NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
A więc wcześniejsze wybory???, Referendum ...
Posty: 208
Dołączył: 4 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2013r. 14:34  
Cytuj
Zbieramy podpisy

W związku z apelem Piotra Dudy, przewodniczącego NSZZ „Solidarność”, aby zbierać podpisy pod wnioskiem o odwołanie parlamentu, prosimy działaczy i członków "S" o czynne włączenie się do akcji. Druki poparcia dostepne są w siedzibie rzeszowskiej "S" lub poniżej do wydruku:

http://www.solid(...)958fde6/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2013r. 14:34  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2013r. 20:24  
Cytuj

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1140
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2013r. 21:18  
Cytuj
zależy jakiego pracodawcę. Molochy typu tesco stać zawsze... Natomiast małe firmy i przedsiębiorstwa nie stać i stać nie będzie. Po za tym artykuł mało ma wspólnego z rzeczywistością. Po za tym problem tkwi w prawach pracowniczych, BRAKU KONKURENCJI (konkurencja na rynku pracy wymusza wyższe stawki, idę do firmy C bo firma A płaci mało..., Firma C zatrudni specjalistów z firmy A) Ale to mrzonki w tym systemie co mamy.

Po za tym w ciągu ostatnich lat zwiększyły się koszty firm weźmy to pod uwagę (VAT, paliwo itd..)
CYTAT
Prowadzę firmę usługową
Prowadzę firmę usługową (naprawa pojazdów) i ani u mnie ani u wszystkich kontrahentów nie widać poprawy, nasi klienci (często firmy) nie mają pieniędzy i z każdym dodatkowym, nieprzewidzianym wydatkiem (powyżej 20zł) należy do nich dzwonić, uprzedzać. Auta firmowe stoją choć gdyby firma miała pieniądze - zależałoby właścicielom firm na szybkiej, sprawnej naprawie... więc powyższy artykuł być może odnosi się do spółek skarbu państwa, które rzeczywiście mają się dobrze, bo firmy prywatne z tego co wiem martwią się jak przetrwać zimę, kiedy do już wysokich kosztów prowadzenia działalności dojdą koszty ogrzewania...


pod artykułemn..

http://www.pb.pl(...)azkowcow

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »