NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
Zajazd Gielarek, Proszę o opinię na temat tego zajazdu
Posty: 140
Dołączył: 8 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2013r. 10:03  
Cytuj
Może ktoś z Was był tam na weselu?? Będę wdzięczna za każdą opinię na temat tego zajazdu... uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2013r. 10:03  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 21 Sie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2013r. 10:15  
Cytuj
Byłam i sama również robiłam tam swoje wesele jak dla mnie wszystko było w porządku jedzenie jak i lokal

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2013r. 10:54  
Cytuj
w 2011r. szczerze bym poleciła, jedzenie super, cena atrakcyjna i brak innych, dużych sal w pobliżu. w 2012r. jedzenie było tragiczne, nie wiem dlaczego ... w 2013r. jedzenie jeszcze gorsze, podobno nowa kucharka. i mnóstwo bardzo ładnych, dużych sal wokół ze smacznym jedzeniem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 14 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2013r. 12:50  
Cytuj
Byłam tam 2 razy na weselu ;) raz we wrześniu i raz w lutym... Ogólnie wrażenie pozytywne, smaczne jedzenie i dużo, lokal bardzo ładny, plus taki, że z dala od głównej drogi więc dzieci bez problemu mogą bawić się na zewnątrz ;) Przy większej liczbie osób czyli ok 180-200 jest dosyć tłoczno na sali tanecznej i trzeba się trochę rozpychać ;p Przed lokalem można sobie zrobić ładne zdjęcia bo zajazd fajnie się prezentuje... Z tego co wiem to ceny także bardzo przystępne więc polecam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 8 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2013r. 13:23  
Cytuj
Dziękuję za opinieumiech zdecyduję się na ten lokalumiech)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2013r. 13:31  
Cytuj
wiele można o tym lokalu powiedziec pozytywnych rzeczy, ale na pewno nie to, że jest ładny umiech w środku wystrój jak z późnych lat 90, kiczowaty i tandetny, a z zewnątrz ot taka pomarańczowa stodoła.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 14 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2013r. 20:09  
Cytuj
no cóż kwestia gustu jezyk jednemu się spodoba inny powie, że kiczowaty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 14 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2013r. 21:11  
Cytuj
może po prostu są zadowoleni z tego tak jak wygląda w chwili obecnej ? raczej na brak zaintersowania nie narzekają z tego co się orientuję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2013r. 21:53  
Cytuj
oj narzekają narzekają. od kiedy powstały takie lokale jak Olimp, Ordynata, Galicja, u Gielarka puściej w kalendarzu. sam przyznaje, że to już nie to, co wcześniej.

ja tam robiłam własne wesele, byliśmy zadowoleni z jedzenia. wystrój - no cóż, kiczowate kolory, sztuczne habłazie na stołach, brzydkie obrusy, ale wtedy jedyną alternatywą był hotel królewski w janowie lubelskim, gdzie jedzenie było (i chyba jest) fatalne. teraz, mając do wyboru takie lokale (byłam w Ordynacie i Galicji) w życiu nie zdecydowałabym się na Gielarka, zwłaszcza, że cenowo wygląda to podobnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 148
Dołączył: 10 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2013r. 09:15  
Cytuj
To, że narzekają to może nie jest kwestia powstawania innych lokali.
Ja odnoszę wrażenie, że po prostu mija ten okres, kiedy zapotrzebowanie było tak ogromne, że trzeba było rezerwować salę z dwu, trzyletnim wyprzedzeniem...
Teraz wolny termin na przyszły rok wydaje mi się całkiem realny i normalny. A skoro mniej chętnych, krótsze terminy oczekiwania, to i wybrzydzać i przebierać można umiech

-narkoza płatna czy na NFZ? -Na NFZ, doktorze -AAAaaa, kotki dwa, szarobure obydwa...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »