NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Praca dla kobiet gdzie???, Praca dla kobiet gdzie???
Posty: 228
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2014r. 09:45  
Cytuj
Witam czy ktoś się orientuje gdzie w Stalowej są jakieś przyjęcia do pracy oczywiście dla kobiet.I od razu ZAZNACZAM DLA ZŁOŚLIWCÓW ŻE wiem ze do tego jest zakładka ogłoszenia DAM-SZUKAM PRACY lecz dodam ze wysłałam już ich masę na rożne ogłoszenia i cisza.Domyślam się ze w naszym wspaniałym mieście bez znajomości ciężko jest się gdzieś wkręcić dlatego szukam kogoś kto mógł by mi pomóc oczywiście się odwdzięczę.Więcej info na priv.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2014r. 09:45  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 269
Dołączył: 29 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2014r. 10:36  
Cytuj
Też chętnie się dowiem gdzie jest ta praca dla nas kobiet umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 1 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2014r. 10:46  
Cytuj
Ja teżumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2014r. 13:39  
Cytuj
Zgadzam się z Wami, że dla kobiet jest zbyt mało ofert pracy i stąd mają trudności w znalezieniu uczciwej posady. A jak już się znajdzie coś to zawsze w większości przypadków i tak dadzą kogoś po znajomości.
Ja na szczęście mam pracę od dawna ale boję się o każdy następny dzień, bo nigdy nie wiadomo czy szef na nasze miejsce nie przyjmie np. swojej córki lub kuzynki.

Tak na marginesie - przed chwilą do moich drzwi zapukał młody chłopak, dobrze wyglądający (ubranie, uczesanie itd). Zapytał czy nie mam do wyniesienia śmieci, bo chciałby sobie zarobić. Trochę mnie to zdziwiło, bo codziennie przeglądam ogłoszenia z ofertami pracy i aż roi się tam od ogłoszeń typu:"przyjmę do pracy młodego mężczyznę, na budowę, do magazynu itd".
Przecież mężczyznom łatwiej znaleźć pracę niż kobietom. Więc kazałam mu zabrać się do uczciwej pracy. Coś odbąknął i poszedł piętro wyżej. Tak sobie myślę, że gdyby może nie marnował czasu na takie chodzenie po domach (bo i tak mu nikt nic nie da) to za ten czas np. na budowie zarobiłby na chleb.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 29 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2014r. 14:06  
Cytuj
Ja też chętnie się dowiem o pracy dla kobiet, bo zaczynam być tym bezrobociem coraz bardziej zdesperowana !neutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 655
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Marz 2014r. 14:14  
Cytuj
betty źle zrobiłaś... może szukał normalnej pracy? ale jej nie dostał... przynajmniej zaproponował 'coś za coś' a nie wołał pieniądze za nic... chłopak chce uczciwie pieniądze zarobić a Ty go linczujesz ;/ to co ma iść i ukraść? Wystarczyło grzecznie odmówić.

A swoją drogą ostatnio na centrum4 widziałam ogłoszenie ,że przyjmą kobietę do pracy, ale niestety nie pamiętam który to był sklep.

Dużo wiesz, skoro mówisz.. ŻYCIE JEST SUKĄ !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2014r. 14:33  
Cytuj
PeIHa być może masz rację ale nie da się wykluczyć, że być może był to jeden z tych "uczciwych", który robi np. drobne włamania a wcześniej rozpoznanie terenu (np. kto o której godzinie jest w domu, czy sąsiad obok jest w pracy itd.) i dlatego wymyślił właśnie "coś za coś" żeby uśpić czujność. Dzisiaj wszystko jest możliwe...

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2014r. 15:00  
Cytuj
CYTAT
betty źle zrobiłaś... może szukał normalnej pracy? ale jej nie dostał... przynajmniej zaproponował 'coś za coś' a nie wołał pieniądze za nic... chłopak chce uczciwie pieniądze zarobić a Ty go linczujesz ;/ to co ma iść i ukraść? Wystarczyło grzecznie odmówić.


Nie wiem czy to ten sam, ale w zeszłym roku też zapukał do moich drzwi młody człowiek z identyczną propozycją. Grzecznie odmówiłam. Odpowiedzi tego chłopaka, który wg Ciebie "chce uczciwie pieniądze zarobić", nie zacytuję bo składała się wyłącznie z wyrazów powszechnie uznawanych za wulgarne zarumieniony
Jeżeli w ten sam sposób wyraża się podczas rozmowy z potencjalnym pracodawcą, to nie dziwię się, że nie może znaleźć normalnej pracy.


Betty, jeżeli to ten sam co był u mnie, to dobrze, że nie dosłyszałaś co odbąknął, zanim poszedł piętro wyżej umiech

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2014r. 15:03  
Cytuj
truskawka1 być może to ten sam skoro miał taką samą propozycję. Może co jakiś czas robi sobie rundkę po różnych osiedlach.good

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 655
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Marz 2014r. 16:28  
Cytuj
No właśnie.. dzięki takim 'koleżankom' nie dziwie się ,że ludzie zatrudniają po znajomości. Bo kiedyś ktoś zrobił coś a ten wygląda lub zachowuje się podobnie to nie dam mu pracy ot i cały problem. Ale jak kto woli.. i nikogo nie chcę oceniać ale gdyby do moich drzwi zapukałby chłopaczek proponując pomoc (bo chcę dorobić) np w wytrzepaniu dywanu czy wyniesieniu śmieci dałabym mu zarobić bo wolę dać komuś pieniądze za pracę którą wykona i się nie wstydzi niż żebrakowi który potrafi tylko wysilić się wyciągając rękę.

Dużo wiesz, skoro mówisz.. ŻYCIE JEST SUKĄ !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 13 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Marz 2014r. 17:26  
Cytuj
alcia po co ci praca? Znajdź sobie sponsora, tzn bogatego frajera i doj go z kasy ile wlezie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 228
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Marz 2014r. 17:45  
Cytuj
CYTAT
alcia po co ci praca? Znajdź sobie sponsora, tzn bogatego frajera i doj go z kasy ile wlezie.


Mam dwie zdrowe ręce którymi mogę zarobić na życie ,nie szukam sponsora. Mam już rodzinę i szukam uczciwej pracy .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 12 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2014r. 11:26  
Cytuj
W stalowej Woli praca dla kobiet bardzo smieszne kobieta w tym miescie bez znajomości nie ma szans na prace ja szukam już od dłuższego czasu i nie widze perspektyw na znalezienie pracy w tym miescie bo w tym miescie jak się nie jest studentka albo nie ma się grupy to sie do zadnej pracy nie dostanie!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 7 Marz 2014r. 11:31  
Cytuj
mimik - bezmóżdże jesteś. Nie dziwię się, żę nikt nie chce Cie zatrudnić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2014r. 12:50  
Cytuj
Najłatwiej tak się tłumaczyć - nie mam pracy, bo nie mam znajomości.
A może nie mam pracy, bo nic nie potrafię albo mi się nie chce?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2014r. 14:37  
Cytuj
mik8 nie no to nie tak że mimik nic nie potrafi, bo pewnie ma jakiś wyuczony zawód może nawet nie jeden ale fakt jest zbyt dużo chętnych na jedno miejsce pracy a coraz więcej ofert jest skierowanych właśnie do ludzi z grupą inwalidzką lub dla studentów. Sama jak czasem widzę fajną ofertę to klikam na nią a tu się okazuje, że wiek np. do 25 lat albo właśnie ta nieszczęsna grupa.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 31 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2015r. 23:16  
Cytuj
Odświeżam temat.. Czy są przyjęcia dla kobiet w którymś z zakładów na produkcji? W akcie desperacji jestem w stanie nawet zapłacić za znalezienie takiej pracy placze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 14 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2015r. 12:58  
Cytuj
witam - możesz sprawdzić w bag paku - podobno mają rozbudowywac zakład.
Adres zakładu produkcyjnego:
BAGPAK Polska Sp. z o.o.
Ul. Kwiatkowskiego 1
37-450 Stalowa Wola
Polska

Sekretariat:
Tel.: +48 015 813 70 97
Fax: +48 015 813 70 98

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 71
Dołączył: 7 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2015r. 13:20  
Cytuj
Uniwheels przyjmuje teraz kobiety.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 97
Dołączył: 29 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2015r. 16:01  
Cytuj
Do biedronki na białych blokach poszukiwali kasjera-sprzedawcę bo w piatek widziałam ogłoszenie wisialo na drzwiach ale czy dalej potrzebują to nie wiem, najlepiej jest się przejść i się dowiedziec. Też są zatrudniane dziewczyny do sklepów przez zewnętrzne firmy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 31 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2015r. 23:08  
Cytuj
carOOlina priv

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2015r. 17:46  
Cytuj
Po co funkcjonują Urzędy Pracy ?
Ludzi zatrudnionych tam od chole... chodza pija kawe kserują w kółko te same papiery.
a idziesz zapytać o pracę to dosłownie śmieszne rzeczy się słyszy.
Sensu w tym żadnego nie widzę.
Gdy byłem w Belgii pierwszym razem wystarczyło się zgłosić do takiego jak nasz urzedu pracy czy firm ktore za nas szukaja, rozsyłają nasze cv. Odrobina języka i po tygodniu dostalem telefon i bylem umowiony na rozmowe w dwoch miejscach.

A tutaj ????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 296
Dołączył: 15 Cze 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 15 Cze 2015r. 17:52  
Cytuj
a tutaj jest Polska i trzeba samemu szukac pracy sama nznajdzie,zamiast siedziec na forum to wyjsc do ludzi i na miasto porozglądac sie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 15 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 15 Cze 2015r. 18:04  
Cytuj
Do nowej galerii w Stalowej Woli pojawiają się już ogloszenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 494
Dołączył: 20 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2015r. 18:43  
Cytuj
gdzie masz te oferty niby?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »