NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Muzyka, Imprezy »
Nowy Temat Odpowiedz
Nasz człowiek,
Posty: 422
Dołączył: 13 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Sie 2013r. 19:11  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2013r. 19:11  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Sie 2013r. 19:26  
Cytuj
Ja nie dałem... niestety, nie wytrzymałem pełnej minuty :/
Zawsze się zastanawiałem, dlaczego ksiądz w kościele zamiast mówić co ma do powiedzenia przeważnie "śpiewa" (tj. wyje słowa zamiast je wypowiadać). Tu mam podobne skojarzenia. I przez to niestety nie wiem co autor miał na myśli. Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2013r. 19:47  
Cytuj
good Całkiem niezłe.

Od strony muzycznej bardzo na plus, bardzo dobry podkład.
Niezły flow gościa.
Tematyka w porządku, tekst trzeba dopracować, słowa czasem zbyt banalne, rymy zbyt proste miejscami.

Suma sumarum, jest całkiem spoko. Troszkę poprawić i będzie na prawdę super.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4899
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Sie 2013r. 07:53  
Cytuj
Co to jest?:szok:
Gościu nie dość że nie ma głosu,to jeszcze sepleni.mlotek
"Rymy" powalają na kolana,a sama treść"utworu" to majaczenie po zatruciu pokarmowym.sciana
Nie znam się zbytnio na śpiewie,ale tu niczego zasługującego na takie określenie ,nie słyszę.zaklopotany
"Dzieło"zyskałoby wiele,gdyby wyeliminować mamrotanie tego pseudoartysty.ok


Uczcie się od najlepszych,a może kiedyś sami takimi się staniecie.
http://www.youtu(...)pRENTtq0

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2013r. 17:15  
Cytuj
jusek - po pierwsze hip-hop to nie śpiew, więc gdzie Ty chcesz tu coś takiego znaleźć? umiech

Druga sprawa - Nickelback. Akurat wybrałeś najgorszy z możliwych przykładów, zespół znienawidzony przez wielu ludzi, w Portugalii na koncercie obrzucony kamieniami. Uznawany przez wielu krytyków za jeden z najgorszych zespołów w swoim gatunku. Polecam przeanalizować schemat ich piosenek. Single z pierwszej znanej płyty były właściwie prawie identyczne, typowy schemat i prosta melodia.


Nie można porównywać gatunków ze sobą. To tak jakbyś chciał przyrównać genialny A Change of Season zespołu Dream Theater (z gatunku progresywny rock/metal) z równie dobrym w swoim gatunku Hard Times - Westbama (soczyste niemieckie techno).
Jak już chcesz dać przykład to dawaj z pokroju danego gatunku umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 156
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Sie 2013r. 23:30  
Cytuj
Według mnie te narzekanie jest z powodu wejścia tej muzy smiech2 i koniec tego kawałka, czyli tego gościa od mirabelek i szczawiupotluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4899
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Sie 2013r. 18:49  
Cytuj
CYTAT
jusek - po pierwsze hip-hop to nie śpiew, więc gdzie Ty chcesz tu coś takiego znaleźć? umiech

Druga sprawa - Nickelback. Akurat wybrałeś najgorszy z możliwych przykładów, zespół znienawidzony przez wielu ludzi, w Portugalii na koncercie obrzucony kamieniami. Uznawany przez wielu krytyków za jeden z najgorszych zespołów w swoim gatunku. Polecam przeanalizować schemat ich piosenek. Single z pierwszej znanej płyty były właściwie prawie identyczne, typowy schemat i prosta melodia.


Nie można porównywać gatunków ze sobą. To tak jakbyś chciał przyrównać genialny A Change of Season zespołu Dream Theater (z gatunku progresywny rock/metal) z równie dobrym w swoim gatunku Hard Times - Westbama (soczyste niemieckie techno).
Jak już chcesz dać przykład to dawaj z pokroju danego gatunku umiech

Nie jestem licencjonowanym znawcą muzyki i śpiewu,ale w tym konkretnym "utworze",o śpiewie faktycznie mówić nie można.Bełkot i seplenienie,a i owszem,jest.
Niszczy to cały teledysk,który jest sam w sobie dobry.
Nie jest to nawet poezja śpiewana,bo tekst prosty jest,jak świński ogon .
Nickelback,co by nie powiedzieć,jednak jakoś gra i śpiewa.Mnie chodziło akurat o teledysk.Dość ciekawy.
Porównanie ich muzyki,do hip-hopu PRO8L3M może niezbyt fortunne,ale akurat nie przyswajam tego stylu.Szczególnie w takim wykonaniu.sciana
Ale-co kto lubi!
Jeśli Nickelback był obrzucany kamieniami,to ja ten nasz, rodzimy, chętnie poczęstowałbym nadpsutymi pomidorami.
No i gdybym organizował w domu imprezę na której można zatańczyć,zamiast nich wolałbym puścić np.
http://www.youtu(...)bzAmjMKo
Przynajmniej przy tym można się poprzytulać...potluczony

PS.Słuchałem i oglądałem gdzieś do 80 sek.i muchołapa Niesiołowskiego,nie widziałem.
Jeszcze kilka sekund dłużej, i tak jak pisze Slavek,poszedłbym otruć się mirabelkami i szczawiem.

http://www.youtu(...)&index=8

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 156
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Sie 2013r. 21:54  
Cytuj
jusek trujesz nas ukrainska muza tak jak "enej" wiecie od kogo wzieli nazwe kapeli??? wstydzcie sie polacy!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4899
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Sie 2013r. 22:04  
Cytuj
CYTAT
jusek trujesz nas ukrainska muza tak jak "enej" wiecie od kogo wzieli nazwe kapeli??? wstydzcie sie polacy!!!

Bolało w uszach?chytry
Zemsta jest przywilejem bogów,ale to ludziom sprawia największą przyjemność.good
To za hip-hop PRO8L3M,o czym informuję mając ten przywilej oraz nieskrywaną rozkosz.potluczony
Ostrzegam!
Następnym razem będzie to dżastin bimber!sciana

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 156
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Sie 2013r. 22:08  
Cytuj
http://wsumie.pl/kultura/62948-enej-i-zbrodniarz-upa-zespol-tlumaczy-sie-z-nazwy#

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 156
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Sie 2013r. 22:21  
Cytuj
następnym razem bedziesz miał dla przyjemności ku...a w d.... na sadistic.pl pozdro:cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4899
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Sie 2013r. 22:33  
Cytuj
A kto to jest Enej?
Jakoś nie słucham takiego kogoś,a zarzuca mi się konszachty z tym gościem.
W tym tempie do rana zostanę islamskim komunistycznym murzynem, którego ojciec jest żydem,a matka cyganką oraz aborcyjnym wrogiem Polski i ojca Rydzyka.Może nawet i chrześniakiem Tuska?co
Ciekawe...
Skoro należę do banderowców to polecam(od lat 18-tu!):

http://www.youtu(...)zyuL7ubQ

Na pocieszenie coś polskiego:

http://www.youtu(...)endJMu1E

Chyba że się" kunia bojisz"?potluczony

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 156
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Sie 2013r. 22:42  
Cytuj
lansujesz sie teraz na Chłopa nie wierze!!! na akordeonie grasz??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4899
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Sie 2013r. 22:51  
Cytuj
CYTAT
następnym razem bedziesz miał dla przyjemności ku...a w d.... na sadistic.pl pozdro:cwaniak:

Nie chcę być ignorantem i Cię urazić ale:
http://demot(...)e-zdanie

Też pozdro.potluczony

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Sie 2013r. 22:59  
Cytuj
Ty zaś Slavek kojarzysz mi się z kolegą "Slavko", z którym na Euro 2012 Slavek przybijał sobie piątki i pozował do zdjęć. I nie każdy wie, że Slavko, to imię Slavko Dokmanovicia, serba, który "jest osobiście odpowiedzialny za zamordowanie 261 jeńców, pacjentów vukovarskiego szpitala, których ciała wrzucono do zbiorowego grobu we wsi Ovczara pod Vukovarem" w związku z czym został oskarżony o zbrodnie wojenną.
Zakładam, że doskonale Ci w roli przyjaciela zbrodniarza wojennego, bo przecież nie przez przypadek wybrałeś taki właśnie nick, czyż nie? Czy może przesadzam, wygłupiam się, robię z siebie durnia, jak niektórzy przeszukujący księgi i szukający, węszący spisków wszędzie gdzie tylko się da? Zdrowia życzę. Dobranoc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 156
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Sie 2013r. 23:09  
Cytuj
dostajesz złota łopate za wykopanie tego czegoś z czeluści internetu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2013r. 00:07  
Cytuj
Pomijając już PRO8L3M (swoją drogą głupia nazwa z tą pisownią) to z tym ENEJ-tem dałeś po zaworach Sławek. Temat wałkowany w mediach wielokrotnie. Gość z Eneja tłumaczył już kilkakrotnie, że zakładał zespół jako bodajże 14 latek (nie pamiętam dokładnie), a nazwę wziął od Enejdy (lektura w szkole chyba nawet).
Szopen akurat dobrze Ci zobrazował takie czepianie się nazw umiech

Przyznam się, że za muzyką Eneja nie przepadam, ale w życiu nie uwierzę, że sobie nazwę zaciągnęli od jakiegoś zbrodniarza. potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 131
Dołączył: 7 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 5 Marz 2014r. 12:22  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4899
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Marz 2014r. 13:33  
Cytuj
Perełka good[/cytat]

@Ola Bomba: Dla mnie bomba-jakby to powiedział kierowca czołgu, na widok panzerfausta.good
A tak poważnie-O co kaman,bo nie ogarniam tego stylu.sciana

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Muzyka, Imprezy »