NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Pizzeria Avanti, Pizzeria Avanti
Posty: 275
Dołączył: 17 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2014r. 14:14  
Cytuj
nie stać ich na mointoring. Jak nie szef to kamera wisi nad tobą i szef gapi się czy wam smakuje zakalec i składniki z bidrony lub innego taniego dyskontu z których została sporządzona WASZA pizza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2014r. 14:14  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 499
Dołączył: 8 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2014r. 14:59  
Cytuj
CYTAT
termin
musiało ci się zrobić głupio jak sobie przypomnialas to ladowanie jedzenia do reklamówki. gdyby tak nie było nie czepialabys się mojego wpisu.


Nie ładnie wypominać komuś jedzenie,
nie każdy śpi na kasie.
Poza tym g...o Ci do tego
w co inni wkładają jedzenie....

CYTAT

zdaje się że zajadłość Ci uderzyła do głowy i
nie rozumiesz co piszesz;)


No nie wiem komu i co do głowy uderzyło.
A może żal ci d...ę ścisną, że nie miałeś w co włożyć tego co zostało na talerzu?
Gdybyś znał tą byłą promocję wiedziałbyś,
że nie można było ani dostać ani kupić opakowania na pizzę.
Więc pakowanie w czystą reklamówkę nie powinno Cię obchodzić.
Jak nie weźmiesz to wywalą do śmieci.

Może należysz do tej kategorii ludzi co to wolą wyrzucić niż dać komuś...
bo może mu się przydać...

CYTAT

"You're pathetic!".



No, no, no...." you're a little pitiful boor ".

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

/Gabriel Garcia Marquez

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 10 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2014r. 16:22  
Cytuj
Byłam tam jakieś dwa tyg temu na kawie z tatą, cóż wystrój naprawdę robi wrażanie! Nadaje bardzo fajnej i przyjemniej atmosfery. Niestety obsługa nie przypadła mi do gustu.. nie wiem skąd są te kelnerki ale prawdę mówiąc są bardzo irytujące. Cały czas patrzą sie na klientów i szepczą coś do siebie.. i to niestety widać. Wgl nie zorganizowane. Nie podchodzą do stolika żeby złożyć zamówienie, nie pytają o rachunek a jak już sie do nich podejdzie żeby zapłacić to odsyłają Cie do stolika gdzie masz czekać na rachunek. Jak już podeszłam do baru zapłacić z pieniążkami to mogła już skasować zamówienie i wziąć kasę a nie robić zamieszanie i niepotrzebnie marnować czas odsyłając mnie do stolika i przynosząc rachunek na talerzyku.. kompletna porażka pod tym względem. Gdyby nie kelnerki to byłby duuuuuży plus.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 8 Maja 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2014r. 20:17  
Cytuj
ja jeszcze pizze jadłam ostatni kęs a kelnerka podeszła i i talerz zabrała. No nie pójdę już tam więcej. Kelnerki na nie, ale wystrój fajny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2014r. 10:55  
Cytuj
Zgadzam się z Wami jeśli chodzi o obsługę. Poprzednia (przed remontem) była lepiej zorganizowana, nie dało się odczuć, że ktoś cię obserwuje albo tylko czyha żeby zabrać ci talerz spod nosa. Również długo czeka się na przyjęcie zamówienia jak i na rachunek - wcześniej nie trwało to tak długo. Ale być może właściciel oprócz wyglądu lokalu postanowił też zmienić zasady jego funkcjonowania więc nie możemy mieć pretensji tylko do obsługi.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 3 Lis 2013r.
Skąd: :dąkS
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2014r. 22:48  
Cytuj
Kiedys ta pizzeria byla moja ulubiona, ale po remoncie cos pokombinowali i teraz pizza jest niedobra! Sos tez sie zmienil (niestety na gorsze). placze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 2 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2014r. 09:21  
Cytuj
a mnie tam pizza bardzo smakuje ;) i daja dobre drinki ktore fajnie przyzdabiaja ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 7 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2014r. 09:50  
Cytuj
Wczoraj miałem przyklejoną do przedniej szyby ulotkę z ich pizzeri i postanowiłem tam zadzwonić gdy kelnerka odebrała telefon chciałem rozmawiać z szefem ale powiedziała że szefa nie ma ale jest syn gdy mu o tym powiedziałem to on na to ŻE NIE CZASU ROZMAWIAĆ I KAZAŁ MI DZWONIĆ DO JAKIEGOŚ BIURA NA WOLNOŚCI DO PANI KSIĘGOWEJ ZE SKARGĄ nawet mnie nie przeprosił właśnie znajomi opowiadali mi że byli ostatnio i szef chodził po sali zaglądał po talerzach a potem wziął pilota od tv i bawił się nim a ich syn bo go znam stał za barem jak Hitler nad pracownikami chyba zabiera im napiwki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 275
Dołączył: 17 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Maja 2014r. 10:08  
Cytuj
avanti czas się skończył. POLECI

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 93
Dołączył: 23 Wrz 2010r.
Skąd: RST
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2014r. 10:17  
Cytuj
Słysząc o tym jaki panuje klimat w Avanti, jakoś nie miałam okazji tam jeszcze zawitać po remoncie, ale ostatnio ze znajomymi postanowiliśmy zamówić pizze. Czas dostawy 30 minut,super,pizza też dobra, no ale za każdy sos trzeba zapłacić 1zł, bo do pizzy dają tylko keczup ;/ ale jakie było nasze zdziwienie gdy zobaczyliśmy wielkość tych sosów, pojemniczki najmniejsze chyba jakie tylko mogą być, a ich zawartość starcza raczej na małą a nie dużą pizze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 3 Lis 2013r.
Skąd: :dąkS
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2014r. 10:54  
Cytuj
Co do keczupu to tez zmienil (jakas taniocha z tesco) neutralny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 4 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2014r. 19:26  
Cytuj
CYTAT
Co do keczupu to tez zmienil (jakas taniocha z tesco) neutralny.

Nie dosc ze ketchup to jescze oszczedzaja; kiedys Pani podała mi niepełny "dzbanuszek" sosu do pizzy ledwo starczylo na polowe pizzy, podszedlem poprosic o wiecej po czym odpowiedziała mi ze bedzie doplata ;/ padaka nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 13 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2014r. 22:17  
Cytuj
Dziękuje bardzo pizzerio Avanti za pizze zamówioną na mecz z włosem w środku NIE POLECAM ostatnie zamówienie w tej pizzerii.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 7 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2014r. 22:31  
Cytuj
amini złożyłeś/aś reklamację?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 13 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2014r. 22:51  
Cytuj
Nie, pizza była zamawiana do domu więc raczej nie do udowodnienia. Trudno po prostu nie polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 7 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2014r. 23:09  
Cytuj
ja ostatni swoje zamowienie złożyłam przed remontem, kiedy były jeszcze "kebab pizza" na liściu sałaty był ślimak.... Kelnerka stwierdziła,że musiałam sama sobie ślimaka wrzucić. Teraz sama robie śwoją domową najlepszą PIZZEair kiss

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Lip 2014r. 00:21  
Cytuj
Hehe sosy do pizzy typu ketchup albo czosnokowe to jakies Polskie dziwadztwo masakra, normalnie to podaje sie oliwe ale na te gowno co serwuja w pizzeriach w STW to chyba ten ketchup dodaje smak.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 291
Dołączył: 10 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2014r. 10:57  
Cytuj
w Mamma Mia są oliwy do pizzy;) swoją drogą polecam;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 304
Dołączył: 17 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2014r. 12:03  
Cytuj
byłam zaraz po remoncie,wystrój fajny,pizza masakra-sosy i ser okropne,na drugi dzień dostałam zatrucia,obsługa nawet była w miarę,więcej tam raczej nie zawitam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2014r. 03:26  
Cytuj
avanti to juz nie AVANTI !!!
powinien być zakaz uzywanie tej samej nazwy firmy !
poprzedni wlasciciel i ekipa to bylo AVANTI !!!
przez A!
to była PIZZA przez P
a teraz :(
....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2014r. 04:37  
Cytuj
PITUCH właściciel dalej ten sam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 24 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Lip 2014r. 19:27  
Cytuj
mi pizza rowniez tam nie smakowala, ciasto jakby niedopieczone, a obsluga niestety kiepska ;]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2014r. 14:42  
Cytuj
Co do właściciela czy też jego syna bo nie wiem kto to był ale ostatnio byłam świadkiem jak w/w pan był w Avanti z żoną i synkiem a za nimi do lokalu wbiegł pies. Podbiegł do stolika w którym siedziałam ze znajomymi i zaczął się łasić. Byłam w szoku pies w lokalu gdzie ludzie jedzą - ja wiem, że właściciel i jego rodzina dużo może we własnym lokalu ale bez przesady. Ja następnym razem wezmę kota bo skoro psom wstęp wolny to kotom chyba też.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 97
Dołączył: 16 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2014r. 15:04  
Cytuj
CYTAT
Co do właściciela czy też jego syna bo nie wiem kto to był ale ostatnio byłam świadkiem jak w/w pan był w Avanti z żoną i synkiem a za nimi do lokalu wbiegł pies. Podbiegł do stolika w którym siedziałam ze znajomymi i zaczął się łasić. Byłam w szoku pies w lokalu gdzie ludzie jedzą - ja wiem, że właściciel i jego rodzina dużo może we własnym lokalu ale bez przesady. Ja następnym razem wezmę kota bo skoro psom wstęp wolny to kotom chyba też.


No już nie przesądzaj z tym kotem. Idąc do znajomego który ma przykładowo psa tezę bierzesz swojego zwierzaka tylko dlatego bo uważasz że jak on może to i Ty też? Właściciel niestety może wszystko bo w końcu to jego lokal.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2014r. 15:42  
Cytuj
CYTAT
Właściciel niestety może wszystko bo w końcu to jego lokal.

Ciekawe, czy zgodziliby się z Tobą pracownicy sanepidu umiech

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »