NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Muzyka, Imprezy »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
światełko do nieba !,
mrs
mrs
mrs
Posty: 35
Dołączył: 13 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2014r. 21:12  
Cytuj
nieźle znowu fajerwerki w tłum leciały...dzieci płakały, naprawdę atrakcja wieczoru, to jakaś norma ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2014r. 21:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
mrs
mrs
mrs
Posty: 35
Dołączył: 13 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2014r. 21:16  
Cytuj
w przyszłym roku proponuje ćwiczenia nie z pierwszej pomocy tylko jak ma się zachować tłum jak lecą w niego fajerwerki - pod Mdk dwa lata temu bylo gdzie uciekać, a teraz zaczely w nas lecieć fajerwerki a niektórzy stali mlotek i nie dało się nawet przejść...bezpieczna impreza

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1970
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2014r. 21:26  
Cytuj
Co się dziwisz. Niektórym taki pokaz podnosi adrenalinę i pójdą za rok obowiązkowo.

Proponuję zbadać, ile % kosztów wyniosły fajerwerki i ile sztab by stracił, gdyby pokazu nie zorganizowano.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
mrs
mrs
mrs
Posty: 35
Dołączył: 13 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2014r. 21:26  
Cytuj
u nas w mieście to jakaś tradycja, zamiast innych atrakcjigood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 28 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2014r. 21:32  
Cytuj
Od organizatorów powinny zostać wyciągnięte konsekwencje!!! Pokaz był bardzo niebezpieczny! Stałam z tyłu i nie wiedziałam jak mam się zachować i gdzie uciekać. Bardzo dużo osób uciekało nie czekając na zakończenie tych atrakcji. Ciekawi mnie kto był odpowiedzialny za fajerwerki? Czy były one ustawiane przez firmę ("profesjonalistów") czy młodych laików.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 16 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2014r. 21:43  
Cytuj
Wychodzisz z dzieckiem na światełko do nieba.Pieniązki wrzucamy mamy serduszko.Zaczyna sie odliczanie ..5.4.3.2.1.i bum fajerwerki dzieci sie cieszą jest ok a w pewnej chwili fajerwerki lecą w Twoja strone ludzie uciekaja nie wiedzą co robic? I niech mi ktoś powie ze to bezpieczna impreza była.? Jak sie robi taka impreze to jest to kosztowne wiec nie powinno sie liczyc z kosztami kupować najtansze fajerwerki bo promocja była tylko coś solidnego i zatrudnić odpowiednia firme ;/ Ciekawe czy beda konsekwecje tego wszystkiego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 12 Sty 2014r. 21:58  
Cytuj
Banda gówniarzy to organizuje. Rok temu nie wyciągnięto konsekwencji. I Mamy powtórkę mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 7 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2014r. 22:13  
Cytuj
CYTAT
Proponuję zbadać, ile % kosztów wyniosły fajerwerki i ile sztab by stracił, gdyby pokazu nie zorganizowano.

Jasne..nic nie organizujmy...najlepiej zaorajmy tą Stalową i żarówki zasiejmy...
Rozumiem,że po raz kolejny było niebezpiecznie.Ale to wszystko przez to,że "ktoś" szedł po kosztach,a od przedszkola nas uczono,że z ogniem nie ma żartów jezyk
Dziwny masz tok myslenia wyborco.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 28 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2014r. 22:21  
Cytuj
Jeśli ma tak to wyglądać to lepiej zrezygnować z takiego typu imprez !! Sam sobie zorganizuj rozrywkę,jeśli masz taką potrzebę. Jest wiele możliwości umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Sty 2014r. 22:27  
Cytuj
jula86 pochwal się co w swoim życiu zorganizowałaś dla innych?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 28 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2014r. 22:33  
Cytuj
Jeszcze byś się zdziwił Andrzejku umiech Jeśli ktoś nie ma do czegoś predyspozycji i wiedzy to nie powinien się do tego zabierać. Musimy liczyć siły na zamiary.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Sty 2014r. 22:34  
Cytuj
jula86, zadziw mnie. Konkrety.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 7 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2014r. 22:39  
Cytuj
CYTAT ("jula86")
Jeśli ma tak to wyglądać to lepiej zrezygnować z takiego typu imprez !! Sam sobie zorganizuj rozrywkę,jeśli masz taką potrzebę. Jest wiele możliwości umiech


Cały ambaras polega na tym,żeby zapobiegać,prawda?
Pomyśl.....
...ale Boże uchroń,aby organizatorzy wszelakich imprez zaczeli iść Twoim tokiem myślenia smiech2

Do dalszej części tego co piszesz pozwól,że się nie wypowiem...bo nie... (też pomyśl czemu) mlotek
CYTAT
CYTAT ("jula86")
Jeśli ma tak to wyglądać to lepiej zrezygnować z takiego typu imprez !! Sam sobie zorganizuj rozrywkę,jeśli masz taką potrzebę. Jest wiele możliwości umiech


Cały ambaras polega na tym,żeby zapobiegać,prawda?
Pomyśl.....
...ale Boże uchroń,aby organizatorzy wszelakich imprez zaczeli iść Twoim tokiem myślenia smiech2
Do dalszej części tego co piszesz pozwól,że się nie wypowiem...bo nie... (też pomyśl czemu) mlotek

CYTAT
Jeśli ktoś nie ma do czegoś predyspozycji i wiedzy to nie powinien się do tego zabierać. Musimy liczyć siły na zamiary.

I tu gadasz z sensem...ale czemu od razu rezygnować z imprez???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 12 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2014r. 22:46  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 16 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2014r. 23:01  
Cytuj
https://www.facebook.com/photo.php?v=10201508474329965&l=1052220177392042700 tu z gorzej perpektywy.;/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
mrs
mrs
mrs
Posty: 35
Dołączył: 13 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2014r. 23:04  
Cytuj
nie no lepiej robić imprezy, żeby komuś stała się krzywda...to jakaś atrakcja?
ja dziękuje za takie imprezy...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2014r. 23:05  
Cytuj
no te fajerwierki były jakieś lipne - trochę za nisko wybuchały .Efekty na filmie zarąbiste - tylko następnym razem lepiej sobie wziąść hełm i gogle na oczy umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2014r. 23:08  
Cytuj
Ciekawi mnie tylko jedna rzecz, fajerwerki szły na dachy bloków co widac na filmiku. Kto dał na to zgodę?

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
mrs
mrs
mrs
Posty: 35
Dołączył: 13 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2014r. 23:09  
Cytuj
dobrze, że dorzuciliście filmik to wiem jak wyglądały fajerwerki,bo pamiętam pierwsze jakieś 2 minuty, a potem taka rozgrzewka, bo w sumie zimno było...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 16 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2014r. 23:11  
Cytuj
CYTAT
Ciekawi mnie tylko jedna rzecz, fajerwerki szły na dachy bloków co widac na filmiku. Kto dał na to zgodę?
pewnie prezydent dla mnie to brak zorganizowania szkoda kasy dla nich było zeby zrobić to bezpiecznie a nie kupili najtansze zeby aby było .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 10 Paź 2011r.
Skąd: okolice Stalowej Wol
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2014r. 23:16  
Cytuj
I po raz kolejny raz wypadek. Widać że brak nauczki z przed dwóch lat. Tylko wstyd jest że w Stalowej nie można było tego zrobić profesjonalnie, a w Gorzycach było wszystko super zorganizowane pokaz fajerwerków przy asyście straży pożarnej i wogóle było fajnie dużo osób dobrze się bawiło a widać że Stalowa powoli schodzi na psy...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Sty 2014r. 23:18  
Cytuj
CYTAT
nie no lepiej robić imprezy, żeby komuś stała się krzywda...to jakaś atrakcja?
ja dziękuje za takie imprezy...


A kto robił imprezę by komuś stała się krzywda. Ktoś to planował? Czy zwyczajnie pi*****z by się popisać?

monikararak no tak teraz powinien sztab WOSP wkleić pdf ze zgodą na organizację.
Najlepiej skontrolować, złapać winnych i surowo ukarać. Wszystko od dziś kontrolować i każdą decyzję wklejać w postaci pliku pdf na SM. Puknij się w łeb monikararak.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 16 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2014r. 00:55  
Cytuj
Nie bede sie pukać w łeb bo kazdy sie zgodzi ze mna ze to co sie stało nie powinno miec miejsca. Jakos w innych miastach moze wszystko byc ok. A tu juz drugi raz.Człowieku dzieci tam były krzywde te fajerwerki mogły zrobić a ty wypisujesz takie rzeczy.?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 1 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2014r. 02:58  
Cytuj
CYTAT
Nie bede sie pukać w łeb bo kazdy sie zgodzi ze mna ze to co sie stało nie powinno miec miejsca.

Oczywiście że nie powinno i to nie podlega żadnej dyskusji.

CYTAT
Jakos w innych miastach moze wszystko byc ok.

A skąd wiesz że gdzie indziej nie zdarzają się takie wypadki???
dwa lata temu w Stalowej Woli doszło do podobnej sytuacji i oprócz lokalnych mediów nikt o tym nie pisał, więc oprócz naszego podwórka nikt o tym raczej się nie dowiedział, tak samo może być z innymi incedyntami w kraju.

CYTAT
A tu juz drugi raz.Człowieku dzieci tam były krzywde te fajerwerki mogły zrobić a ty wypisujesz takie rzeczy.?


To jest pokaz pirotechniczny przed którym widzowie są informowani gdzie najbezpieczniej się "ustawić". Niestety większość myśli że im bliżej tym lepiej. Fajerwerki to nie jest akwarium że im bliżej będziemy to wszystko zobaczymy. Żadne pokazy pirotechnicze nawet te super profesjonalne nie dają 100% bezpieczeństwa, to są ładunki wybuchowe które raz wprawione w ruch (odpalenie lontu) "nie zatrzymują się" dopóki nie zostanie wystrzelony ostatni ładunek.

Reasumując.
Mimo że nie współorganizuję WOŚPu w Stalowej Woli od 2 lat to stanę w ich obronię gdyż wiem (niedługo to zostanie podane do informacji publicznej) że w tej kwestii nie po ich stronie leży wina. Zatrudnili oni profesjonalną firmę która odziwo robiła pokaz w tamtym roku w tym samym miejscu. I to firma ponosi pełną odpowiedzialność za to co się stało. NIE sztab WOŚP.

PS. Też stałem z swoim dzieckiem, też uciekałem, też się bałem, też mój syn płakał i też już nie lubi fajerwerków... rozumiem wasze rozgoryczenie i złość. Sam osobiście z pirotechiniką jestem związany od ładnych paru lat i to naprawdę duże szczęscię że nic nikomu się nie stało... oglądając filmy aż ciarki po ciele przechodzą.
Ale poczekajcie na oficjalne stanowisko sztabu, policji czy pogotowia zanim wyciągniecie pochopne wnioski.

NON SERVIAM
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2014r. 07:58  
Cytuj
No nie mogę w to uwierzyć co tu Szanowny wszystko wiedzący Andrzejek wypisuje
CYTAT
monikararak no tak teraz powinien sztab WOSP wkleić pdf ze zgodą na organizację.
Najlepiej skontrolować, złapać winnych i surowo ukarać. Wszystko od dziś kontrolować i każdą decyzję wklejać w postaci pliku pdf na SM. Puknij się w łeb monikararak.
Przy temacie fotoradarów mało się nie zesrał żeby bronić bezpieczeństwa, żeby wszystkich kontrolować a tu proszę. Ktoś zawinił, ludzie mogli ponieść uszczerbek na zdrowiu a Pan wszystko wiedzący każe to olać...mlotek Powinny być wyciągnięte konsekwencje a winni ukarani. Ciekaw jestem co byś powiedział gdyby taka petarda wybuchła na Twoim dziecku?? co byś wtedy mówił?? też kazał byś to olać?? mega pozer z Ciebie...........

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Muzyka, Imprezy »