NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
prywatne badania krwi,
Posty: 70
Dołączył: 9 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2013r. 10:51  
Cytuj
Witam
Czy ktoś ostatnio robił prywatnie badania w Stalowej? Chodzi mi o badania hormonów tarczycy. Poleci ktoś tanie i dobre labo?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2013r. 10:51  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 185
Dołączył: 30 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2013r. 11:31  
Cytuj
polecam labolatorium PROBE. czesto tam robie badania hormonów. czy jest tanio to nie wiem za TSH(20zl)+ (doliczają pobranie krwi) zapłaciłam 23zł . wyniki są już tego samego dnia po 15:00.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 655
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2013r. 07:48  
Cytuj
Ja osobiscie odradzam probe za to jak mnie ostatnio potraktowano. Chcialam zrobic badania chwile przed 11. Wredne stare babsko stwierdzilo ,ze napewno nie jestem na czczo i zebym przyszla sobie kiedy indziej... odwrocilam sie napiecie i wyszlam. W dilabie wszystko bez problemu zalatwilam.

Dużo wiesz, skoro mówisz.. ŻYCIE JEST SUKĄ !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 3 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2013r. 08:19  
Cytuj
ja też Dilab polecam,sprawnie i bez problemów umiech
choć podobno laboratorium to w ARCE ma niższe ceny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 4 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2013r. 08:51  
Cytuj
Dokładnie, labo w warce ma niższe ceny jeśli chodzi o TSH, dzisiaj robiłam to badanie i zapłaciłam 12 zł

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 14 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2013r. 10:44  
Cytuj
No PROBE też nie polecam, nie chce mi się pisac dlaczego bo nie chce mi się przeklinać. W Dilabie taniej i bezproblemowoumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 14 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2013r. 10:46  
Cytuj
CYTAT
Dokładnie, labo w warce ma niższe ceny jeśli chodzi o TSH, dzisiaj robiłam to badanie i zapłaciłam 12 zł



a gdzie jest ta Arka? bo Warka to wiem, tam raczej się można napić niż badania zrobićjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 4 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2013r. 12:58  
Cytuj
Arka to budynek w którym się mieści między innymi pizeria mamma mia, jest to chyba KEN 12

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 25 Lip 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2013r. 18:48  
Cytuj
W Dilabie polecam, na drugi dzień jest wynik cena 18 zł. W przychodni na ul. kwiatkowskiego ( ambulatorium) cena 20 zł, T3 i T4 po 23 zl, tyle ze duże kolejki tam zawsze są.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 11 Wrz 2011r.
Skąd: Madrid 28-024
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2013r. 21:57  
Cytuj
Tylko nie PROBE. Kilka lat temu robiłam markery. Wg ich wynikow powinno mnie juz dawno nie być na świecie( norma przekroczona 5-krotnie) Tymczasem robione w innym miejscu (w Madrycie)wyszły w normie a kiedy pokazałam do konfrontacji wyniki z Probe, mozecie sobie wyobrazić reakcje tamtejszego laboratorium. To samo było z hormonami tarczycy w Probe wyszły w normie, natomiast w Madrycie jestem juz po operacji gruczołu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 21 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2013r. 08:38  
Cytuj
W PROBE może robią i dobrze, ale tylko podstawowe badania i do tego na sprzęcie starym jak świat (odkupionym jako używany od innych laboratoriów). Bardziej skomplikowane badania dają do innych laboratoriów głównie DIAGNOSTYKA, naliczając sobie porzeogromną marżę . Sprawdźcie ile dane badanie kosztuje w PROBE i DIAGNOSTYCE. Nie da się zrobić wszystkiego na dwóch aparatach umieszczonych w jednym małym pomieszczeniu. Na marginesie, DILAB robi więcej badań i taniej. Dilab ma znacznie lepszy i nowszy sprzęt. Niektóre badania również daje do DIAGNOSTYKI, ale z marżą mniejszą niż PROBE. Od niedawna mamy w Stalowej punkt pobrań DIAGNOSTYKI z cenami całkiem przystępnymi, no i nie pobierają opłaty za transport próbek.Pani tam tylko jakaś taka niemiła pobiera.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 17 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2013r. 09:30  
Cytuj
Ja również polecam laboratorium na KEN w Arce. Przede wszystkim najtaniej w mieście, poza tym bez czekania, kolejek, szybko, sprawnie, wyniki w ten sam dzień, możliwość sprawdzenia wyników przez internet. Jedyne moje zastrzeżenie to niesympatyczna pani laborantka. Bardzo nie spodobało mi się to, że na moje dzień dobry, dziękuję i do widzenia nie chciało się jej nawet odburknąć. Zero uśmiechu. Baaardzo nie lubię takiej obsługi.

Dilab też lubię, przede wszystkim za bardzo sympatyczną panią pobierającą krew do badań. Niestety tam już są większe kolejki, czasam trzeba dłużej poczekać. I ceny odrobinę wyższe niż w Arce.

Probe - o wiele drożej niż w powyższych. Chyba, że coś się zmieniło od ostatnich dwóch lat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 9 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2013r. 16:07  
Cytuj
Dzięki bardzo, więc jutro uderzam do Arki good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 26 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2013r. 14:06  
Cytuj
Polecam laboratorium w szpitalu. Mozna tam wykonac badania odplatnie, ceny moze nie sa najnizsze w stalowej ale badania sa wykonywane na miejscu (nie transportuja krwi przez polowe kraju tak jak robi to diagnostyka ), przez cala dobe. Panie sa bardzo mile i zawsze pomoga dobrac odpowiedni zestaw badan. Teraz w zabiegowym sa dwa fotele do pobierania krwi co znacznie skrocilo czas oczekiwania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 21 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2013r. 14:36  
Cytuj
w Szpitalu niestety nie robią wszystkich badań

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 27 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2013r. 14:52  
Cytuj
pop83 zgadza się.
ani be ani me.zero podejścia do pacjenta,a już na pewno nie polceam badań z dzieckiem.przy pobieraniu krwi Pani była bardziej przerażona niż Dziecko,nie potrafiła się wkłuć no i to oschłe, odpychające traktowanie.więcej tam nnie pójdziemy bo poza tym ok.terminy odbioru wyników i cena w porządku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 15 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2016r. 11:13  
Cytuj
Chciałam odświeżyć temat. Gdzie teraz w Stalowej można zrobić badania krwi w przystępnej cenie i miłej atmosferze, bo to też jest ważne. Mam sporo badań do wykonania prywatnie w ciąży i zastanawiam się gdzie najlepiej to zrobić. Z góry dziękuję za informację.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 21 Sty 2011r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2016r. 11:19  
Cytuj
DILAP w Rozwadowie

Sztuka trwa długo, życie krótko.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 213
Dołączył: 27 Gru 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2016r. 11:20  
Cytuj
Nic się nie zmieniło w ciągu 2 lat. Polecam 2 laboratoria - Diagnostyka na ul. KEN i Dilab na "białych blokach"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 114
Dołączył: 11 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2016r. 12:26  
Cytuj
dilab dilab dilab

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 159
Dołączył: 23 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2016r. 12:52  
Cytuj
na początku ciąży poszłam z badaniami do probe...cena mnie prawie zabiła ale ok. Później chodziłam już tylko do diagnostyki. od razu jak pani zobaczyła, że ciąża - spytała czy chcę kartę stałego klienta co się wiązało z jakimiś rabatami. Założyłam i wychodziło mi sporo taniej niż w probe nawet bez tej karty.do tego też możliwość spr wyników przez neta.
za badania TSH płacę ok 17 zł z tą kartą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 30 Cze 2013r.
Skąd: RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2016r. 14:27  
Cytuj
Leczę się prywatnie i lekarz sugeruje wykonywanie badań w Probe. Nigdy tam nie byłam, nawet nigdy nie byłam w prywatnym laboratorium, zawsze na NFZ w szpitalu. Teraz jestem zmuszona więc mam pytanie czy na pobraniu rano dużo jest ludzi? Kiedy odbiera się wynik? Cy jest podgląd przez internet. Mam wykonać test HOMA. A może ktoś miał wykonywane to badanie, na czym ona polega. Za wszelkie informacje z góry dziękuję. Czy to prawda, że pobierają bezboleśnie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 15 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2016r. 14:58  
Cytuj
Rzeczywiście w Probe dość drogo. Zwykłe badanie krwi to już spory koszt nie mówiąc o specjalistycznych. Postanowiłam podejść do Arki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 309
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2016r. 15:12  
Cytuj
Ja odradzam Dilab bo według nich całą ciążę miałam białko w moczu kto zna się na temacie wie ze wtedy czarne scenariusze. Jednego dnia złożyłam próbkę w dilabie i szpitalu (lekarz zasugerował) i w szpitalu okazało się wszystko e normie w dilabie nadal białko w moczu.

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sty 2016r. 17:08  
Cytuj
Hm, a mnie dwóch lekarzy różnych specjalności (w tym jeden z Niska) kierowało do Probe twierdząc, że wyniki ich badań są najbardziej wiarygodne w Stw.
Co do diagnostyki, wiem, ze są lekarze, którzy nawet nie chcą spojrzeć na wyniki od nich.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »