NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
Makijaz slubny !!,
Posty: 21
Dołączył: 22 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2013r. 22:42  
Cytuj
gdzie mozna zrobic slubny makijaz , macie jakies sprawdzone kosmetyczki ?? moze jakies stronki oczywiscie w okolicach Stalowej Woli ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Wrz 2013r. 22:42  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 15 Wrz 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2013r. 12:51  
Cytuj
Ja polecam Panią Anie Wąsik. Nie robiłam u niej makijażu osobiście, ale miałam tam praktyki- co prawda było to jakieś 4 lata temu. Jednakże talent jaki ma i zdolności mówią same za siebie. Jest tam jeszcze jedna Pani Gosia. Ma talent, ale jakby to powiedzieć jeszcze długa droga przed nią. Tzn ja nie chce, aby mnie źle zrozumiano. Jest utalentowana, ale musi nabyć jeszcze doświadczenia. Ja sama wybieram się na makijaż ślubny do Pani Ani. Można zobaczyć tylko kilka jej makijaży na faceboooku na profilu: gabinet kosmetyczny Gracja. Każda twarz jest inna i na każdej robi się inny makijaż, a Pani Ania potrafi zrobić makijaż, który zachwyci nie tylko Ciebie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 23 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2013r. 22:02  
Cytuj
Polecam, makijaż w Metamorfozie, jeśli chodzi o fryzurę ślubną czesała mnie znajoma w domu, po wizycie próbnej w salonie Madam na białych domch zrezygnowałam. Ten salon szczerze odradzam osobom które chcą mieć upięcie, delikatne i klasyczne ale jednocześnie wyróżniające sie. W salonie Madame chyba ładnie czeszą fryzury z francuskich loków ale co to za filozofiaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 16 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2013r. 22:03  
Cytuj
Chryzantemka ! umiech zdecydowanie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 26 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2013r. 10:36  
Cytuj
CYTAT
Chryzantemka ! umiech zdecydowanie umiech


oj nie...po próbnym makijażu wyglądałam jak Joker z Batmana.

Człowiek lekko znudzony, uwolniony od tych wszystkich zajęć i obowiązków, które na co dzień zaprzątają jego umysł, potrafi być kopalnią pomysłów; albo tylko kopalnią.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 80
Dołączył: 9 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2013r. 15:33  
Cytuj
Ale mi tego Aniu nie powiedziałaś umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 16 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2013r. 15:47  
Cytuj

To jest własnie mentalność Polaków w 4 oczy nie powie ale na forum i owszem. Przecież logiczne, z samej nazwy próbny oznacza, że nie jest to ostateczny efekt, zawsze można go zmienić, poprawić, powiedzieć co nie pasuje umiech




Moja siostra już była kilka razy u Chryzantemki i na prawdę super fryzura i makijaz, a cena przystępna umiech, zresztą fb i fbl mówią same za siebie, oraz ilość polubień smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 31 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2013r. 22:43  
Cytuj
Hej Dziewczyny!

Potrzebuje dobrej fryzjerki na Swój Slub.cool

Co sądzicie o salonie fryzjerskim Barbara Chyła na ul KEN-a??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »