NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
RODK,
Posty: 1
Dołączył: 31 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2013r. 22:31  
Cytuj
Witam, mam pytanie, ponieważ chcę pozbawić praw ojca do mojego syna, gdyż ojciec jest osobą agresywną i nie ma kontaktu z synem, poprostu nie dąży nawet do tego, sąd wymyslił sobie badania w
RODK żeby sprawdzić więzi między nimi. Mój syn boi się ojca i jak mu powiem o badaniach to nie wiem czy uda mi się go uspokoić. Czy ja mogę nie zgodzić się na takie badania, dodam że ojcicec siedział i jest często karany.placze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2013r. 22:31  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 18 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Gru 2013r. 23:57  
Cytuj
Badania te są dobrowolne - sąd nie ma możliwości wyegzekwować stawiennictwa stron w RODK, ale odmowa udziału w zleconych badaniach na pewno zostanie przez sąd potraktowana na niekorzyść Twoją,jeżeli dostałaś już oficjalne zawiadomienie sądowe to na druku powinny być zamieszczone tryby odwoławcze lub inne uwagi dotyczące sprawy.Czytaj powoli i dokładnie.
Resztę masz na priv.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 29 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2014r. 13:26  
Cytuj
W stalowowolskim RODK, nawet jeżeli Twój mąż byłby całkiem dobrym, zacnym człowiekiem i tak go zgnoją i potraktują jako dobro zbędne. Dla nich matka żeby była ostatnią zdzirą, pijaczką itd i tak będzie najlepsza. Tam same sfrustrowane, bez predyspozycji baby pracują co pojęcia mają tyle o psychologii co je na KUL nauczyli. Ja przynajmniej miałam znaczny niesmak po tym co przeczytałam o moim ex. Stek bzdur mijający się z prawdą, a nie miało boleć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 8 Kwie 2022r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2022r. 14:58  
Cytuj
Zapytam się co robi ta tak słynna instytucja jaką jest "RODOK" poza wystawianiem błędnych i krzywdzących opinii które skutkują poważnymi konsekwencjami dla pokrzywdzonych przez nich rodzin.
Piszę te słowa w oparciu o doświadczenie z racji pełnionej funkcji zawodowej oraz na podstawie konkretnych przypadków.
Nie wiem jakie uczelnie trzeba skończyć i jak mocno mieć ograniczone horyzonty myślowe by wystawiać opinie która piętnuje osobę na podstawie pomówień i fałszywych opinii jednej ze stron, jednocześnie notorycznego alkoholika, osobę stosującą znęcanie psychiczne, zastraszanie uznać za wzór rodzica. W swych opiniach ta słynna instytucja myli fakty, nie uznaje wyroków sądów, nie bierze pod uwagę opinii i ustaleń śledczych i prokuratorów oskarżając w swych mylnych opiniach stronę zastraszaną i poniżaną wobec której stosowana jest przemoc psychiczna.
Mamy dość takiej pracy grona specjalistów z RODOK , bo przez ich opinie my mamy dużo więcej pracy, szukamy winnych ludzkich tragedii, a tak na prawdę to ci specjaliści ze swoimi opiniami powinni odpowiadać za tragedie którą powodują swymi krzywdzącymi opiniami.
Jeśli szukacie zainteresowani pomocy z ich strony , a zwłaszcza bezstronności i uczciwej opinii do sprawy to tam jej nie znajdziecie.
Ich praca nie ma nic wspólnego z rzetelnością i trafnym opiniowaniem.
Przykładem może być samotna matka z dwójką dzieci ,która uciekła od męża alkoholika, który stosował wobec niej znęcanie fizyczne i psychiczne, przepijającego wspólny majątek, manipulującego dziećmi, szykanującego i nasyłającego z byle powodu policje , panie z RODOK Stalowa Wola uznały za wzór przykład ojca nie widząc jego winy w niczym , a to oskarżając o wszystko matkę. O mało nie doszło do tragedii pokrzywdzonej taką opinią osoby ( matki ). Dzięki tyko naszej pracy nie doszło do tragedii, a ten wielce idealny według pań z RODOK-u powędrował za kraty na wiele lat, za znęcanie się psychiczne, notoryczne uchylanie się od płacenia alimentów i co najważniejsze za wypadek po zatrzymaniu prawa jazdy za prowadzenie pojazdów pod wpływem alkoholu , prowadził auto powodując wypadek mając we krwi ponad 3 promile.
Pytam się więc szanowane Panie po co tworzycie swe opinie które są fikcją, na jakiej podstawie ją wystawiacie i czemu krzywdzicie ludzi.
Szkoda za waszą pracę czytaj opinie płacić. Nadaje się ona tylko do kosza.
Inspektor

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »