NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Muzyka, Imprezy »
Nowy Temat Odpowiedz
Koncert zespołu KSU,
Posty: 40
Dołączył: 17 Gru 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2013r. 19:37  
Cytuj
16 sierpnia 2013 (w najbliższy piątek) w Ustrzykach Dolnych odbędzie się koncert zespołu KSU.
Chciałbym się wybrać na ten koncert, ale jechać autem o suchym pysku (jako kierowca) jakoś mi się nie uśmiecha, natomiast połączenie komunikacyjne z Ustrzykami Dolnymi też nie jest najlepsze.
W związku z tym chciałbym spróbować się tam dostać w inny sposób.
Gdyby znalazła się wystarczająca liczba fanów punkrocka, chętnych wybrać się na ten koncert, to wówczas można by zorganizować prywatnego busa.
Imprezka mogłaby być całkiem fajna i byłaby możliwość poznania nowych, ciekawych osób.

Jacyś chętni?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2013r. 19:37  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 79
Dołączył: 31 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2013r. 22:28  
Cytuj
16 czy 18 sierpnia?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 17 Gru 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2013r. 07:10  
Cytuj
16 sierpień. Konkretnie o godzinie 18:00. Wcześniej info o koncercie miałem od znajomego, który mieszka w Ustrzykach, ale dla pewności znalazłem jeszcze poniższy link:

CYTAT
http://www.lastfm.pl/event/3532936+XXXV-lecie+KSU

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 225
Dołączył: 1 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2013r. 08:05  
Cytuj
no my sie tez wybieramy na ten koncert niestety mamy sklad ale ode mnie z oski kumpel jedzie z wieksza grupa w czwartek chyba autobusem napisz mi na prv numer fona to mu dam to sie ustawicie jak co umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 7 Sty 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2013r. 08:15  
Cytuj
powiem tyle, jechać czym tylko sie da bo naprawde warto ! umiech
ostatnio w łańcucie zagrali świetny koncert. a jest bezpośrednie połączenie z ustrzykami ale z rzeszowa o 14:25 umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 17 Gru 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2013r. 19:13  
Cytuj
CYTAT
no my sie tez wybieramy na ten koncert niestety mamy sklad ale ode mnie z oski kumpel jedzie z wieksza grupa w czwartek chyba autobusem napisz mi na prv numer fona to mu dam to sie ustawicie jak co umiech

Jadą PKSem, czy wynajmują u jakiegoś prywatnego przewoźnika busa na dojazd do Ustrzyk i drogę powrotną? Jeśli PKSem, to się jeszcze zastanowię, ponieważ chciałem zabrać ze sobą dziewczynę. Autobus powrotny jest dopiero nad ranem, a o nocleg w Ustrzykach, zwłaszcza teraz nie byłoby łatwo. Znowu by narzekała, że musi kimać pod chmurką ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2013r. 12:30  
Cytuj
Jedziecie do Ustrzyk, a nie czujecie klimatu Bieszczad jezyk

Bierzcie namiot, albo jedźcie tym autem, i nocka w aucie jezyk

Wrażenia niezapomniane, a i napić się będzie można, powrót możecie sobie zaplanować na sobotnie popołudnie umiech

Poza tym nocleg też byście znaleźli, tyle, że w prywatnym domku. Wystarczy pochodzić, popytać po ludziach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 5 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2013r. 12:49  
Cytuj
Ja też się tam wybieram, tyle, że motocyklem, planuję na noc zainstalować się w Teleśnicy na bezpłatnym polu namiotowym, poza tym jeszcze załapać się na imprezkę z radiem Viva, może stykniemy się na miejscu. Pozdrawiam
https://pl-pl.facebook.com/uBolka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 14 Sie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2013r. 23:48  
Cytuj
Wybieram się motocyklem ze Stalowej. Jak ktoś podobnie i chętny możemy wyruszyć razem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Muzyka, Imprezy »