NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Przytulna knajpka - pizzeria,
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2013r. 12:25  
Cytuj
A kto wie co powstaje w miejscu gdzie był kebab Kuchnia Egipska, koło pizzeri numerato? w środku widzę jakiś drewniany wystrój typu Biesiada itp.? Trochę za dużo tego wszystkiego robią moim zdaniem, aż takiego popytu na to chyba nie ma (tego rodzaju restauracjo-knajpy)...
spora inwestycja widzę, chyba że to nie knajpa będzie tylko coś innego (ale ławki tam widać itp.).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2013r. 12:25  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 22 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2013r. 13:09  
Cytuj
tez jestem ciekawa! ciagle cos tam robia i zrobic nie moga..;p

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 28 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2013r. 15:55  
Cytuj
Podobno ma być tam kolejna pizzeria w mieście.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2013r. 16:03  
Cytuj
A ja już byłam w STODOLE. Bardzo podoba mi się wystrój. No i całkiem dobre naleśniki z szynką, pieczarkami i serem.

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2013r. 15:56  
Cytuj
"Przez okno" to wygląda mi to na klon biesiady (mówię o tym lokalu obok Numerato/dawne Da Grasso). Jak tam będzie pizzeria to masakra - otwierać pizzerię obok pizzeri, masakra umiech jedyny kwitnący biznes w Stalówce umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2013r. 16:16  
Cytuj
Może i wystrój podobny do tego w Biesiadzie, ale mnie się bardziej podoba w Stodole. W menu rzeczywiście jest dużo pizzy, ale mają też inne dania.

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 2 Lut 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2013r. 10:42  
Cytuj
Odświeżam temat , czy ktoś może polecić fajną restauracje , gdzie można spędzić miły wieczór , zjeść kolacje ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 11 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2013r. 14:31  
Cytuj
CYTAT
Odświeżam temat , czy ktoś może polecić fajną restauracje , gdzie można spędzić miły wieczór , zjeść kolacje ?


Osobiście bardzo lubię chodzić na spokojny wieczór przy lampce wina do Mamma Mia. Mają tam bardzo smaczne makarony, pizza mi nie podeszła - ale każy ma swoje gusta i smaki umiech

Mile zaskoczona jestem Stodołą. Moim zdaniem mają jedną z lepszych pizz w Stalowej Woli. Baaaaardzo duży wybór, przy trzeciej stronie wpadłam w frustrację z niezdecydowania umiech ale warto było przebrnąć te 50 pozycji samej pizzy ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 24 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Gru 2013r. 19:05  
Cytuj
Ja polecam:
Flori - smaczne jedzenie, mila obsluga i ten kominek ahhh przy takiej pogodzie to chce sie tam zostac umiech)
Stodola tez wporzadku, ceny przyzwoite, kupujac sok place za sok, a nie jak w rustice za sok z biedronki, oby sie to nie zmienilo, co do jedzenia to nie wiem umiech
Mamma mia tez na taaaak umiech)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4999
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2013r. 19:30  
Cytuj
jakaś www tej stodoły by zamówić z dowozem?

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 165
Dołączył: 2 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Gru 2013r. 19:35  
Cytuj
a gdzie jest ta Stodola bo lokalizacja wg dawnych lokali nic mi nie mowi. moze ktos zna po prostu adres?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Gru 2013r. 20:02  
Cytuj
Stodoła Capri - ul.Wojska Polskiego 4a
https://www.facebook.com/Capri.STW

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Gru 2013r. 08:54  
Cytuj
Jak pizzeria, to dla mnie w sumie tylko Fiori - w tej stodole jeszcze nie byłem trzeba spróbować.

Jak knajpka/restauracja - to albo Art Cafe w Rozwadowie w muzeum (fajny klimat, dobre i ciekawe potrawy) albo Tratoria Mała Italia (tu super włoskie żarcie, ale gorzej z klimatem).

ps
w miejscu dawnego Kebaba, koło pizzeri numerato, powstaje...kolejna pizzeria umiech
styl biesiady, a więc drewno w środku itp.
nazwa - Pizzeria Gondola
Ciekawe jak to się będzie prezentować, ale masakrycznie tych pizzeri, było dużo a powstają dalej umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 13 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2013r. 23:27  
Cytuj
Trattoria Mała Italia goraco polecam pyszne jedzenie w przyzwoitych cenach.Ostatnio spotkałam tam czwórkę polskich aktorów,na obiedzie ciekawe jak tam trafili myślę,że z polecenia.Szkoda ,że lokalizacja mało ciekawa nikt w takim miejscu nie spodziewałby się tak klimatycznego lokalu z tak dobrą kuchnią.BRUSCHETTA NA CZS OCZEKIWANIA nigdzie w Stalowej Woli tego nie ma.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2013r. 23:54  
Cytuj
CYTAT
Trattoria Mała Italia goraco polecam pyszne jedzenie w przyzwoitych cenach.Ostatnio spotkałam tam czwórkę polskich aktorów,na obiedzie ciekawe jak tam trafili myślę,że z polecenia.Szkoda ,że lokalizacja mało ciekawa nikt w takim miejscu nie spodziewałby się tak klimatycznego lokalu z tak dobrą kuchnią.BRUSCHETTA NA CZS OCZEKIWANIA nigdzie w Stalowej Woli tego nie ma.



mmmm.... zapachniało włoską kuchnią i ... reklamą jezyk

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 1 Paź 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2013r. 10:59  
Cytuj
CYTAT

mmmm.... zapachniało włoską kuchnią i ... reklamą jezyk


Faktycznie, liczba postów (moja nie jest wiele większa) i data rejestracji na to wskazują umiech

Co do lokalu to jest faktycznie fajnie, ale osobiście wolę Ragazzi, co nie oznacza, że inne wykreślam ze swojej listy umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 499
Dołączył: 8 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2013r. 16:59  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Trattoria Mała Italia goraco polecam pyszne jedzenie w przyzwoitych cenach.Ostatnio spotkałam tam czwórkę polskich aktorów,na obiedzie ciekawe jak tam trafili myślę,że z polecenia.Szkoda ,że lokalizacja mało ciekawa nikt w takim miejscu nie spodziewałby się tak klimatycznego lokalu z tak dobrą kuchnią.BRUSCHETTA NA CZS OCZEKIWANIA nigdzie w Stalowej Woli tego nie ma.



mmmm.... zapachniało włoską kuchnią i ... reklamą jezyk


Chyba nie do końca reklama.
Bo ja wstydziłabym się reklamować swoją restaurację takimi błędami w pisowni i stylistyce.
Poza tym truskawka też od czegoś zaczynałaś na tym forum.
Pamiętasz swoje pierwsze posty? good

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

/Gabriel Garcia Marquez

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 27 Paź 2009r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2013r. 21:29  
Cytuj
Ojej jak to można polecać innym pizzę z Fiori? Lokal jest ok, ale pizza jedna z najgorszych w Stalowej Woli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2013r. 23:23  
Cytuj
CYTAT

Chyba nie do końca reklama.
Bo ja wstydziłabym się reklamować swoją restaurację takimi błędami w pisowni i stylistyce.
Poza tym truskawka też od czegoś zaczynałaś na tym forum.
Pamiętasz swoje pierwsze posty? good


Pamiętam. Nie zaczynałam od reklamy, zwłaszcza w tak przesadzonym stylu jak krzywy, szczególnie gdy wypowiedzi innych forumowiczów na temat tego lokalu jakoś nie potwierdzają tych zachwytów.
A co do błędów, to nie pierwszy i nie ostatni raz - widziałam tu już dużo gorsze posty ludzi, którym zasady pisowni polskiej w procesie pisania zupełnie nie przeszkadzają smiech2

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2013r. 09:30  
Cytuj
CYTAT
Ojej jak to można polecać innym pizzę z Fiori? Lokal jest ok, ale pizza jedna z najgorszych w Stalowej Woli.


Hilfe24 - No bez jaj! To jest najlepsza pizza w STW! To jedyna prawdziwa włoska pizza! No chyba, że lubisz polskie drożdżówki/biszkopty zawalone tanimi dodatkami, to fakt, tam nie będzie smakować. Tak jak we Fiori to pizza smakowała jak byłem we Włoszech, więc mam porównanie - także ta pizza prowadzi w STW (nie jadłem z Capri pizzy, z innych próbowałem).

Tak samo Tratoria mała Italia - knajpa taka se z wyglądu i klimatu, ale jedzenie SUPER! Potrawy naprawdę smakowały bardzo podobnie do tych, które jadałem we Włoszech, to chyba największa pochwała (to czy na prawdę mają Włoskie składniki jak mówi właściciel, to inna sprawa - ale kto wie, może coś tam z Włoch ściągają).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 131
Dołączył: 7 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Gru 2013r. 12:06  
Cytuj
Stodoła Capri chyba dobrze prosperuje, skoro wczoraj wieczorem nie było wolnego ani jednego stolika. Szkoda, bo nadal nie wiem jak smakuje ich pizza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 1 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2013r. 12:53  
Cytuj
Ja również mogę śmiało polecić pizzerię Fiori - przyjemna knajpka z klimatem good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 9 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2013r. 17:37  
Cytuj
FIORI jest super good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 48
Dołączył: 14 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2014r. 23:35  
Cytuj
Ostatni post o lokalach z konca ubieglego roku, moze wiec odswiezymy. Gdzie mozna przyjemnie posiedziec , pogawedzic oczywiscie przy czyms smacznym i apetycznie podanym?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 7 Cze 2011r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2014r. 00:13  
Cytuj
Mama Burger. Bezdyskusyjnie najlepsza miejscówka w okolicy ;) Klimat, muzyka (coś z klasą, nie jakieś erefemy maks czy inna łupanka), przemiła obsługa... no i fenomenalne jedzenie. Mają pojęcie o tym, co podają. Bieżcie i jedzcie tam wszyscy. ;)

Tylko kanibal nie gardzi drugim człowiekiem. // Dixisse me aliquando placuit, tacuisse numquam czyli Bywało niekiedy, że żałowałem tego, co powiedziałem, nigdy jednak tego, że milczałem - no i fajna płyta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »