NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »
Nowy Temat Odpowiedz
oddam notatki testy pytania komuś kto studiuje Pra,
Posty: 20
Dołączył: 6 Sie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2013r. 15:38  
Cytuj
Kończę Prawo na WSPIA w Rzeszowie oddam notatki testy pytania komuś kto studiuje Prawo od 1 roku do 4 roku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2013r. 15:38  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 234
Dołączył: 23 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2013r. 20:55  
Cytuj
współczuje...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 6 Sie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2013r. 10:54  
Cytuj
dlaczego?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 4 Marz 2009r.
Skąd: stw
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2013r. 20:40  
Cytuj
dlatego że nikt normalny nie chciałby od was notatek...
studiuje na kulu.. i słyszałem że u was egzamin z rocznego przedmiotu jest z zakresu materiału takiego jak u nas jest na kolokwium... umiech poza tym jeśli studiujesz prawo to powinnas wiedzieć że w karnym były zmiany i w innych przedmiotach tez.. wiec te twoje notatki raczej się mało przydadzą

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Gru 2013r. 22:11  
Cytuj
Oj tam, bez złośliwości można. Ktoś chce się za darmo podzielić swoimi notatkami, pomóc innym na studiach to należy to pochwalić i albo pomóc, albo sobie odpuścić. Masa osób spaliłaby to w cholerę zgodnie z zasadą "a niech se sam notuje, ja się napociłem, to czemu komuś ma być łatwiej".
A komu się te notatki mogą przydać? Zapewne komuś, kto studiuje na tej samej uczelni, ot, proste. Zapewne to nie to samo co przenajświętszy KUL (no tak, i znów złośliwość) ale zawsze jakaś tam szkoła i ktoś może skorzystać z pomocy. Pozdrawiam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2013r. 22:44  
Cytuj
CYTAT
dlatego że nikt normalny nie chciałby od was notatek...
studiuje na kulu.. i słyszałem że u was egzamin z rocznego przedmiotu jest z zakresu materiału takiego jak u nas jest na kolokwium... umiech poza tym jeśli studiujesz prawo to powinnas wiedzieć że w karnym były zmiany i w innych przedmiotach tez.. wiec te twoje notatki raczej się mało przydadzą

ja słyszałem że jak ktoś nie daje sobie rady na UMCS to kul lub rzeszów będzie jak znalazł ;-)

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 4 Marz 2009r.
Skąd: stw
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2013r. 23:39  
Cytuj
może i tak słyszałeś.. po zawodówkach róże krążą rzeczy smiech2
a co do umcs przyznaje że wyższy poziom niż na kulu... ale rzeszów dużo niższy od kulu.. podobny do wspomnianej uczelni z pierwszego postu umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2013r. 00:03  
Cytuj
dla wykładowców z UMCS jeden ch czy KUL czy Szkoła Wyższa Pysznicy. Ale przyznaje że budynek to macie ładnie wykończony :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2013r. 00:09  
Cytuj
prawo na KULu prezentuje wyższy poziom niż URz, powiadasz? chyba kanoniczne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 6 Sie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2013r. 13:00  
Cytuj
żartujecie ? koleżanki,które nie dały rady na WSPIA poszły na KUL w St W u nas jest wysoki poziom !! o niskim poziomie piszę ktoś kto zawodówkę skończył ! z 98 osób dotrwało z całego podkarpacia 18osób ! ponawiam ostatni raz czy ktoś chce notatki wszystko oczywiście kserowane,gotowe zbindowane pytania i odpowiedzi do egzaminów a także książki skserowane np PRAWO CYWILNE jeśli do jutra nikt nie napisze wyrzuce bo tego jest bardzo dużo i mi wadzą polecam bo są to wzystkie notatki przygotowujące do egz np PRAWO CYWILNE,KARNE,KONSYTUCYJNE,ADMINISTACYJNA czekam na wpis tutaj do jutra ,pojutrze już będzie nie aktualne POZDRAWIAM

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 6 Sie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2013r. 13:07  
Cytuj
A poza tym egzaminatorami moimi byli znani politycy jak np Prof Ćwiąkalski , Prof Gawlik

Zbigniew Ćwiąkalski (ur. 9 marca 1950 w Łańcucie) – polski polityk, adwokat, doktor habilitowany nauk prawnych, wykładowca akademicki, w latach 2007–2009 minister sprawiedliwości i prokurator generalny w pierwszym rządzie Donalda Tuska.

Zdzisław Gawlik (ur. 12 września 1960 w Dębicy) – polski prawnik, wykładowca akademicki, od 2007 do 2012 i ponownie od 2013 wiceminister skarbu państwa.

to tlyko dwaj znani a wykładają i egzaminowali mnie i moich znajomych same wysokiej rangi politycy BARDZO WYMAGAJĄCY !
WSPIA TO NAJLEPSZA PRYWATNA UCZELNIA NA PODKARPACIU co można przeczytać w medialnych gazetach w necie poszukajcie
POZIOM MAMY WYSOKI !!

Kul ma poziom wysoki nie rozśmeiszaj mnie bo o KULU gadają wykładowcy na WSPIA polecam tą uczelnie sami znani egzaminują prokuratorzy,sędziowie z RZESZOWA i nie tylko i daję wam głowę że nikomu nie dają łatwo przejść NIE MA ŻADNYCH ULG nawet syn pani Sędzi nie miał i dlatego nie zdał .

POZDRAWIAM
JEŚLI KTOŚ NAPISZE ŻE WEŹMIE DZIŚ LUB JUTRO NOTATKI DAM

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2013r. 13:44  
Cytuj
Haha, fajna dyskusja, mniej więcej jak o wyższości Poloneza nad dużym Fiatem. potluczony
Bo do dobrych marek to wszystkim tym uczelniom daleko...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »