NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Badania ciążowe w jakim laboratorium .,
Posty: 53
Dołączył: 18 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2013r. 08:17  
Cytuj
Witam otóż mam taki mały problem polegający na tym ze mam wykonać badania ciążowe tj morfologia , mocz, glukoza, tsh, usr,hiv gdzie mogę je szybko zrobić polecie coś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2013r. 08:17  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 81
Dołączył: 14 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2013r. 08:45  
Cytuj
Polecam Diagnostykę w Arce na WP, jeśli założysz sobie kartę stałego klienta to jest zniżka i do tego możesz sprawdzić i wydrukować wyniki przez internet już popołudniu tego dnia którego oddawałaś krew/materiał do badania. Do tego ceny niższe niż w pozostałych laboratoriach

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Sie 2013r. 10:09  
Cytuj
cool girl.....prywatnie czy państwowo? uśmiech ....cool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 18 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2013r. 10:33  
Cytuj
CYTAT
cool girl.....prywatnie czy państwowo? uśmiech ....cool girl


państwowo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 171
Dołączył: 2 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Sie 2013r. 10:51  
Cytuj
To nie dostałas skierowania?? Prywatnie to na następny dzień z rana np dilab koło dużego kościoła

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Sie 2013r. 10:52  
Cytuj
cool girl... każda jedna przychodnia Ci je wykona i wyniki masz na drugi dzień u lekarza od którego miałaś skierowanie...chyba ,że Ci na skierowaniu na badanie napisze - odbiór osobisty ...wtedy zostaje Ci odebrać wyniki zanieść lekarzowi.......jeśli lekarz z jakichś tam powodów nie doda tego zapisku i wyniki idą bezpośrednio do niego zostaje Ci podejść do okienka i po prostu poprosić kopię wyników a na pewno je dostaniesz lub umówić się na wizytę do swojego lekarza....w szpitalu na Staszica idziesz rano robisz badania a wyniki czy to prywatnie(a nie są tanie i robisz sobie wg.własnego uznania i jakie tylko chcesz) czy na kasę chorych w większości przypadków odbierzesz tego samego dnia popołudniu (ewentualnie ich kopię).....cool girl ...w razie coś pisz na PW lub tutaj jak wolisz pomogę w miarę możliwości odnośnie informacji.....cool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 171
Dołączył: 2 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Sie 2013r. 10:58  
Cytuj
Ja jestem ciekawa skoro juz byłaś u lekarza czemu sie nie dopytasz wszystkiego lekarza przecież Ci wszystko wyjaśni ! To nue jest żadna !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2013r. 14:00  
Cytuj
cos ta ciaza Amore jakas podejrzana... mam wrazenie jakbys chciala ominac lekarzy szerokim lukiem i zrobic jedno badanie a potem urodzic. Przeciez mocz i krew badaja kilka razy w ciazy, ok 3x usg, glukoza, wymazy czy cos takiego. Twoj chlopak na to nie wyrobi.. No nie wiem... Moja ciaze prowadzil lekarz z ambulatorium. Gdy robilam badania nie musialam sie martwic o wyniki bo juz na nastepnej wiziycie mial je na biurku. Usg tez w jednym budynku. Raz tylko bylam prywatnie na "usg full service" u innego lekarza tak na wszelki wypadek zeby sie upewnic ze wszystko ok... umiech

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Sie 2013r. 15:45  
Cytuj
CYTAT
mam taki maly problem polegajacy na tym ze mam wykonac badania

Mnie ten fragment mówi wszystko. Jeśli wykonanie badań dla tej dziewczyny to problem, to ja życzę powodzenia w wychowywaniu dziecka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2013r. 18:41  
Cytuj
Wszystkie laboratoria w Stalowej robią badania szybko - wyniki są w ten sam dzień, najpóźniej na dzień następny. Wybór duży: Dilab, Probe, ambulatorium pod Hutą, przychodnia na K.E.N., Diagnostyka, szpital - zrobienie badań to naprawdę nie jest problem, nawet mały umiech

A tak na marginesie: sądząc po dotychczasowych wypowiedziach Amore1000, zdaje się, że dalszy przebieg jej ciąży nadal będziemy śledzić na forum publicznym, a jak się uda to załapiemy się jeszcze na kolejne etapy jej życia jezyk

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 112
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sie 2013r. 18:45  
Cytuj
czyżby kolejny etap to poród rodzinny?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Sie 2013r. 19:06  
Cytuj
cool girl..... chyba po to jest forum ,żeby spytać jak się czegoś nie wie czy nie rozumie ....to co dla niektórych tu problemem pytanie nie jest a dla innych może okazać się dużym kłopotem...więc proszę bez głupich komentarzy.....cool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 13 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2013r. 13:06  
Cytuj
Ja robiłam rozeznanie i wyszło w Arce najdrożej choć są to niewielkie różnice po kilka złotych, ale jak masz dużo badań do zrobienia to się uzbiera, najtaniej mi wyszło w laboratorium w ambulatorium pod hutą

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 5 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2014r. 19:49  
Cytuj
Witam jestem tu nowa chcialam sie zapytac bo ginekolog mi kazal zrobic badanie hiv w diagnostyce na ul ken moze mi ktos powiedzieć gdzie to jest dokladnie w ktorym miejscu ta diagnostyka z gory dziekuje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 5 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2014r. 19:51  
Cytuj
Witam jestem tu nowa chcialam sie zapytac bo ginekolog mi kazal zrobic badanie hiv w diagnostyce na ul ken moze mi ktos powiedzieć gdzie to jest dokladnie w ktorym miejscu ta diagnostyka z gory dziekuje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2014r. 20:01  
Cytuj
W tym budynku co Mamma Mia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 232
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2014r. 20:43  
Cytuj
Jeżeli chcesz zrobic na NFZ czyli bezpłatnie to nie pytaj na forum gdzie to zrobisz, tylko zapytaj lekarza, który Cię skieruje na badanie , gdzie masz go wykonać, bo to nie pacjent wybiera gdzie wykona, tylko idzie się tam gdzie jest podpisana umowa. Powodzenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 5 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2014r. 18:49  
Cytuj
Bede robic prywatnie i dlatego pytalam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 13 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2015r. 18:50  
Cytuj
Mam zrobić badania ciążowe tj.tsh, anty HCV, anty HIV, toxo IgG itd. Będę robić prywatnie. Gdzie polecacie je zrobić?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 17 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2015r. 19:24  
Cytuj
Przyjemnie jest w Dilabie ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2015r. 20:49  
Cytuj
CYTAT
Przyjemnie jest w Dilabie ;)

A to co, masaz tam robią, czy może jakieś inne air kiss przyjemności?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 14 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2015r. 21:40  
Cytuj
Ja Dilabu nie polecam zona jest w ciazy robiac badanie moczu caly czas badania wychodzily jej zle pomimo przepisanych lekow. Lekarz powiedzial zebysmy zrobili badania dla sprawdzenia w innym lab. Poszlismy jednego dnia do Dilabu i Probe ... po odebraniu wynikow okazalo sie ze sa to dwa odmienne wyniki, a probki z tego samego dnia. Ponowilismy prywatnie w Szpitalu i wyniki pokryly sie z Probe.

Pani w Dilabie nie potrafila odpowiedziec na pytanir dotyczace sprzecznego wyniku badan.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2015r. 00:04  
Cytuj
Mi lekarz prowadzący polecał Probe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2015r. 00:06  
Cytuj
Z dobrego zródła wiem, że najbardziej wiarygodne badania wychodzą w szpitalu - mają dobry sprzęt i nie odsyłają badań , wszystko robione jest na miejscu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2015r. 06:25  
Cytuj
Zona robiła te badania na edukacji w przychodni z tym że prywatnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »