NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4
Ideologia gender, Czy jest zagrożeniem?
Posty: 29
Dołączył: 28 Gru 2013r.
Skąd: stalowa wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Sty 2014r. 17:00  
Cytuj
CYTAT
Buhaha waginy i penisy do przedszkoli? To nic nie wiecie o gender. W przedszkolach polega to na tym że nie ma podziału zabawek na te dla chłopców i te dla dziewczynek, każde dziecko bawi się tak jak chce.

Odwiedzilem kiedyś znajomego Cygana.Lezal w lozku skacowany a jego 2 letni syn interesowal się taty genitaliami w czym ow cygan mu nie przeszkadzal/Na moja uwagę odparl:a co,mam mu dac do zabawy brzytwę lub noz?Jajami się nie pokaleczy.
To wlasnie zabawki genderumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2014r. 17:00  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 28 Gru 2013r.
Skąd: stalowa wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Sty 2014r. 17:03  
Cytuj
CYTAT
Obrazek
Ten orangutan na fotce jakiej plci jest?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2014r. 17:44  
Cytuj
A właściwie o co ten krzyk? Przecież kobiety do polskiej armii przyjmują, a facetów do szkół pielęgniarskich też. Może to chodzi o to, że faktycznie środowiska tzw. nie-heteroseksualne zwietrzyły możliwość wychowania przyszłych pokoleń w większej dla siebie tolerancji.
Tolerancja dobra sprawa, ale uważam, że abstrahując od kwestii światopoglądowych i religijnych, interes narodu wymaga jednak, aby preferowany był związek kobiety i mężczyzny. Bo to tam rodzą się przyszłe pokolenia, a wychowanie dziecka od 0 do 20 lat to ogromna praca i pieniądze. A życie dwóch lesbijek czy gejów we wspólnym mieszkanku to całkiem co innego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 367
Dołączył: 6 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2014r. 02:44  
Cytuj
http://pokazywarka.pl/06zfvn/

...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 28 Gru 2013r.
Skąd: stalowa wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Sty 2014r. 09:16  
Cytuj
Pederaści,lesbijki i inne nieprokreatywne stwory powinny płacić podatek za bycie pasożytem zdrowego społeczeństwa.Za komuny starokawalerstwo było karane tzw."bykowym"Obecne władze powinny na zboczeńców nałożyć podatek,przekazywany wielodzietnym rodzinom.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 29 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 13 Sty 2014r. 10:24  
Cytuj
Mariner, rozumiem że ty w wyborach do Parlamentu Europejskiego poprzesz frakcję Europejskich Konserwatystów i Reformatorów.

Ja mam zamiar głosować na Europejskę Partię Ludową.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4979
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Sty 2014r. 10:52  
Cytuj
Mówimy-"gender",a przecież powinniśmy używać jezyka polskiego.
Powstała nawet specjalna ustawa w tym zakresie.
Kiedyś nazywało się to socjologia płci,czyli w skrócie- o równości kobiet i meżczyzn.
Jest nawet rzecznik praw kobiet(i drugi od dzieci).Dziwne,bo jakoś nie ma rzecznika praw mężczyzn.co
Niestety,ale walka feministek o równouprawnienia kończy się tam, gdzie zaczynają schody, po których trzeba wynieść szafę na 3 pietro.potluczony

Wszystkich aktywistów genderowców wysyłam na krótkie szkolenie np.do Afganistanu czy Arabii Saudyjskiej.
Tam dopiero kobiety sa "równe"...good

TERAZ GDY JEST JUŻ PO WSZYSTKIM, WSZYSTKO JEST JUŻ NICZYM.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 28 Gru 2013r.
Skąd: stalowa wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Sty 2014r. 11:32  
Cytuj
CYTAT
Mariner, rozumiem że ty w wyborach do Parlamentu Europejskiego poprzesz frakcję Europejskich Konserwatystów i Reformatorów.

Ja mam zamiar głosować na Europejskę Partię Ludową.

Poprę tę partię,która skutecznie wyeliminuje pasożytów-zboczeńców z wszelkich sfer życia publicznego.Chcą-niech spotykają się w swoich klubach,czy szambach ale należy wyeliminować propagowanie zboczeń ze szkół i przedszkoli aby młodzież nie była naciskana na stanie się zboczeńcem.My,hetero nie propagujemy swojej preferencji seksualnej i nie robimy przedszkolakom i uczniom szkół piany z mózgów w dziedzinie seksu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd: St.W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2014r. 11:48  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Obrazek
Ten orangutan na fotce jakiej plci jest?


good

-Agnieszka-
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2014r. 12:01  
Cytuj
To starszy sierżant podchorąży Krzysztof Bęgowski, instruktor polityczny młodych kadr. ALe w poprzednim życiuumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 23 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2014r. 23:21  
Cytuj
http://wpolityce.pl/artykuly/63048-dr-gabriele-kuby-jestesmy-na-drodze-do-nowego-totalitaryzmu-i-to-bedzie-totalitaryzm-przekraczajacy-nasze-wyobrazenia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 23 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2014r. 23:24  
Cytuj
CYTAT
http://wpolityce.pl/artykuly/63048-dr-gabriele-kuby-jestesmy-na-drodze-do-nowego-totalitaryzmu-i-to-bedzie-totalitaryzm-przekraczajacy-nasze-wyobrazenia


http://signu(...)html?m=1

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 2 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2014r. 18:41  
Cytuj
CYTAT
To starszy sierżant podchorąży Krzysztof Bęgowski, instruktor polityczny młodych kadr. ALe w poprzednim życiuumiech
yyyyy znaczy po reinkarnacji....?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 8 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Sty 2014r. 19:40  
Cytuj
Idźmy o krok dalej. Dlaczego ktoś, ma mi narzucać nie tyle płeć, co gatunek? Jeżeli ideolodzy gender uważają, że płeć nie jest uwarunkowana genetycznie, to może gatunek też nie jest? Innymi słowy ja czuję się chomikiem, a nie człowiekiem. Dlaczego dorośli bezczelnie wmawiają dzieciom, że są ludźmi, podczas gdy należy się do nich zwracać "jednostki życia" a nie dzieci, żeby nikogo ie urazić??? Ideologia lewacka zawsze zmierza do absurdu. Kolejny przykład, to walka o prawa homoseksualistów. Dlaczego lewacy walczą tylko o prawa gejów i lesbijek? a gdzie prawa trójkątów? cztero, pięcio, x kątów?? Przecież, oni też nie robią nikomu krzywdy i się kochają, dlaczego nikt nie wychodzi na ulice i nie walczy o ich prawa? jak można tak perfidnie dyskryminować. Dlaczego jak ja wyjdę w przebraniu kurczaka na ulicę, to prawdopodobnie zostanę wywieziony do wariatkowa. Przecież ja uważam, że jestem kurczakiem i wszyscy mają do mnie mówić kurczak, a jak Krzysztof ( Anna) Gro... ubierze się w sukienkę i pomaluje mordę, to zostaje wybrana na posła, zostaje jej zmieniona płeć w dowodzie, a każdy kto powie, że w/w osoba jest mężczyzną uchodzi za nie tolerancjną, szowinistyczną świnię? Naprawdę, to wszystko nie trzyma się kupy!!! nie trzeba być geniuszem żeby to widzieć

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 198
Dołączył: 15 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2014r. 07:17  
Cytuj
Jestem pewien, że wy wszyscy święcie oburzeni na gejostwo i sprawy gender jesteście zwykłymi HOMO (i to w dodatku TĘPAKAMI bo tu nie ma żadnej korelacji, niestety).
Tak to już jest, że heretyk, żeby przetrwać w kraju radykałów, musi być bardziej papieski od papieża.
W normalnym kraju nikt nie musi udowadniać tego, że nie jest koniem, tylko w tej świętojebliwej Polsce. Tak więc dajcie sobie chłopaki spokój, bo to się już zaczyna robić komiczne umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 198
Dołączył: 15 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2014r. 07:19  
Cytuj
CYTAT
http://wpolityce.pl/artykuly/63048-dr-gabriele-kuby-jestesmy-na-drodze-do-nowego-totalitaryzmu-i-to-bedzie-totalitaryzm-przekraczajacy-nasze-wyobrazenia


Szkoda gadać, poziom bzdur po prostu kosmiczny. To całe W POLITYCE jest jeszcze gorsze niż NIE Urbana, tylko zboczone w inną stronę. FUCK YOU!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2202
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Sty 2014r. 16:26  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
http://wpolityce.pl/artykuly/63048-dr-gabriele-kuby-jestesmy-na-drodze-do-nowego-totalitaryzmu-i-to-bedzie-totalitaryzm-przekraczajacy-nasze-wyobrazenia


Szkoda gadać, poziom bzdur po prostu kosmiczny. To całe W POLITYCE jest jeszcze gorsze niż NIE Urbana, tylko zboczone w inną stronę. FUCK YOU!





Właśnie przeczytałem ten artykuł

http://wpoli(...)brazenia

i jestem odmiennego zdania niż twoje. ta kobieta ma racje to wszystko się dzieje na naszych oczach po cichutku małymi kroczkami.

No wiadomo w tvn i innych telewizorniach o tym się nie mówi tam wciska się temacik
o wypadku w Kamieniu Pomorskim itp błache sprawy i wałkuje się ten temat 3 tygodnie

Czasami krócej ,jeśli pojawi się jakiś nowy mało istotny temat.

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 225
Dołączył: 1 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2014r. 17:52  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Obrazek
Ten orangutan na fotce jakiej plci jest?


good


Nie obrazaj Orangutanów to cos na fotce nie klasyfikuje sie do zadnej istniejacej grupy ani ludzkiej ani zwierzat. Oblesny zboczeniec !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 27 Paź 2013r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 21 Sty 2014r. 18:03  
Cytuj
CYTAT
Jestem pewien, że wy wszyscy święcie oburzeni na gejostwo i sprawy gender jesteście zwykłymi HOMO (i to w dodatku TĘPAKAMI bo tu nie ma żadnej korelacji, niestety).
Tak to już jest, że heretyk, żeby przetrwać w kraju radykałów, musi być bardziej papieski od papieża.
W normalnym kraju nikt nie musi udowadniać tego, że nie jest koniem, tylko w tej świętojebliwej Polsce. Tak więc dajcie sobie chłopaki spokój, bo to się już zaczyna robić komiczne umiech

Czy Ty nie jesteś kryptogejem?Komiczne o jest wtedy,kiedy w czasie pedalskich akrobacji gej dostanie rozwolnienia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 27 Paź 2013r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 21 Sty 2014r. 18:08  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Obrazek
Ten orangutan na fotce jakiej plci jest?


good


Nie obrazaj Orangutanów to cos na fotce nie klasyfikuje sie do zadnej istniejacej grupy ani ludzkiej ani zwierzat. Oblesny zboczeniec !!!

Ale toto powinni zamknąć w klatce i po jarmarkach wozić za opłatą.Wtedy choć te parę groszy za oglądanie potwora świadczyłoby o jakimś pożytku z niego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »