NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Komis,
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Lut 2014r. 19:21  
Cytuj
CYTAT
no dokladnie jak piszesz ale wlasnie przez to ze brak zaufania nikt nie inwestuje tylko wyjezdza do zera auto bo i tak czy siak weznie te same pienmiadze a ja nie nawidze jezdzic autem z mysla ze moze sie uda dojechac tylko ma byc wszystko sprawne zawsze


Zgoda, tylko jak sprzedać samochód za 6 tyś kiedy podobne są w cenie 4 tyś. ? Ty zapewnisz,że serwisowałeś na bieżąco ale gwarancji nie dasz,że samochód jest bez wkładu na najbliższe miesiące umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2014r. 19:21  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 122
Dołączył: 17 Lis 2011r.
Skąd: nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2014r. 19:27  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
no dokladnie jak piszesz ale wlasnie przez to ze brak zaufania nikt nie inwestuje tylko wyjezdza do zera auto bo i tak czy siak weznie te same pienmiadze a ja nie nawidze jezdzic autem z mysla ze moze sie uda dojechac tylko ma byc wszystko sprawne zawsze


Zgoda, tylko jak sprzedać samochód za 6 tyś kiedy podobne są w cenie 4 tyś. ? Ty zapewnisz,że serwisowałeś na bieżąco ale gwarancji nie dasz,że samochód jest bez wkładu na najbliższe miesiące umiech
niestety gwarancji dac nie moge poza moim slowem ale ktos co sie zna na autach powinien zauwazyc ze to nie szrot podpicowany na sprzedaz tylko auto godne uwagi.ja kupujac auto nigdy nie sugerowalem sie tym ze taki czy taki rocznik tyle kosztuje wolalem starsze o rok czy dwa a przynajmniej w dobrym stanie ale tak czy siak po zakupie kilka rzczy podstawowych zawsze trzeba zrobic chociazby rozrzad czy oleje wiec majac przykladowo 15 tys. na zakup auta kupuje za 13tys a reszta na przerejstrowanie i podstawowy przeglad

czasami tu bywam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 23 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2014r. 19:29  
Cytuj
Wiedziałem ze was zaciekawi Fiat Panda hehe żona taki chciała;) Dla mnie to szmelc więc nie kupiłem.Ja o swoją bunie dbam, wymieniam wszystko na czas !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 122
Dołączył: 17 Lis 2011r.
Skąd: nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2014r. 19:33  
Cytuj
CYTAT
Wiedziałem ze was zaciekawi Fiat Panda hehe żona taki chciała;) Dla mnie to szmelc więc nie kupiłem.Ja o swoją bunie dbam, wymieniam wszystko na czas !
a ja uwazam ze panda to calkiem niezle autko ale to moje spostrzezenie mimo ze sam takiego bym nie nabyl bo za male dla mnie air kiss

czasami tu bywam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Lut 2014r. 20:13  
Cytuj
Kupujac auto to teraz jest to loteria.

Albo Ci sie uda albo i nie.

Nigdzie nie masz gwarancji ze w aucie jakies usterki sa przy sprzedazy.

Ja mam swoje mondeo , serwisuje w ASO, ale co usterke znajda to nie mowia mi ze trzeba wymienic, tylko ze taka sie ukazala.

Ale przewaznie to ja wczesniej usterke znajduje i ja sam z ta usterka jade do nich

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Lut 2014r. 20:29  
Cytuj
Kolego w tej kasie polecam toyotke. Miesiac temu sprzedalem swoja avensis 2.0 benzyna automat 2000r za 6tys. Przebieg 402tys km, od salonu byla u nas w rodzinie i nawet przez godzine nie stala zepsuta. Oczywiscie regularny serwis to podstawa, tylko debile jezdza do czasu az cos sie samo wysypie i dopiero wtedy leca na serwis. Mam naprawde mile wspomnienia, w kazdej chwili moglem w nia wsiac i walnac dowolnie dluga trase bez stresu ze cos sie posypie. Teraz tez kupilem avke ale 2010 takze jeszcze w 2013 byla na gwarancji. Przed zakupem pojechalem do serwisu toyoty i zaplacilem 230zeta za pelne sprawdzenie, samochod igielkaumiech Jak samochod nie bedzie jakis wybitnie stary mozesz probowac sprawdzic go po VINnie w aso albo u kogos znajomego kto pracuje w aso i ma dostep do bazy danych. Czasami trafiaja sie ludzie ktorzy wola serwisiwac w aso niz u "pana henia" i wtedy praktycznie masz cala historie auta do ostatniego serwisu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »