NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
fotograf,
Posty: 10
Dołączył: 3 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2013r. 18:27  
Cytuj
Szukam dobrego fotografa na wesele możecie kogoś polecić??????co myslicie o Panu Popowiczu? czy ktoś już robił u mniego zdjęcia?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2013r. 18:27  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2013r. 20:13  
Cytuj
Ja z czystym sumieniem polecam www.photo24.pl .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2013r. 09:44  
Cytuj
Polecam LT STUDIO Łukasz Tupaj
robił nam zdjęcia na ślubie i w plenerze. Profesjonalny sprzęt, bardzo miłe podejście do klienta, ciekawe miejsca na sesje zdjęciowe, dobra cena.
Galeria zdjęć na facebooku i stronie internetowej LT STUDIO.
Polecam nie będziesz zawiedziona.
https://www.faceb(...)?fref=ts
http://www.ltstudio.pl/

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 29 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2013r. 10:47  
Cytuj
http://www.codwieglowy.com/
Polecam wspaniali ludzie , piękne efekty współpracy, zdjęcia mówią same za siebie!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 30 Sie 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2013r. 11:06  
Cytuj
CYTAT
Szukam dobrego fotografa na wesele możecie kogoś polecić??????co myslicie o Panu Popowiczu? czy ktoś już robił u mniego zdjęcia?


Jeżeli to ten co ma swoją siedzibę przy Alejach obok sklepu dentystycznego- polecam. Fachowe podejście, doświadczenie, a jak trzeba to młodym fajnie podpowie, co, gdzie, kiedy lepiej. Miły i obyty gość

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 24 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2013r. 13:56  
Cytuj
Tak, to ten na alejach i również polecam Jacka Popowicza a jak masz jakieś wątpliwości to zawsze można u niego pooglądać jego prace czy na ścianach na większym formacie czy w albumach prezentowanych w studio.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 3 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2013r. 15:13  
Cytuj
dziekuje Wszystkim za pomoc...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2013r. 16:46  
Cytuj
renia89 polecamy się na przyszłość umiech

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 21 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2013r. 21:00  
Cytuj
my na swoim weselu mieliśmy Fotopromedia z Rzeszowa (zdjęcia profesjonalne i godne polecenia), w czasie kiedy szukaliśmy fotografa urzekły mnie też zdjęcia M.Terpińskiego oraz Marek Wolan-jedyne co nas zniechęciło to cena. Natomiast przepiękne i klimatyczne zdjęcia robi codwiegłowy.com i poleecam ich baardzo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 3 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2013r. 18:13  
Cytuj
Ja polecam fotografa z Lublina. Jego zdjęcia można obejrzeć na http://www.semimatt.pl/ umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 17 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2014r. 16:50  
Cytuj
CYTAT
Ja z czystym sumieniem polecam www.photo24.pl .

Ja niestety nie mogę go polecić, my też po rozmowie i obejrzeniu galerii zdjęć go zamówiliśmy na nasz ślub, ale zamiast niego zjawił się zastępca-kompletny amator i zdjęcia też oczywiście takie mamy,nie potrafił aparatu ani nas odpowiednio ustawić, do tego część zdjęć rozmytych, po prostu tragedia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 13 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2014r. 17:20  
Cytuj
Niestety popieram agata4321. Ten sam problem, również był zastępca- wyglądający na amatora ( do tego bez uprzedzenia telefonicznego) na początku zastanawialiśmy się kto jest, jak przyjechał na błogosławieństwo good, chłopakowi musieliśmy zwracać uwagę w zakrystii, żeby zrobił zdjęcie! mlotek Sporo zdjęć prześwietlonych lub rozmazanych. Jedyne co dobre to zdjęć jest na prawdę dużo ponad 2000 i coś tam zawsze się wybierze... (jak się zapłaci dodatkowo rzecz jasna lub jak coś będzie nie tak można je wynegocjować jezyk)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 17 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2014r. 22:45  
Cytuj
CYTAT
Niestety popieram agata4321. Ten sam problem, również był zastępca- wyglądający na amatora ( do tego bez uprzedzenia telefonicznego) na początku zastanawialiśmy się kto jest, jak przyjechał na błogosławieństwo good, chłopakowi musieliśmy zwracać uwagę w zakrystii, żeby zrobił zdjęcie! mlotek Sporo zdjęć prześwietlonych lub rozmazanych. Jedyne co dobre to zdjęć jest na prawdę dużo ponad 2000 i coś tam zawsze się wybierze... (jak się zapłaci dodatkowo rzecz jasna lub jak coś będzie nie tak można je wynegocjować jezyk)

Ja obejrzałam tylko mailowo, gdyż nie mogę się skontaktować z p.Szwajką,telefonów niestety nie odbiera i wydaje mi się, że za taką jakość powinien obniżyć znacznie cenę usługi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 78
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2014r. 09:57  
Cytuj
może ktoś się jeszcze wypowie na temat usług tego Pana? Podpisałem z nim umowę i zaczynam mieć coraz więcej wątpliwości czy nie zostanę na lodzie ;/ w sumie nawet brak aktualizacji galerii na jego stronie ;/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 142
Dołączył: 30 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2014r. 10:04  
Cytuj
Ja polecam http://michalakstudio.pl. Full profesjonalizm, doradztwo. Zdjęcia rewelacyjne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 26 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2014r. 10:20  
Cytuj
Ja szczerze polecam Kacpra, który nam robił reportaż ślubny i sesję plenerową. Pełen profesjonalizm, robił bardzo dużo ujęć, jednocześnie nie przeszkadzając przy tym gościom i nam;)

http://www.kaesfoto.pl/ lub https://www.faceb(...)?fref=ts

Człowiek lekko znudzony, uwolniony od tych wszystkich zajęć i obowiązków, które na co dzień zaprzątają jego umysł, potrafi być kopalnią pomysłów; albo tylko kopalnią.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 27 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2014r. 11:01  
Cytuj
CYTAT
może ktoś się jeszcze wypowie na temat usług tego Pana? Podpisałem z nim umowę i zaczynam mieć coraz więcej wątpliwości czy nie zostanę na lodzie ;/ w sumie nawet brak aktualizacji galerii na jego stronie ;/
jeśli chodzi Ci o Popowicza to możesz być w pełni spokojny a brak aktualizacji galerii możesz wytłumaczyć sobie tym że ostatnio został ojcem i musi podzielić czas między bieżące obsługiwanie klientów a rodzinę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 78
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2014r. 11:15  
Cytuj
chodzi mi o photo24

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 19 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2014r. 19:29  
Cytuj
Ja mam mieć fotografa i kamerzystę z jednej firmy. Troszkę w ciemno ale myślę że będzie dobrze ;)
http://www.feeli(...)dex.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2014r. 22:14  
Cytuj
Ja polecam tego Pana (zresztą już go w innym temacie polecałam) http://www.mariusztwarog.pl Jest profesjonalnie i sympatycznie umiech

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 8 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2014r. 10:02  
Cytuj
My już zdecydowaliśmy się na Panią Ewę Burek umiech Bardzo miła osoba i na tym w dużej mierze nam zależało. Portfolio też nas zadowoliło. Jeśli chodzi o ceny jest bezkonkurencyjna a to też ważne. Ten Pan Twaróg też jest godny uwagi z racji ceny umiech Jeśli ktoś szuka kunsztu fotograficznego, mega fotek itd to musi się liczyć z kwotą rzędu 2,500 tys zł w górę. Wiem, bo jakiś czas temu szukałam fotografa (głównie z naszych terenów i okolice Rzeszowa).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 21 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2014r. 13:28  
Cytuj
Ja również mam podpisaną umowę z Photo24, dodatkowo chcieliśmy teledysk ślubny, aczkolwiek do tej pory nie ma żadnej aktualizacji jak to wygląda... Czy ktoś wie cos na temat tego 10min teledysku?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2014r. 20:23  
Cytuj
Nie ma co się obawiać o photo24.pl, troszkę dłużej zeszło z obróbką zdjęć, ale opłacało się czekać ok Polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 8 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2014r. 10:49  
Cytuj
Osobiście polecam photo 24, 14 czerwca gościł u Nas na weselu i jesteśmy zadowoleni, 17 czerwca zrobiliśmy sesje w plenerze, pełna profeska umiech nie ma co się obawiać

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »