NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Muzyka, Imprezy »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
światełko do nieba !,
Posty: 15
Dołączył: 16 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2014r. 08:43  
Cytuj
Ja nie piszę ze WOSP był tej sytuaccji winien tylko własnie ludzie odpowiedzialni za to. No niestety karetka kogoś zabrała.A ze wiem ze w innych miastach jest bezpiecznie bo nie jestem stad i widziałam, rózne swiatełka ale po wczorajszej sytuacji widzę że lepsze słabsze swiatełko niż przedobrzone i z krzywda dla innych;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2014r. 08:43  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2014r. 09:31  
Cytuj
Byłem widzałem - więc napiszę więcej bo nawet na własnej skórze poczułem efekty pirotechniczne - na szczęście miałem czapkę na głowie . Przed fajerwerkami organizator ostrzegał aby wszyscy wycofali się na teren "parku " (za ogrodzenie placu zabaw ) , oczywiście tłum nawet się nie ruszył i tam walnęło konkretnie dwa razy umiech ( co widać na 2.25 minucie filmu ) . A co z racą która wybuchła na placu zabaw - tam miało być bezpiecznie ... tu chyba ktoś beknie . Kto dokładnie obejrzy filmik to zaskoczy że od początku te fajerwerki były jakieś lipne - wybuchały stosunkowo nisko nad dachem budynku spółdzielni , dopiero już pod koniec fajerwerki były jak trzeba - leciały wysoko .Na filmie o 2.05 min widać że jeden z ładunków eksplodował bezpośrednio na dachu co zapewne wywołało wywrócenie się innych ładunków co spowodowało że zamiast iść pionowo w niebo , szły w poziomie i na nieszczęście w kierunku tłumu. Dobrze że nie było więcej ofiar tego światełka .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd: St.W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2014r. 11:46  
Cytuj
CYTAT
No nie mogę w to uwierzyć co tu Szanowny wszystko wiedzący Andrzejek wypisuje
CYTAT
monikararak no tak teraz powinien sztab WOSP wkleić pdf ze zgodą na organizację.
Najlepiej skontrolować, złapać winnych i surowo ukarać. Wszystko od dziś kontrolować i każdą decyzję wklejać w postaci pliku pdf na SM. Puknij się w łeb monikararak.
Przy temacie fotoradarów mało się nie zesrał żeby bronić bezpieczeństwa, żeby wszystkich kontrolować a tu proszę. Ktoś zawinił, ludzie mogli ponieść uszczerbek na zdrowiu a Pan wszystko wiedzący każe to olać...mlotek Powinny być wyciągnięte konsekwencje a winni ukarani. Ciekaw jestem co byś powiedział gdyby taka petarda wybuchła na Twoim dziecku?? co byś wtedy mówił?? też kazał byś to olać?? mega pozer z Ciebie...........


Ja też w sumie miałam zawsze Andrzejka za mądrzejszego człowieka-, ale po tym, co tu odstawił nie wiem

Nie powiem-, bo czasem napisze, co wie, jak kogoś to akurat ciekawi. Ale ideologia życia ciekawa- komuś wytykał, że puścić psa w lesie to nieodpowiedzialne, a strzelać w ludzi petardami to już OK.

Drugie: jak widzę te nieletnie dzieciaczki z tymi puszkami to jestem za tym, aby ci, co zbierają pieniądze musieli być pełnoletnimi osobami i zachowali troche kultury w miejscu publicznym.

-Agnieszka-
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
mrs
mrs
mrs
Posty: 35
Dołączył: 13 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2014r. 13:34  
Cytuj
CYTAT
[cytat]
A kto robił imprezę by komuś stała się krzywda. Ktoś to planował? Czy zwyczajnie pi*****z by się popisać?

Andrzejek czym się mam popisać? zabezpiecza się imprezę tak, aby było bezpiecznie, a tu co? już drugi raz to samo zdarzenie nic nikogo nie nauczyło?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 13 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Sty 2014r. 14:14  
Cytuj
w tvn24 byla stalowka i film ze swiatelka do nieba , takze polaczenie telefoniczne z organizatorami , i jasno jest stwierdzone ze fajerwerki odpalala specjalistyczna firma z krakowawykrzyknik

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Sty 2014r. 21:24  
Cytuj
CYTAT
No nie mogę w to uwierzyć co tu Szanowny wszystko wiedzący Andrzejek wypisuje
CYTAT
monikararak no tak teraz powinien sztab WOSP wkleić pdf ze zgodą na organizację.
Najlepiej skontrolować, złapać winnych i surowo ukarać. Wszystko od dziś kontrolować i każdą decyzję wklejać w postaci pliku pdf na SM. Puknij się w łeb monikararak.
Przy temacie fotoradarów mało się nie zesrał żeby bronić bezpieczeństwa, żeby wszystkich kontrolować a tu proszę. Ktoś zawinił, ludzie mogli ponieść uszczerbek na zdrowiu a Pan wszystko wiedzący każe to olać...mlotek Powinny być wyciągnięte konsekwencje a winni ukarani. Ciekaw jestem co byś powiedział gdyby taka petarda wybuchła na Twoim dziecku?? co byś wtedy mówił?? też kazał byś to olać?? mega pozer z Ciebie...........



Stecyk, nie też jestem za ukaraniem winnych ale takie wypisywanie jak monikarak 2 godziny po incydencie to masakra. Od razu sztab powinien ją o wszystkim poinformować.


CYTAT


Ja też w sumie miałam zawsze Andrzejka za mądrzejszego człowieka-, ale po tym, co tu odstawił nie wiem

Nie powiem-, bo czasem napisze, co wie, jak kogoś to akurat ciekawi. Ale ideologia życia ciekawa- komuś wytykał, że puścić psa w lesie to nieodpowiedzialne, a strzelać w ludzi petardami to już OK.

Drugie: jak widzę te nieletnie dzieciaczki z tymi puszkami to jestem za tym, aby ci, co zbierają pieniądze musieli być pełnoletnimi osobami i zachowali troche kultury w miejscu publicznym.



A gdzie ja napisałem, że strzelanie w ludzi petardami jest OK.



CYTAT

Andrzejek czym się mam popisać? zabezpiecza się imprezę tak, aby było bezpiecznie, a tu co? już drugi raz to samo zdarzenie nic nikogo nie nauczyło?




A wypadki losowe? Takie sytuacje się zdarzają. Jesteś w stanie udowodnić, że specjalnie celowano w ludzi? Zastanów się co piszesz.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Muzyka, Imprezy »