NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Pediatra Elżbieta Czerkieś,
Posty: 2
Dołączył: 10 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2015r. 13:58  
Cytuj
Jeśli dziecko urodziło się w innym szpitalu niż w Nisku nie przyjmuje skierowań NFZ na badanie, wtedy tylko prywatne wizyty. Podają terminy odległe, żeby zniechęcić pacjentów. Bardzo nieetyczne zachowanie. Nie jest to tylko mój przypadek, wiele znajomych miało ten samo problem. Rozumiem gdyby to był gabinet prywatny to niech sobie robi selekcję ale to jest publiczny szpital z publicznych pieniędzy i robienie selekcji jest niedopuszczalne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2015r. 13:58  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 10 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2015r. 21:23  
Cytuj
Do majtek: piszesz głupoty ja nie rodziłam w Nisku ale do poradni chodzę bez problemu. Nikt mnie nire kierował na prywatę, tylko musiałam się zarejestrować bo kolejki wymyślił NFZ. Z tego co wiem nikogo teraz do poradni nie rejestrują bo dr Czerkies odchodzi ze szpitala. Po ostatniej wizycie kazali mi dzwonić po koniec marca co dalej z poradią. To samo pisze na stronie szpitala.
Nie obrażaj dr Czerkies bo szybciej załatwi cię w szpitalu niż skieruje na prywatę.

Seikrecz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 308
Dołączył: 22 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lut 2015r. 22:06  
Cytuj
Odchodzi?neutralny dlaczego? Fakt nie jestem w temacie , ponieważ ostatnio nie musiałam zaglądać do poradni. Ja zawsze dzwoniłam i rejestrowałam się na wizytę czekałam najdłużej 3 tygodnie na wizytę. Polecam mimo wszystko panią doktor, bo to super babka i zawsze pomoże.

Garbus nie gubi oleju, tylko znaczy swój teren!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 10 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2015r. 09:08  
Cytuj
CYTAT
Do majtek: piszesz głupoty ja nie rodziłam w Nisku ale do poradni chodzę bez problemu. Nikt mnie nire kierował na prywatę, tylko musiałam się zarejestrować bo kolejki wymyślił NFZ. Z tego co wiem nikogo teraz do poradni nie rejestrują bo dr Czerkies odchodzi ze szpitala. Po ostatniej wizycie kazali mi dzwonić po koniec marca co dalej z poradią. To samo pisze na stronie szpitala.
Nie obrażaj dr Czerkies bo szybciej załatwi cię w szpitalu niż skieruje na prywatę.

Seikrecz

Głuchy nie jestem i wiem co słyszałem. Pierwsze pytanie jest gdzie się dziecko urodziło jeśli w szpitalu w Nisku to ma pierwszeństwo bo jak powiedziała lek. Czerkies "ma pierwszeństwo bo taką mają umowę z NFZ podpisaną" oczywiście w NFZ pofatygowałem się dowiedzieć jaka to umowa i byli zdziwieni. Niestety tylko zadzwonili do dyrektora i pogrozili palcem. Ja nie piszę, że nie chcieli mnie zarejestrować, chcieli na koniec marca (rozumiem kolejki itp.) ale jak ktoś Ci mówi ,że pierwszeństwo mają urodzone dzieci z Niska (za karę bo żona nie rodziła u nich i nie zarobili) i robi sobie selekcję to szlak człowieka trafia. Nie jest to tylko mój przypadek tylko wiele koleżanek miało ten sam problem jak np. urodziła w Stalowej Woli. Jeszcze jedno jest ciekawe, każde urodzone dziecko w niżańskim szpitalu otrzymuje automatycznie skierowanie do neonatologa (nie ważne czy ma ku temu powody czy też nie) natomiast w każdym innym szpitalu tego się nie robi bo jest to zbędne, wizyta u pediatry, a ten dopiero stwierdza czy jest taka wizyta konieczna. Przez takie praktyki robią się sztuczne kolejki i nie wspomnę już o tym, że chodzi tylko o to żeby szpital sobie nabił kasę (podreperował). NFZ oczywiście nie reaguje na takie zachowania bo jak twierdzą ciężko jest udowodnić nieprawidłowość w sztuce lekarskiej i podważyć jego decyzję hmmm ale zaraz w innych szpitalach to może być 20% a w Nisku 100 % skierowań? ciekawe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 14 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2015r. 10:05  
Cytuj
Odchodzi z Niska poniewaz swego czasu lekarze do niska uciekali ale skonczylo sie eldorado.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 30 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2015r. 22:06  
Cytuj
CYTAT
Do majtek: piszesz głupoty ja nie rodziłam w Nisku ale do poradni chodzę bez problemu. Nikt mnie nire kierował na prywatę, tylko musiałam się zarejestrować bo kolejki wymyślił NFZ. Z tego co wiem nikogo teraz do poradni nie rejestrują bo dr Czerkies odchodzi ze szpitala. Po ostatniej wizycie kazali mi dzwonić po koniec marca co dalej z poradią. To samo pisze na stronie szpitala.
Nie obrażaj dr Czerkies bo szybciej załatwi cię w szpitalu niż skieruje na prywatę.

Seikrecz


seikrecz- czyt od tyłu- czerkies. Ktoś broni z rodziny? nie może znieść krytyki? A wnuki wcale nie mają z nią tak dobrze jak i reszta rodziny. Takim dobrym człowiekiem prywatnie nie jest. Po kilku minutach wizyty prywatnej nie poznasz człowieka. Ja poznałem. Cyt. przyjaciel rodziny ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 14 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2015r. 22:21  
Cytuj
Uważam, iż administratorzy i moderatorzy tej strony powinni być odpowiedzialni i kontrolować to co się piszę pod adresem lekarzy, prawników itp osób i nie dopuszczać do obrażania kogokolwiek czy niszczenia reputacji.Osobiście byłam kilkakrotnie wraz z dziećmi pacjentką i nigdy nie odmówił pomocy-nawet nakazując mi informowanie telefonicznie o stanie zdrowia dziecka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 30 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2015r. 17:49  
Cytuj
CYTAT
Uważam, iż administratorzy i moderatorzy tej strony powinni być odpowiedzialni i kontrolować to co się piszę pod adresem lekarzy, prawników itp osób i nie dopuszczać do obrażania kogokolwiek czy niszczenia reputacji.Osobiście byłam kilkakrotnie wraz z dziećmi pacjentką Pani Doktor i nigdy nie odmówił pomocy-nawet nakazując mi informowanie telefonicznie o stanie zdrowia dziecka.


Chyba po to jest forum, żeby móc wyrazić swoją opinię. Mają mnie zablokować, bo jest sprzeczna z twoją?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 26 Lut 2015r.
Skąd: Okolica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2017r. 23:04  
Cytuj
Podbiję temat. Będę wdzięczna za aktualne opinie. ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 23 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2017r. 10:36  
Cytuj
Bardzo dobra 😊 Ja chodze do niej z dwójka dzieci i zawsze diagnozy sa trafne😊 każdemu dziecku poświęca sporo czasu bada dokladnie😊 jestem bardzo zadowolona z wizyt u niej jest mila i ciepla osoba.To moje doświadczenia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Gru 2017r. 13:18  
Cytuj
do Margarynka!!!bo co?lekarze,prawnicy to lepsi?równiejsi?nie rozumiem, reputacje można zepsuć zarówno fryzjerce,jak i lekarce,nie rozumiem dlaczego wywyższasz jednych,ale na forum chodzi o wyrazenie opini,zgodnej z prawdą, a nie głaskanie kogos, a jak mam inne zdanie to sie nie odzywac?Lekarze często niesłusznie traktowani sa jak świeci,a wielu do świętości wiele brakuje!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
PRL
PRL
PRL
Posty: 212
Dołączył: 25 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Gru 2017r. 11:21  
Cytuj
Szczerze 70 czy 80 to sporo za wizytę jak dla mnie. To całe ważenie, mierzenie i badanie ogólne to dla mnie fotomontaż, a jak jest problem to pomoc nietrafiona najczęściej. Zresztą tak chyba jest prawie ze wszystkimi lekarzami w STW, najlepiej chodzić do pierwszej przychodni, lepsze leczenie wierzcie mi. Dziecko było leczone u dr. od niemowlaka, w wieku 3 lat trafiło do szpitala, tu było leczone właściwie ale przy okazji w koszmarnych warunkach na oddziale i złapalo kilka infekcji szpitalnych. Teraz najlepsze: Czerkies zdiagnozowała uwaga telefonicznie wirusa zagrażającego życiu, Dąbek przy użyciu stetoskopu (bo miał akurat w ręce) niewłaściwe leczenie szpitalne i skierował do N. Dęby żeby jeszcze więcej pieniążków przyszło. W Rzeszowie w szpitalnej izbie przyjęć lekarka dyżurna postawiła właściwą diagnozę na podstawie podstawowych wyników z krwi, przepisała biseptol, skierowała do domu. Te prywatne wizyty to głaskanie rodziców, stwarzanie pozorów leczenia i tyle.

The great come back...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 24 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Gru 2017r. 15:47  
Cytuj
PRL to tylko o Tobie nie najlepiej świadczy, że leczyć chcesz za free przez telefon zamiast pofatygować się z dzieckiem na wizytę, a na miejscu każdego lekarza po wysłuchaniu objawów zaczęła bym od wykluczenia najgorszego możliwego dla dobra dziecka. Osobiście, każda wizyta z dziećmi w przychodni kończyła się nietrafioną diagnozą, nazwiska lekarza nie podam bo to nie ma sensu go oczerniać aczkolwiek lekarz Czerkies na wizytach prywatnych, bo w Stalowej tylko prywatnie przyjmuje, stawiała zawsze trafną diagnozę. To wytykanie mierzenia i ważenia jest zbędne bo po pierwsze doktor sprawdza za każdym razem te parametry żeby stwierdzić czy rozwój dziecka jest prawidłowy a po drugie świadczy tylko o braku wiedzy podstawowej, lekarstwa dawkuje się na podstawie wagi. Nie twierdzę, że ona jest nie omylna bo tylko ten co nic nie robi się nie myli ale pamiętajcie że to tylko człowiek, który się może pomylić ale ma też uczucia i plucie jadem na nią jest bezsensowne i świadczy tylko o niskiej kulturze piszących.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Gru 2017r. 16:14  
Cytuj
My też leczymy dzieciaki u dr. Czerkies. Miła,sympatyczna i dokladna. Zawsze nam dobrze diagnozuje dzieci, antybiotyki daje w ostateczności. Co do kwoty, jak za drogo to zrób studia, otwórz gabinet i lecz za darmo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 15 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2018r. 21:17  
Cytuj
Byłam u dr na konsultacji prywatnie z moim prawie 5-miesiecznym niemowlakiem bo nie ustawały kolki i ulewania córki..pani doktor kazala mi odstawic wszystkie kropelki na brzuszek przepisane przez rodzinnego lekarza i wyszlam z gabinetu z diagnoza ze dziecko powinnam juz dokarmiac bo ma za małą wagę (a była troszke ponizej 50 centyla.) Co najlepsze kazała mi od razu dać jej CAŁY słoiczek na pierwszy raz bo przeciez taka jest porcja.... no i juz wprowadzac kaszki i w ogole najlepiej zastępowac piers stalymi pokarmami;/ Ja na szczescie jej nie posłuchalam i dzieki temu karmie do tej pory (córka ma 9miesiecy)
Wg mnie pani doktor ma troche przestarzałe poglądy...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 1 Sty 2018r. 21:22  
Cytuj
CYTAT
dr. Czerkies


A co to k(**&* jest dr. Czerkieś? Jakiś ichniejszy potwór z Loch Ness?!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 305
Dołączył: 1 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2018r. 01:27  
Cytuj
Ja polecam panią Czerkies. Bardzo dobrze diagnozuje, jest miła i konkretna a post i komentarze są zbyt krzywdzące. Jedyny minus to zbyt długie oczekiwanie na wizytę. Z chorym dzieckiem czekaliśmy około godziny. Było bardzo tłoczno co jest bardzo niebezpieczne dla zdrowych dzieci. Powinna wyczytywać pacjentów a tak nie ma kontroli nad tym kto wchodzi i na którą godzinę był umówiony.ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
PRL
PRL
PRL
Posty: 212
Dołączył: 25 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Sty 2018r. 07:27  
Cytuj
Olenia nie chce wywracać twojego świata do góry nogami, ale jak wg. Ciebie przebiegło by leczenie tego domniemanego wirusa za to 80 zł? Jeśli bym jednak pojawił się z dzieckiem... Taka wstępną diagnoza przez telefon nie jest zbyt profesjonalna zgadzam się, ale przecież nie ja na nią wpadłem. Widzisz nie ma nic złego w dobrym leczeniu dziecka za free czy za 80 zł. Tylko że niestety większość prywatnych praktyk stalowowolskich lekarzy to płacenie za nierzetelne leczenie, straszenie albo głaskanie rodziców i nakręcanie kolejnych wizyt. Tak robią pediatrzy, jeden ortopeda, jeden sławny dentysta. W moim przypadku, znanych pediatrów z wieloletnim doświadczeniem zakasowała lekarka zaraz po studiach. Dlaczego, bo nie wymyślała i miała obok laboratorium i mogła sprawdzić takie rzeczy jak ob czy poziom leukocytów i na tej podstawie stwierdzić na ile to poważne. Olenia trzy lata wcześniejszych wizyt jak myślisz za darmo były? Chcesz jeszcze parę błędnych diagnoz poznać to ci podam... Nie chcę tu nikomu sławy ujmować, wypowiadam się ze swojego doświadczenia i spostrzeżeń.

The great come back...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 14 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2018r. 18:25  
Cytuj
Polecam, byłam z dzieckiem, konretna osoba i konkretna diagnoza.Pani doktor dzwoniła do mnie osobisci, by zapytać o stan zdrowia dziecka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »