NawigacjaStart » Forum » Okolice » Bliskie okolice »
Nowy Temat Odpowiedz
Objazd do sandomierza, objazd do sandomierza przez tbg???
Posty: 16
Dołączył: 13 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Lis 2013r. 09:50  
Cytuj
Czy ktoś orientuje się ile to potrwa i ma jakieś pomysły krótszej trasy ????

Moderowano przez: kamil
Pisanie wielkimi literami!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2013r. 09:50  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Lis 2013r. 09:58  
Cytuj
CYTAT
Przejazd kolejowy będący na 23 km na drodze krajowej nr 77 w Sandomierzu będzie remontowany z dniem 14 listopada 2013 roku. Utrudnienia potrwają 6 dni z możliwością przedłużenia się prac.

Kierowcy zgodnie z zaleceniami GDDKiA powinni kierować się ze Stalowej Woli DW 871 do Tarnobrzega, następnie Wisłostradą na DK 9 do Łoniowa, dalej DK 79 do Sandomierza. Objazd od dotychczasowej trasy jest dłuży o 41,2 km. W sumie 70 km trasę kierowcy powinni pokonać w ponad godzinę.


To jest cytat z innej strony miasta.
Ale uwaga !!!
Ten objazd jest dla tranzytu czyli samochodów powyżej 3,5 t (Autobusów, Tirów etc.)

Dla osobówek:
Cytuje "Do kierowców samochodów osobowych,w Trześni z DK 77 w lewo następnie w prawo na Furmany,Sobów w Sobowie w prawo na Wielowieś,a w Wielowsi na światłach w prawo do Sandomierza,t.j. 13 km objazdu."

Także nie taki diabeł straszny...

Dla ludzi lubiących sporty extreme jest jeszcze możliwość spływ kajakiem badz pontonem do Wisły umiech

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 16 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2013r. 10:28  
Cytuj
Ale po co do Trześni.... krócej jest" Jechać ze Stalowej na Tarnobrzeg, na rodzie w Grębowie w prawo na Trześń, kierunek w lewo na Poręby Furmańskie do Furmany, Sobów, Wielowieś - Snadomierz.... Trasa tylko 6 km dłuższa niż "starą drogą przez Gorzyce"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 13 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Lis 2013r. 10:51  
Cytuj
Ale podobno w Wielowsi robią rondo i straszne korki jak nie w ogole droga zamknieta

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 16 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2013r. 11:42  
Cytuj
rondo robią w tarnobrzegu na wysokości inkubatora... z wielowsi wylatujeszcz na światłach na drodze na sandomierz już za tym robionym rondem. Rano tak jechałam ... 35 minut od stalowej do sandomierza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 23 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2013r. 21:03  
Cytuj
Dzisiaj duże zainteresowanie miała też trasa prowadząca przez zakaz ruchu...(nie dotyczny mieszkańców). Napotkał ktoś może dzisiaj tam miejskich?
Chodzi mi o ten skrót, gdzie wyjeżdża się koło świateł nieopodal PKP.
Jest jeszcze skrót przez Zalesie Gorzyckie, ale tam podobno też jest zakaz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 21 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2013r. 21:10  
Cytuj
CYTAT
Dzisiaj duże zainteresowanie miała też trasa prowadząca przez zakaz ruchu...(nie dotyczny mieszkańców). Napotkał ktoś może dzisiaj tam miejskich?
Chodzi mi o ten skrót, gdzie wyjeżdża się koło świateł nieopodal PKP.
Jest jeszcze skrót przez Zalesie Gorzyckie, ale tam podobno też jest zakaz.


Dzisiaj po 16 nikogo nie było. Tamten przejazd kolejowy też jest robiony, ale puszczają powoli samochody. Przed południem również można było przejechać i żadnej straży miejskiej czy policji ni widu, ni słychu.

Pzdr

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Okolice » Bliskie okolice »