NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 5 »
Kto na nowego prezydenta stalowej woli ?,
Posty: 190
Dołączył: 29 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 18 Sty 2014r. 14:07  
Cytuj
dfsdfsdfsdfsdfsdfdsf

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2014r. 14:07  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1981
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2014r. 14:26  
Cytuj
Zapowiada się walka Szlęzak - Nadbereżny, o ile prezydent przystąpi do wyborów. Jeśli nie, wyznaczy następcę, czyli i tak będzie gorąco. Trzeba poczekać, aż poznamy wszystkich kandydatów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Sty 2014r. 15:01  
Cytuj
CYTAT
Komitet Wyborczy Wyborców Andrzeja Szlęzaka utracił większość elektoratu na rzecz PiS-u.


A na jakiej podstawie takie stwierdzenie?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 6 Sie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2014r. 15:35  
Cytuj
zawsze głosowałam na Pana Szlęzaka ale po tym jak odwołuje spotkania z ludźmi przez całe miesiące tylko prezydent odwołał i w kółko taki telefon od sekretarki to jednak nie ma szans abym znów na niego zagłosowała -przekłada mnie od 2lat sory jak dla mnie traktowanie człowieka jak śmiecia !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 5 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2014r. 16:16  
Cytuj
brawo Florek-xxx głosuj dalej na palformersów bo jeszcze za mało wyprzedali Polskiumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Sty 2014r. 17:02  
Cytuj
Trzeba być " jełopem " aby popierać taką gadzine jak tusk, jego polityka wyodrębnia bardzo bogatych oraz " chołote " która wszystko łyka i na tych panów musi zapitalać za marne pieniądze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2014r. 17:41  
Cytuj
Floras, znowu coś kombinujesz.

Jaki Szlęzak jest to jest, ale z tym... (szkoda na tego kudłatego klawiatury) to ma wygraną w cuglach, zresztą z każdym z tej aborygeńsko-sukienkowej organizacji.

P.S. PełO też syfilis...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2205
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Sty 2014r. 19:59  
Cytuj
CYTAT


P.S. Osobiście sympatyzuję z PO, i mam zamiar poprzeć - tak jak w roku 2010 - Roberta Fila.



Oooo to Fila będzie kandydował?

Pewnie znowu wyjdzie na ulice rozmawiać ,zaczepiać mieszkańców szkoda że robi to tylko przed wyborami,ale to tylko pokazuje gdzie ma mieszkańców,wyborców.smiech2

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Sty 2014r. 20:39  
Cytuj
CYTAT
Andrzejek: z obserwacji lokalnych mediów. Szlęzak stał się ikoną wszystkiego co złe w Stalowej Woli, a Nadbereżny ikoną nadziei na zrobienienie dobrze tego co źle zrobił / nie zrobił Szlęzak. Prawda że genialna koncepcja autopromocji politycznej ?




Media kreują to co im wygodniej. Ja do końca będę miał nadzieję, że to ludzie po przemyśleniu podejmują swoją decyzję. Tylko idiota zagłosuje na kogoś kogo głównym atutem jest obrzucanie błotem przeciwnika. No ale każdy decyduje sami i podejmuje suwerenną decyzję.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Sty 2014r. 21:30  
Cytuj
Prezydentem Stalowej Woli powinien zostać albo sławetny politolog Florek-xxx albo ten co pozjadał wszystkie rozumy i zawsze ma rację na tym forum Andrzejek,a rozczochrańca wysłać do Afryki,żeby miał kto j..a słoniom huśtać. Dobranoc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 217
Dołączył: 22 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2014r. 21:45  
Cytuj
Jak ja uwielbiam kłótnie umiech, że PO to..., PiS tamto.

Wszyscy politycy są tacy sami.

Ja głosuję na ludzi, nie na partie. Prawda jest taka, że Szlęzak jaki jest to jest ale w dwóch ostatnich wyborach nie miał konkurencji i zapowiada się, że miał nie będzie. (Jeżeli będzie startował).

Z chęcią zagłosowałbym na kogoś lepszego ale nie widzę jak narazie żeby zapowiadało się, że ktoś taki wystartuje.


Politologiem nie jestem ale lubię obserwować to co się dzieje w Stalowej Woli.

Nie wiem czy będzie startował ale ja na miejscu przyszłego prezydenta widziałbym Mariusza Potasza (dyrektor LO im. K.E.N.) - nie uczyłem się w tej szkole ale z obserwacji mediów (tv stalowa wola, prasa) wydaje mi się, że miałby znaczące szanse. Dlaczego ? Osoba elokwentna, raczej nie dotknięta w znaczacy sposób "układami".

Dlaczego nie wygra Nadberężny ? - w debacie Szlęzak by go "zmiótł" tak samo jak Siembidę. Czasami wydaje mi się, że poza krytyką Szlęzaka nie ma nic do powiedzenia, a jak się na cośzdecyduje to gada głupoty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 17 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2014r. 00:00  
Cytuj
Dyrektor Potasz nie zrobił porządku na przykład z korepetycjami w swojej szkole, a miałby naprawiać miasto? Podobnie prezes Zarzeczny w spółdzielni hucianej nic nie zmienił na lepsze - jak było przed nim tak jest nadal. Obydwaj nie sprawdzili się w mniejszych instytucjach, a mieliby dać radę w zarządzaniu miastem?
Młody Nadbereżny przynajmniej ma odwagę mówić prawdę i jest sympatyczny. Można dać mu szansę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1981
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2014r. 01:47  
Cytuj
CYTAT (Inhabitant)
Dlaczego nie wygra Nadbereżny? W debacie Szlęzak by go "zmiótł" tak samo jak Siembidę. Czasami wydaje mi się, że poza krytyką Szlęzaka nie ma nic do powiedzenia, a jak się na cośzdecyduje to gada głupoty.
Nadbereżny jest bardziej kompetentny od Siembidy i umie przekonać potencjalnych wyborców. Jeśli przygotuje się do debaty, ma duże szanse. Odważne odpowiedzi na zarzuty nie sprawią mu trudności.

CYTAT (Inhabitant)
Prawda jest taka, że Szlęzak jaki jest to jest ale w dwóch ostatnich wyborach nie miał konkurencji i zapowiada się, że miał nie będzie.
Ostatnia kadencja Szlęzaka jest wyjątkowo nieudana. Na jaw wyszły dodatkowe układy.

CYTAT (Inhabitant)
Z chęcią zagłosowałbym na kogoś lepszego, ale nie widzę, żeby zapowiadało się, że ktoś taki wystartuje.
Też mam ochotę zagłosować na kogoś lepszego, ale obecnie takiego kandydata nie ma. Jeśli nawet będzie, nie ma szans z wielkimi obozami typu PiS, PO, Szrek. Co zadecydowało o sukcesie Szlęzaka? Czy przypadkiem nie przynależność do PiS?

CYTAT (pablo^^)
brawo Florek-xxx głosuj dalej na platformersów bo jeszcze za mało wyprzedali Polski
Polityka obecnej ekipy prowadzi do wyprzedaży Polski. Sprowadzają zagraniczne obozy pracy, potrzebujące taniej siły roboczej i hipermarkety wyprowadzające kapitał z kraju. Samorząd interesuje tylko podatek od gruntu (o ile nie mają zwolnień), zaś przekręty typu zaniżanie dochodów to nie ich działka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 19 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2014r. 05:16  
Cytuj
CYTAT
Polityka obecnej ekipy prowadzi do wyprzedaży Polski. Sprowadzają zagraniczne obozy pracy, potrzebujące taniej siły roboczej i hipermarkety wyprowadzające kapitał z kraju. Samorząd interesuje tylko podatek od gruntu (o ile nie mają zwolnień), zaś przekręty typu zaniżanie dochodów to nie ich działka.


Wyborco, wcześniejsza ekipa dbała mloteko dobro społeczeństwa.potluczony
Dzięki abdykacji Prezesa nie mamy świętej inkwizycji.
Kuzwa cel by dzisiaj zabrakło.

Wracając do tematu, w chwili obecnej Pan Szlęzak jest jedynym rozsądnym kandydatem na Prezydenta Stalowej Woli.good

POSIADANIE WŁASNEGO ZDANIA NIE JEST ŻADNYM PRZESTĘPSTWEM.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5005
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2014r. 10:20  
Cytuj
Kampanie lucka można podsumowac tekstem który ktoś kiedyś podał: Mierny, Bierny ale Wierny. Niestety nie nadaje się na prezydenta bo ulega wpływom co wielokrotnie pokazał.

Szlęzak nie jest już tak efektywny jak w dwóch pierwszych kadencjach ale i tak bije na łeb lucka.

Potrzeba kogoś nowego ale nikogo z tej dwójki

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 25 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2014r. 11:31  
Cytuj
Tylko Ślęzak!Lucjano będzię rozdawał tylko na Kościoły.To karierowicz tylko mocny w gębie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 62
Dołączył: 5 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Sty 2014r. 11:54  
Cytuj
Tylko Lucjusz ! Szlęzak będzię tylko obiecywał co zrobi. To karierowicz tylko mocny w gębie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Sty 2014r. 12:25  
Cytuj
Czyli kolejną kadencje Szrek ma w kieszeni? umiech

60 tysięczne miasto i nie ma facet konkurenta umiech

Lucek ma szanse na wygraną tylko w przypadku niskiej frekwencji umiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 217
Dołączył: 22 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2014r. 18:06  
Cytuj
wyborca:
CYTAT
Nadbereżny jest bardziej kompetentny od Siembidy i umie przekonać potencjalnych wyborców. Jeśli przygotuje się do debaty, ma duże szanse. Odważne odpowiedzi na zarzuty nie sprawią mu trudności.


Nadberężny kompetentny ? Ja właśnie uważam za jego największą wadę - brak odpowiednich kompetencji. Jedynie co ma na plus to chęć działania i że nie boi się mówić publicznie, chociaż jak go słucham na sesjach Rady Miasta to w zdecydowanej większości mówi o rzeczach infantylnych (trochę populistycznych), a jak zabiera się za "cięższe" tematy to gada głupoty.

wyborca:
CYTAT
Ostatnia kadencja Szlęzaka jest wyjątkowo nieudana. Na jaw wyszły dodatkowe układy.


Jak w takim razie nazwiesz otrzymanie przez Nadberężnego funkcji dyrektora WORD w Tarnobrzegu ?
PiS go obsadził po to, żeby miał z czym startować do wyborów prezydenckich.


Szlęzak to jest postać kontrowersyjna ale to nie jego takie pierwsze wybory. Wydaje mi się, że jednak ma dalej dużo więcej zwolenników jak przeciwników, a Nadberężny na odwrót umiech.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 134
Dołączył: 12 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2014r. 18:57  
Cytuj
florek jak tusk jest liberałem to ja jestem świętym Mikołajemumiech chyba nie znasz definicji słowa liberalizmumiech Tusk PO to żydokomuna nie mająca nic wspólnego z liberalizmem. Zaznaczam że nie jestem pisioremumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 19 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2014r. 20:19  
Cytuj
Witam Państwa!

Bardzo aktualny temat! Ostatnia kadencja Szreka faktycznie nie należy do udanych. Problemy z kluczowymi inwestycjami będą odbijać się miastu jeszcze przez wiele lat. Wpisujecie Państwo Pana Nadbereżnego jako potencjalnego kontrkandydata - uważam, że jest to człowiek wysokiej inteligencji i ... nie wystartuje. Nie wystartuje z wielu powodów, ale jako szef miejskich struktur PiS pokaże, że jego ugrupowanie jest w stanie walczyć o dobro miasta ponad podziałami i jako kandydat wspierany przez PiS będzie Franciszek Zaborowski. Franciszek Zaborowski to jedyny kandydat, który jest na tyle rozpoznawalny, aby ze Szrekiem walczyć i na tyle inteligentny, aby z nim wygrać.

PS. Ostatnie żenujące działania Pana Zarzecznego przypominają kampanię 2010, kiedy Pan Siembida również uwierzył w moc PiS.

Jest okazja na zmiany, ale tylko ponad podziałami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2014r. 20:34  
Cytuj
CYTAT
Wpisujecie Państwo Pana Nadbereżnego jako potencjalnego kontrkandydata - uważam, że jest to człowiek wysokiej inteligencji i... nie wystartuje.
scianamlotekpotluczony dobre żartyjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 241
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd: St.W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2014r. 21:55  
Cytuj
CYTAT
No tak inni kandydaci i politycy codziennie nas zaczepiają i pytają o zdrowie

Są też tacy którzy nie robią tego w kampani wyborczejjezyk

-Agnieszka-
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1981
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2014r. 23:11  
Cytuj
CYTAT (kombatant)
Wpisujecie Państwo Pana Nadbereżnego jako potencjalnego kontrkandydata - uważam, że jest to człowiek wysokiej inteligencji i ... nie wystartuje
Sztab już pracuje nad budową elektoratu, więc PiS na 90% wystawi Nadbereżnego jako najbardziej rozpoznawalną postać partii w lokalnej polityce.

CYTAT (Florek-xxx)
Byle tylko frekwencja nie wyniosła poniżej 30%, bo wtedy wybory będą nieważne. A że zniechęcenie społeczeństwa do polityki narasta, taka obawa jest zasadna.
Frekwencja w 2010 roku wyniosła w I turze 44,59%, a w II turze 34,48%. Jak przewidujecie w 2014?

Głosowanie dopiero w listopadzie. Aktualnie nie widzę nikogo, kto mógłby objąć urząd prezydenta. Znów trzeba będzie wybrać najmniejsze zło. Nie ma żadnych mechanizmów rozliczania władzy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 4 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2014r. 09:35  
Cytuj
CYTAT
Byle tylko frekwencja nie wyniosła poniżej 30%, bo wtedy wybory będą nieważne. A że zniechęcenie społeczeństwa do polityki narasta, taka obawa jest zasadna.


A od kiedy to frekwencja w wyborach samorządowych (parlamentarnych, prezydenckich) ma wpływ na ich ważność/nieważność Panie politologu?
Florek, już nie dziwię się że nie możesz znaleźć pracy (a właściwie że nie chce ona przyjść do ciebie na kolanach). Gdzie ty kończyłeś tę twoją politologię - na kursach internetowych? mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »