NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
Ozdoby na salę. Gdzie kupić?, Konfetti, serpentyny, balony.
Posty: 67
Dołączył: 3 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2013r. 09:16  
Cytuj
Gdzie w Stalowej Woli można kupić ozdoby takie jak serpentyny, balony, konfetti, wstążki i wogole takie dodatki na wesele?
Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2013r. 09:16  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2013r. 10:55  
Cytuj
W TESCO na Przemysłowej na pewno coś znajdziesz. Popytaj też w kwiaciarni "Róża" w Tesco. Generalnie w kwiaciarniach powinny być takie ozdoby.

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 92
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Paź 2013r. 11:39  
Cytuj
Teraz już się nie ubiera sal, balonami, bibułami itd. 10-15 lat temu jeszcze to było w modzie, teraz ubiera się tiulami, kolorowymi materiałami, wstażkami, a najlepiej wynajać do tego firmę która się tym zajmuje. OOOOgood Nawet z najgorszej nory zrobia Ci salę balowa. PZDR

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 3 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2013r. 12:40  
Cytuj
Naprawde uwazasz ze balony czy konfetti to przezytek?? Jezeli wybiora sie ladne kolory a nie pstrokate i we wszystkich kolorach teczy to naprawde fajnie wyglada. Co do wynajęcia firmy ktora by to za mnie zrobila to uwazam ze w tym jest wlasnie zabawa w przygotowywaniu slubu i wesela ze mamy na to jakis wplyw i zrobimy cos sami a nie tylko wylozymy kase. Wynajmijmy firme ktora ozdobi sale, wynajmijmy firme ktora wszystko ugotuje a my nie miejmy nawet wplywu co gotuja bo to nowoczesna firma, wynajmijmy styliste ktory nas ubierze i nie bedzie pytal o zdanie. Ludzie! Troszke inwencji i wyobrazni!!! Nie wszystko musimy zlecac obcym ludziom. To najpiekniejszy dzien w zyciu a ma zalezec od kogos innego? To jeszcze wynajmijmy kogos kto za nas pojdzie do oltarza!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 291
Dołączył: 10 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2013r. 13:26  
Cytuj
hej, najtaniej będzie jak zamówisz wszystko na allegro- połowa ceny niż w sklepach. Wiem bo sama ostatnio przez to przechodziłam;) pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2013r. 13:34  
Cytuj
asiek.90 popieram nie ma to jak samemu szykować salę i ubierać ją tak jak nam się podoba. To fajna zabawa i miłe wspomnienia. Ja zamaiwałam sporo rzeczy na allegro tak jak poleca to katryna. Ale możesz również pochodzić po kwiaciarniach i sklepach typu Tesco tam też coś znajdziesz. Jednak bardziej polecam wszystko kupić na allegro nawet u jednego dostawcy.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 197
Dołączył: 22 Sty 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2013r. 13:45  
Cytuj
Na gieldzie kolo halmaru kiedys widzialem takie rozne ozdoby....

Człowiek mądrzeje z wiekiem, najczęściej jest to wieko od trumny...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 11 Paź 2013r. 13:48  
Cytuj
Kolezanko Asiek i tu jestes w duzym bledzie, my mielismy znajoma ktora nam zrobila sale, (notabene wogole w tym zawodzie nie pracuje ale pracowala w duzych szykownych restauracjach w angli), wiec miala rozeznanie i sama swoje wesele przygotowala. Jesli chodzi o wybor to nie jest tak ze ktos czy firma decyduje za ciebie, u nas bylo tak ze mielismy koncepcje na pewne rzeczy i po rozmowie ze znajoma ustalislismy co i jak. I wyszlo naprawde super sami nigdy bysmy tego nie zrobili.

A z drugiej strony baloniki i serpetyny to nie te czasy jak chcesz moge ci podeslac fotki z sali (z remizy) sama stwierdzisz.

Ogolnie jesli chcesz koniecznie balony itd tak jak pisano wczesnie allegro bedzie najtaniej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 12 Cze 2012r.
Skąd: Lublin
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2013r. 19:17  
Cytuj
Nie jestem pewny, ale na Poniatowskioego przy tej kwiaciarni są tam różne rzeczy do dekoracji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2013r. 19:23  
Cytuj
ale autorka wątku nie pyta Was o zdanie co myslicie o ubieraniu sali w balony,bibułę czy serpentyny tylko o to gdzie takie rzeczy mozna dostac,wiec po co te zbędne wymądrzanie sie

asiek poszukaj sobie tutaj- http://alleg(...)ystyczna

maja tu wszystko do ślubu i dekoracji

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 21 Lis 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2013r. 21:02  
Cytuj
allegro, allegro i jeszcze raz allegro ceny duzo nizsze nizli w sklepach, kwiaciarniach;)

Mam do sprzedania nieużywane balony, fabrycznie zapakowane-biale i w kolorze groszkowym zostaly mi z wesela-poirwalam sie z motyka na slonce i kupilam za duzo wiec jesliktos potrzebuje smialo pisacgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 80
Dołączył: 29 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Gru 2013r. 11:31  
Cytuj
CYTAT
Ludzie! Troszke inwencji i wyobrazni!!! Nie wszystko musimy zlecac obcym ludziom. To najpiekniejszy dzien w zyciu a ma zalezec od kogos innego? To jeszcze wynajmijmy kogos kto za nas pojdzie do oltarza!


No właśnie, piszesz o własnej inwencji i niechęci zlecania przygotowania innym ludziom. A na dzień dobry wchodzisz na forum i wyciągasz łapkę po pomoc do innych, bo nie wiesz gdzie kupić baloniki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 1 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2013r. 12:01  
Cytuj
Halmar w Stalowej Woli są tam dwa dość tanie sklepy ;) I wybór asortymentu duży ;)

„Kiedy spytają cię, jak się masz, odpowiedz po prostu, że wcale.”
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »