NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Ideologia gender, Czy jest zagrożeniem?
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Sty 2014r. 10:11  
Cytuj
CYTAT

Komu zależy aby homoseksualista czy lesbijka uważani byli za wybryk natury i aby rzesze wyrostków wołali za nimi na ulicy pedał czy lesba?



Komu ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2014r. 10:11  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 29 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 10 Sty 2014r. 10:29  
Cytuj
WHO jest agendą ONZ. Jeżeli przyjąć że ONZ promuje gender, a gender jest złe, to wychodzi na to że Polska powinna wymówić Kartę Narodów Zjednoczonych i wystąpić z ONZ. Wtedy nikt by nam nie narzucał praw z zewnątrz i byli byśmy "wolni" jak Korea Północna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 27 Paź 2013r.
Skąd: STALOWA WOLA
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Sty 2014r. 10:40  
Cytuj
CYTAT
WHO jest agendą ONZ. Jeżeli przyjąć że ONZ promuje gender, a gender jest złe, to wychodzi na to że Polska powinna wymówić Kartę Narodów Zjednoczonych i wystąpić z ONZ. Wtedy nikt by nam nie narzucał praw z zewnątrz i byli byśmy "wolni" jak Korea Północna.

Nikt nas nie zmusza do wykonywania tego u nas,co WHO"naucza"w innych krajach.Zboczeńcy dostali wiatr w żagle i zaczęli się uaktywniać.Polska powinna mieć swoje zdanie,a nie bezmyślnie promować i wcielać coś,co jest zagrożeniemdla naszych dzieci.
To że należymy do ONZ nie świadczy o tym,że musimy produkować zboczeńców jak kraje zachodnie/Holandia,czy Belgia/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Sty 2014r. 10:42  
Cytuj
CYTAT
WHO jest agendą ONZ. Jeżeli przyjąć że ONZ promuje gender, a gender jest złe, to wychodzi na to że Polska powinna wymówić Kartę Narodów Zjednoczonych i wystąpić z ONZ. Wtedy nikt by nam nie narzucał praw z zewnątrz i byli byśmy "wolni" jak Korea Północna.


W Chinach łamane są prawa człowieka, więc Europa powinna założyć embargo na tamten kraj.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2014r. 11:33  
Cytuj
No i jeszcze na USA, bo kłamiąc na forum ONZ, że Irak posiada broń chemiczna zyskali poparcie do agresji militarnej po czym zaatakowali ten suwerenny kraj i rozwalili tak, że się nie pozbiera przez dziesiątki lat.
Normalnie jak III Rzesza prawie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2205
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Sty 2014r. 04:53  
Cytuj
Chcą uczyć "różnorodności", ale organizowanie protestu nazywają popełnieniem czynu karalnego? Oto prawdziwe oblicze lewackich pseudozwolenników pseudo otwartości.



http://wiado(...)16318973

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 28 Gru 2013r.
Skąd: stalowa wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Sty 2014r. 06:29  
Cytuj
Gdyby zboczeńcy nie afiszowali się ma swoich"paradach",nie darli się o swoich dewiacjach jakie to one są piękne,gdyby ich zboczenia były eksponowane w zaciszu ich"klubów" wtedy nikt by za nimi na ulicach nie wołał:"PEDZIE i LESBY"
Nikt z hetero nie organizuje żadnych pochodów ani manifestacji o swojej orientacji sexualnej.A gender?Gender to nowa próba deprawowania młodzieży pod płaszczykiem walki o równouprawnienie płci/Gender to przedewszystkim nauczanie masturbacji,aborcji i homoseksualizmu.Nic nie ma wspólnego z równouprawnieniem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2014r. 17:28  
Cytuj
Wszystko będzie po staremu, dzieciaki same nauczą się wszystkiego co trzeba z internetu. A socjalistyczna Europa niech nie zbawia nikogo na siłę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Sty 2014r. 19:09  
Cytuj
CYTAT
Wszystko będzie po staremu, dzieciaki same nauczą się wszystkiego co trzeba z internetu. A socjalistyczna Europa niech nie zbawia nikogo na siłę.


Jak z internetu to nie po staremu umiech Na pewne sprawy trzeba stanowczo i odpowiednio reagować.

Np: Zachodnia Europa nie zareagowała odpowiednio na islamistów, więc pojawił się spory problem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2014r. 22:12  
Cytuj
Co masz na myśli z tymi islamistami, jaki to problem? Jak powinna zareagować i kiedy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Sty 2014r. 22:46  
Cytuj
CYTAT
Co masz na myśli z tymi islamistami, jaki to problem? Jak powinna zareagować i kiedy?


Powinna być mniej tolerancyjna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 28 Gru 2013r.
Skąd: stalowa wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Sty 2014r. 06:33  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Co masz na myśli z tymi islamistami, jaki to problem? Jak powinna zareagować i kiedy?


Powinna być mniej tolerancyjna.

To przedewszystkim Francja i Anglia są odpowiedzialne za islamizację Europy."zaczernienie"swoich krajów przez dziką imigrację z krajów Afryki Północnej/Francja/i ze swoich byłych kolonii/Anglia/zezwolenie na budowę meczetów i to bez jakichkolwiek ograniczeń w zamian za tanią siłę roboczą.
Z tych dwóch państw wzięły przykład Niemcy i kraje Beneluxu no i mamy w Europie przyczółki islamu.
Żydzi to samo rozpoczęli wcześniej no i skolonizowali i USA i Europę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 198
Dołączył: 15 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2014r. 08:49  
Cytuj
Ale majaczenie... Żydzi skolonizowali EU i USA, hordy islamistów maszerują na Europę, genderowcy dzieci chcą wam w przedszkolach demoralizować. Macie interesujący zespół urojeń. Dobrze, że w StW jest oddział psychiatryczny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 17 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2014r. 11:23  
Cytuj
A co z ludźmi którzy rodzą się obojnakami? Ktoś za nich po urodzeniu wybiera im płeć a potem okazuje się że wybrali błędnie? To jest przykład na to że cechy fizyczne są czasem sprzeczne z psychicznymi i nie jest to widzi mi się człowieka. I to ze ktoś czuje się inaczej nie jest niczym złym jeśli tym zła nie czyni drugiemu. Komu co Grodzka złego zrobiła zmieniając płeć? Nic... Tylko wzbudziła zazdrość bo miała odwagę zmienić w życiu coś by stać się szczęśliwszą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 28 Gru 2013r.
Skąd: stalowa wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Sty 2014r. 11:42  
Cytuj
CYTAT
Ale majaczenie... Żydzi skolonizowali EU i USA, hordy islamistów maszerują na Europę, genderowcy dzieci chcą wam w przedszkolach demoralizować. Macie interesujący zespół urojeń. Dobrze, że w StW jest oddział psychiatryczny.

Chyba jesteś głuchoniemym ślepcem skoro nie widzisz i nie słyszysz kto rządzi USraelem i Unią Europejską Gender nie wkracza do przedszkoli celem deprawacji, tylko do szkół.
Majaczysz to chyba Ty po nieprzespanej nocy.Przetrzyj oczy i nie myśl o psychiatryku tylko o realnych zagrożeniach,bo albo się obudzisz obrzezany alko z głową w turbanie słuchającą wycia muezzina z minaretu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Sty 2014r. 11:51  
Cytuj
Mariner i co w tych szkołach robi Gender?

PS. i na czym polega ta deprawacja?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 28 Gru 2013r.
Skąd: stalowa wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Sty 2014r. 11:53  
Cytuj
CYTAT
A co z ludźmi którzy rodzą się obojnakami? Ktoś za nich po urodzeniu wybiera im płeć a potem okazuje się że wybrali błędnie? To jest przykład na to że cechy fizyczne są czasem sprzeczne z psychicznymi i nie jest to widzi mi się człowieka. I to ze ktoś czuje się inaczej nie jest niczym złym jeśli tym zła nie czyni drugiemu. Komu co Grodzka złego zrobiła zmieniając płeć? Nic... Tylko wzbudziła zazdrość bo miała odwagę zmienić w życiu coś by stać się szczęśliwszą.

Grodzka zrobiła sobie przysługę,a kobiecości zaszkodziła,bo zniekształciła obraz kobiety,która powinna być BEZ CECH męskich.Wygląd Begowskiego budzi odrazę .Powinna sobie również twarz zoperować,aby się upodobnić do kobietygood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Sty 2014r. 11:58  
Cytuj
Mariner ale co Ciebie to obchodzi co kto robi ze swoim ciałem? Wiesz ile jest kobiet, takich urodzonych kobietami z cechami męskimi?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 28 Gru 2013r.
Skąd: stalowa wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Sty 2014r. 11:59  
Cytuj
CYTAT
Mariner i co w tych szkołach robi Gender?

PS. i na czym polega ta deprawacja?

Nie udawaj,że nie wiesz Andrzejek!Gender próbuje wejśc do szkół aby nauczyć dzieci masturbacji/ty chyba wiesz o co chodziuśmiech/aborcji i homoseksualizmu.Sądząc z Twego postu wiesz co to onanizm i pederastia/
Pierwsza próba wejścia do szkół to była książka o pederastach a teraz próbują z gender mówiąc że to teorie o równości płci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Sty 2014r. 12:01  
Cytuj
Mariner, nie potrafisz rozmawiać na argumenty? Po co mnie obrażasz? Jak nie masz argumentów to zamilcz ale nie obrażaj mnie.

Masz argumenty, przykłady tego działania?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 28 Gru 2013r.
Skąd: stalowa wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Sty 2014r. 12:04  
Cytuj
CYTAT
Mariner ale co Ciebie to obchodzi co kto robi ze swoim ciałem? Wiesz ile jest kobiet, takich urodzonych kobietami z cechami męskimi?

A co Ciebie obchodzi,co ja myślę o wybrykach natury?Mam na ten temat swoje zdanie a w Twoje przekonania nosa nie wsadzam.
A na ten temat:"Co Cie obchodzi co ktoś robi ze swoim ciałem"odpowiem Ci teoria Einsteina:
Jeden drugiemu wsadza nos w d.pę.I jeden ma nos w d.pie i drugi ma nos w d.pie.ale odczucia ich są krańcowo różne"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Sty 2014r. 12:07  
Cytuj
CYTAT
A co z ludźmi którzy rodzą się obojnakami? Ktoś za nich po urodzeniu wybiera im płeć a potem okazuje się że wybrali błędnie? To jest przykład na to że cechy fizyczne są czasem sprzeczne z psychicznymi i nie jest to widzi mi się człowieka. I to ze ktoś czuje się inaczej nie jest niczym złym jeśli tym zła nie czyni drugiemu. Komu co Grodzka złego zrobiła zmieniając płeć? Nic... Tylko wzbudziła zazdrość bo miała odwagę zmienić w życiu coś by stać się szczęśliwszą.


A czy gdy ja będę się czuł jak superman, będę nim ?

Ja nie spycham żadnego człowieka na margines, jeżeli nie krzywdzi drugiego człowieka. Bądźmy ludźmi w sferze publicznej, po co podziały na orientacje ?

Temat jest o gender, nie rozważał bym tego tematu, gdy by nie fakt wprowadzania tego do przedszkoli. Bajki które miały bardzo delikatny przekaz świata, gdzie dobro zawsze wygrywało, uczyły odpowiednio. Nie można zostać przy tym ? Świat dziecka nie trwa wiecznie i na wszystko jest odpowiedni czas, penisy i waginy mogą poczekać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 28 Gru 2013r.
Skąd: stalowa wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Sty 2014r. 12:07  
Cytuj
CYTAT
Mariner, nie potrafisz rozmawiać na argumenty? Po co mnie obrażasz? Jak nie masz argumentów to zamilcz ale nie obrażaj mnie.

Masz argumenty, przykłady tego działania?

Nie prowokuj innych swoimi postami i nie udawaj,że jakieś argumenty przytaczasz.I gdzie Cie obraziłem?Nie widzęumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2014r. 12:08  
Cytuj
A w Rosji zakazali pod groźba sankcji karnych propagowania homoseksualizmu wśród nieletnich, hm, to akurat mi się podoba. Choć to może jakieś zacofanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Sty 2014r. 12:11  
Cytuj
CYTAT

A co Ciebie obchodzi,co ja myślę o wybrykach natury?Mam na ten temat swoje zdanie a w Twoje przekonania nosa nie wsadzam.
A na ten temat:"Co Cie obchodzi co ktoś robi ze swoim ciałem"odpowiem Ci teoria Einsteina:
Jeden drugiemu wsadza nos w d.pę.I jeden ma nos w d.pie i drugi ma nos w d.pie.ale odczucia ich są krańcowo różne"




Mariner, sam piszesz nie pytany więc nie miej pretensji, że dopytuje szczegółów. Teoria Einsteina pasuje tu jak pieść do nosa.



Czym Cię biedaku sprowokowałem? Pytaniem? Jak mam się dowiedzieć nie pytając? A Ty jak masz taką niską granicę nerwu to może weź nervosol i nie zaglądaj, nie wypowiadaj się na forum.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »