator czyli nie miałem bata nad głową, a i tak już bym nie wrócił do zawodu. Świetny sposób na zrujnowanie sobie psychiki, zwłaszcza u kobiety.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 30 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2016r. 16:38  
Cytuj
Praca dla kobiet to tylko uniwheels mozna tez dorobic na szatni...za potrzebowanie na usługi zawsze jestscianasciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2016r. 17:56  
Cytuj
szukają tez w celfascieok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 6 Cze 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2016r. 12:30  
Cytuj
Witam, wiem że szukają w ProfiCredit, mogę podać namiary na Kierownika Regionalnego tel. 664 134 701

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 13 Cze 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2016r. 21:09  
Cytuj
Polecam sprawdzić kasę stefczyka, obecnie poszukują pracowników. Niezła pensja plus umowa o pracę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 27 Kwie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2016r. 13:58  
Cytuj
Widziałam ostatnio ogłoszenie, że potrzebują na kasjera do Biedronki tej obok PKS ale nie wiem czy nadal aktualne, w kantorze na przeciwko Biedronki też jest ogłoszenie na stanowisko kasjera.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 15 Cze 2016r. 12:09  
Cytuj
Poszukują kobiet do McDonald's.

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »