NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5
Budowa Stadionu - parodia,
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2014r. 18:59  
Cytuj
@el.Banan

Przy kosztach własnych na poziomie 5-7 tys. zł i pracy wolontariuszy wyciągają 60-70 tys. na własne i nie tylko cele. Nie wierzę, że nie da się zarobić na organizacji koncertów na stadionie.

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2014r. 18:59  
Cytuj

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Cze 2014r. 19:03  
Cytuj
CYTAT
Jak chcesz kupić jakiś gadżet Stalówki wbijaj tu: www.sklep.stalowka.pl. Tylko na mecze zacznij chodzić, a nie pozerka w Stalówce przez miasto cool girl . uśmiech


Ja w koszulce pozeruje na wyjazdach (nie na meczach) taki lokalny patriotyzm ... bym to nazwał

@manukun ja wiem że się da tylko trzeba chcieć ... festyny ze 2 kapele grające po weselach i na browarze zarobili by i więcej... a koledzy jeżdżący na ustawki w ramach wolontariatu i treningu mogą robić za "ochronę" smiech2

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 1 Maja 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2014r. 19:05  
Cytuj
CYTAT
Ja w koszulce pozeruje na wyjazdach (nie na meczach) taki lokalny patriotyzm ... bym to nazwał


No proste, lepsza taka koszulka niż koszulka "studiuj w Stalowej Woli" potluczony ok Pewnie niebawem wejdzie więcej koszulek na lato, najlepiej pytać na dane w kontakcie ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Cze 2014r. 19:12  
Cytuj
"Terroryści Południa" spoko wzór ... i teraz mi powiedz kolego ile z tego (koszulki np. cena 55 zł) idzie na klub ? bo cena jak na koszulkę dość konkretna

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 1 Maja 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2014r. 19:20  
Cytuj
Ubrania w sklepiku są bardzo dobre jakościowo, a więc i cena za porządny materiał jest większa. Ile procent z tego idzie na klub? Tyle, że i producent gadżetów i Piłkarska Spółka Stal są zadowoleni, nie znam dokładnie stosunku procentów, więc ci ich nie podam. Żeby już nie rozmywać tematu, w razie czego PW.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »