NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Rowerzyści »
Nowy Temat Odpowiedz
XI Cross Rowerowy - Ulanów 18 sierpnia ,
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2013r. 08:42  
Cytuj
W Ulanowie odbędzie się w najbliższą niedzielę XI Cross Rowerowy , miejsce startu i zapisów jak zawsze to samo czyli ośrodek przy tamie na Tanwi , godzina startu koło godz. 13 - ale lepiej być wcześniej . Bedą jak zawsze 3 dystanse - dla masterów 50 km , dla srednio zaawansowanych 30 km , no i dystans rodzinny 20 km - tu na prawdę bardzo prosta ,łatwa i przyjemna trasa prowadząca lasem dla całej rodziny ( można podelektować się ulanowskim jodem zawartym w powietrzu umiech ) . Oficjalny plakat tej imprezy. https://www.faceb(...)&theater

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2013r. 08:42  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 28 Lut 2012r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Sie 2013r. 09:36  
Cytuj
Czy kask jest obowiązkowy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2013r. 14:02  
Cytuj
można śmigać bez kasku potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 7 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2013r. 15:33  
Cytuj
Mam takie pytanko ile procent trasy to trasa po asfalcie ? Bo niestety moj rower raczej w terrenie nieda rady.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 3 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2013r. 16:37  
Cytuj
smiech2
no to śmigamy!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2013r. 21:00  
Cytuj
dzisiaj objechałem trasę tego crossu - asfalt jest w około 60 procentach , w lesie są odcinki gdzie pachu jest sporo ale da się jakoś przejechać .Mi się udało zrobić ją w 1 godz. 35 minut .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 3 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2013r. 21:26  
Cytuj
50km w 1,35h ?zaklopotany
normalnie strzała Podkarpaciacool girl!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2013r. 21:57  
Cytuj
to było 30 km cześciowo po piaszczystej drodze dlatego w 1 godz 35 min. Ale muszę cie rozczarować bo rowerem górskim 45 km to robię w niecałe półtorej godziny i to nie jest jakiś super wynik są szybsi na podkarpaciu umiech. A poza tym co ja będę tu pisał - wybierz się na ten cross to zobaczysz wyścig w realu good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 3 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2013r. 22:09  
Cytuj
no takkk...podziwiam czasami niezłe męskie łydki zarumieniony gdzieś tam "na trasie" które mnie właśnie wyprzedziłysmiech2 i pędzą przed siebie ...
czuję się spokojniesza ,ze było to tylko 30 kmjezyk

p.s chyba zrejteruję,bo jestem po poważnym upadku i wszelkie 'przeciążenia" na kolana są niewskazane
...ale lubię czasami dać sobie niezły wycisksmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2013r. 22:17  
Cytuj
no to przynajmniej przejedż trasę rodzinną 20 km - dla relaksu umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 3 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2013r. 22:24  
Cytuj
być może pośmigam nad Dunajcem za tydzień ,poza tym nie lubię tłumów.
Powodzenia na trasie good czesc

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1260
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Sie 2013r. 23:23  
Cytuj
Trasy nad Dunajcem polecam ( ale nie na weekend bo tłok okrutny ) . Właśnie dziś wróciłem z kilku dniowej wyprawy z rowerem w Pieniny .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 3 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2013r. 08:54  
Cytuj
ja tam mam swoje już "kąty" cool girl
a na te najbardziej uczęszczane to nie warto nawet wjeżdzać.bo tam pedałuje i się pląta dziki tłum
niestety nie mogę drzeć po górkach za bardzo,ale tęskni mi się do tej mej kariny szczęśliwosci,a w te upały(ostatnio) to marzyłam o rześkiej kąpieli w Dunajcuzarumieniony
zazdroszczę tej wyprawy kilkudniowejok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1260
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Sie 2013r. 16:09  
Cytuj
Jakie teQuilla polecasz swoje trasy w tamtym rejonie ? Mi udało sie jedynie przejechać trasę wiodącą brzegiem Dunajca aż pod Czerwony Klasztor a potem ruszyłem dookoła zalewu Czorsztyńskiego a w innym dzień pojechałem z Krościenka ( tam nocowałem ) pod wodospad Zaskalnik i jeszcze trochę wyżej . Odwiedziłem też oczywiście rowerem oba źródełka pod Krościenkiem .

Myślę tam jeszcze się wybrać więc chetnie dowiem się i jakiś ciekawych trasach w tamtym rejonie .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 3 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2013r. 18:19  
Cytuj
good przerażasz mnie normalnie jezyk!tam jest dość ostry podjazd w kierunku Zaskalnika(wjeżdzając z miasta) eee ja to jestem rowerzystka "lajtowa" smiech2
wszystkie najwazniejsze punkty masz zaliczone w sumie,można bryknąć w kierunku rezerwatu Biała Woda(Jaworki) ,no i w tym roku bardzo mnie zainteresowały tereny w bok od Niedzicy(tzw Spisz) podobno rozpościerają się nieziemskie widoki na słowackie Tatry stamtąd
a Krościenko jest super bazą wypadową do eksplorowania okolicy
----->myślałam o czymś takim:Mała Pętla Zamagurza
Długość trasy 48 km
Przebieg wycieczki: Niedzica - Kacwin - wzdłuż potoku Kacwin do przejścia granicznego Kacwin - Wielka Frankowa - Osturnia - Zdziarska Przełęcz - Podspady - Jurgów - polana Podokólne, z kompleksem zabytkowych szałasów - Rzepiska - Przełęcz nad Łapszanką (piękne panoramy) - Łapszanka - Łapsze Wyżne - Łapsze Niżne - Niedzica.
---->Spisz - grzbiet Pienin Spiskich
Pętla trasy biegnie przez Spisz, okrąża grzbiet Pienin Spiskich - Hombarków.
~40 km
Przebieg wycieczki: Niedzica - Łapsze Niżne - most na Białce - przełom Białki - Krempachy - Frydman (skrzyżowanie) - Zamek niedzicki (jezioro Czorsztyńskie) - Niedzica
----> (czerwony szlak: Szczawnica - Durbaszka - Jaworki), a także można wyjechać, aż na główny grzbiet beskidzkiego Pasma Radziejowej, (czarny szlak: dolina Sopotnickiego Potoku - Czeremcha - Przehyba). Szlaki rowerowe umożliwiają dojazd - do Piwnicznej Zdroju (szlak zielony: Jaworki - rezerwat Biała Woda - przełęcz Rozdziela - Szczob - Obidza - Wielki Rogacz - Niemcowa - Kosarzyska - Piwniczna).-przykładowe wersje "zdarzeń"jezyk
-------->obczajałam sobie te trasy,ale teraz to ja mogę sobie rekreacyjnie pojeździć wzdłuż Dunajca i myślę,ze nieprędko się to zmienineutralny,trudno.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Sie 2014r. 08:41  
Cytuj
Kiedy Cross w tym roku?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 30 Wrz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2014r. 09:14  
Cytuj
Witam,

07.09 - prawdopodobnie godz 10.00

Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2014r. 09:56  
Cytuj
koło unimetu jest plakat, tyle wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Rowerzyści »