NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Rowerzyści »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
płeć piękna na ściezkach rowerowych,
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2013r. 10:58  
Cytuj
CYTAT

:szok::szok::szok:
W jakim to jest języku? co


No cóż, w języku polskim to to nie jest, ale czepiasz się szczegółów - przecież tematem rozmowy jest płeć piękna, a nie płeć inteligentna smiech2

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2013r. 10:58  
Cytuj

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2013r. 11:43  
Cytuj
Piękna, czy nie piękna, ale chociaż podstaw języka polskiego wypadałoby stosować.

Co do płci wracając i kobiet na ścieżkach rowerowych.
W każdej grupie znajdą się ładniejsze i brzydsze egzemplarze, nie wiem o czym tu specjalnie rozmawiać. Na rowerach jeżdżą zarówno panowie i panie, widok kobiety na rowerach to żadna nowość. Ktoś tam pisał o wiercącym się tyłeczku na siodełku... weź sobie wyobraź, że od tego wierceniaten tyłek na siodełku jest spocony, gacie potem przesiąknięte, wielka mi przyjemność.

Tak trochę z innej beczki. Jadę wczoraj Okulickiego, nagle koło alidka wyjeżdża mi kobieta stosunkowo młoda z brzdącem na tylnym siodełeczku takim doczepianym, centralnie przed auto, nawet nie popatrzyła. Nie było ani grama spojrzenia, a auta wyjeżdżające z aldika czekały, bo widziały, że włączyć się nie da do ruchu.

Gdyby nie ostre hamowanie to byłoby bęc i o ile młoda pani pewnie by z tego wyszła, o tyle brzdąc by pofrunął w powietrze i raczej małe szanse by po uderzeniu o jezdnię zdatny był do normalnego funkcjonowania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2013r. 13:40  
Cytuj
nie zapominajmy tez do czego sluzy tylekjezykcool girl


Irkuck, zaraz najmadrzejszy czlowek swiata sie odezwie i powie Ci ze tam powinien stac fotoradar, ze 3 progi no i oczywiscie co z Ciebie za kierowca. Powinienes przewidziec ze wparuje na droge i dostosowac predkosc a nie wylewac zalejezyk

Tak na serio to jak jej na zyciu i zdrowiu nie zalezy to pomyslala by chociarz o dziecku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2013r. 18:02  
Cytuj
Tak jest. good Foto pierwsza klasa. good

Co do brzdąca to dokładnie, jak odpowiadam za czyjeś życie i zdrowie to myślę dwa razy...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 16 Sie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2013r. 10:14  
Cytuj
jaki jest chodnik do jazdy na rolkach (czy da sie pojezdzic?) na obwodnicy koło ekonomika do agatówki??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2013r. 11:23  
Cytuj
irkuck, twoja polszczyzna również nie powala ...
CYTAT
chociaż podstaw języka polskiego wypadałoby stosować.


CYTAT
Co do płci wracając i kobiet na ścieżkach rowerowych.

CYTAT
widok kobiety na rowerach to żadna nowość.


itd.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2013r. 21:22  
Cytuj
teraz będą się czepiać wypowiedzi - dajcie spokój uśmiech . Jeszcze miesiąc i będzie spokój na ścieżkach rowerowych good . Nie wiem skąd wziął się ten temat ? Przecież to normalka że Panie chcą mieść wysportowaną sylwetkę - tylko szkoda że nie zaczynają już w kwietniu - tylko praktycznie w połowie sezonu , no chyba że niektóre liczą na jakiś podryw - tylko z tym niestety krucho bo to robią tylko emeryci na rowerkach , reszta pędzi i nie widzi nikogo na ścieżce rowerowej zarumieniony. Pozdrawiam blond rolkarkę w szarej czapce z daszkiem która jeżdzi drogą ( nie ścieżką ) ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 10 Sie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2013r. 23:48  
Cytuj
Ludzie ten post miał być na temat "PIĘKNYCH KOBIET" a tutaj króluje ludzka zawiśc i głupota. Pouczanie innych jak należy pisać jaka forma wypowiedzi jest prawidlowa a jaka nie. Skąd w ludziach tak dużo zawisci? czy sprawia wam przyjemność obrażanie innych?
Napisalem ten post poniewaz zauwazylem bardzo piekną kobietę o niesamowitych nogach jeżdzącą na rolkach (jeżdze na rowerze, nie umiem na rolkach.) Mialem nadzieje że ..... ale nic z tego. Sadzilem że każdy kto bedzie chcial podzieli sie swoimi spostrzeżeniami na temat PIEKNA kobiet nie bedzie przechwalał sie znajomością jezyka polskiego oraz przepisów ruchu drogowego.
A dla mojej muzy na rolkach szacunek. Pozdrawiam wszystkich i proszę o wiecej tolerancji i wzajemnego szacunku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 16 Sie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sie 2013r. 11:16  
Cytuj
A gdzie kolego jezdzisz na tym rowerze ze spotykasz takie pieknosci;-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 131
Dołączył: 25 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Sie 2013r. 09:21  
Cytuj
Pieknę rowerzystki są wszędzie tylko każdemu sie co innego podoba
jednemu fajny rower drugiemu rowerzystka ))

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Sie 2013r. 09:53  
Cytuj
A może by tak płeć piękna założyla konurencyjny wątek typu "Płeć brzydka na ścieżkach rowerowych" i wtedy byłoby nam wszystkim łatwiej sie skumać smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Sie 2013r. 19:40  
Cytuj
Trzeba było być wczoraj w Ulanowie to byście oczy napaśli umiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2013r. 22:27  
Cytuj
rowerzystek trochę było ..... - tylko ścieżki rowerowej brak , za to piachy po pachy umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 3 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2013r. 23:43  
Cytuj
kolo 1-tak mnie zainspirowałeś,że w ten świety czwartek wydarłam do Ulanowa zbadać trasę jaka będzie,ale nie dotarłam -takiego kapcia never nie złapałam potluczony!!!!nie wiem co to było,ale bardzo skuteczne!z buta wracałam z 20 km sciana,ale w sumie fajnie było!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1259
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Sie 2013r. 01:29  
Cytuj
Ja zrezygnowałem w tym roku z tej imprezy..za to udałem się rowerem na zwiedzanie Roztocza . Janów Lubelski , Frampol , Szczebrzeszyn , Zwierzyniec i Biłgoraj zwiedzone . Razem 191 km . Też fajnie było i wracałem przez Ulanów nawet .

teQuilla znam ten ból ..kiedyś wracałem z buta 18 km bo w oponę wszedł gwoźdź i z dętki nie było co zbierać

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2013r. 06:00  
Cytuj
Andrzejek piękną trasę zrobiłeś . TeQuilla to nie wozisz ze sobą zapasowej dęki i pompki na rowerze ? Po prostu miałaś pecha - ja tam 2 razy trasę tego rajdu objechałem i gumy nie złapałem . Następnym razem musisz lepiej przygotować rower do wycieczek .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Sie 2013r. 07:10  
Cytuj
Piękną? Na 50 nie dałem rady, za gorąco, za dużo piachu, a przejazd przez pola po piachu w pełnym słońcu zatwierdził decyzje o przerwaniu po 30 km umiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 3 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2013r. 08:10  
Cytuj
ależ oczywiście że wożę ze sobą zapasową dętkę i oponę,zestaw podstawowych kluczy,pompkę,pelerynę przeciwdeszczową,dodatkowy zestaw świateł i odblasków,kamizelkę odblaskową,zapas jedzenia i picia na dwa dni,drugi komplet ubrań jak się okurzę i spocę,laptop,2komórki-jakby w jednej bateria padała,przenośna antena TV-ot na wszelki wypadek,no i apteczka oczywiście cool girl!!!!!
------------>nic nie wożę ze sobąmlotek,no siebie to tak!
nie wiem na co najechalam chyba na minę przeciwpiechotną,albo pocisk z II wojny światowej bo dziura w oponie i nowej dętce na palec!neutralny
...zazdroszczę wyprawy Mariuszok,piękne okolice!
p.s never kapcia nie złapałam to był mój pierwszy raz!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2013r. 19:54  
Cytuj
Andrzejek piachy były na 30km do przejechania ( jak miało sie opony jak przy komarku umiech ), a na dodatkowej 20 już było praktycznie asfaltem i szutrową drogą , kawałek po polach ale tam była zeschnięta glina no i jeden podjazd . Mi ten przejazd na 50 km zajął 2 godz good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 6 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2013r. 20:18  
Cytuj
Panowie które miejsca zajeliście? umiech Ja niestety tylko na 20 km jechałem :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2013r. 21:27  
Cytuj
z tego co wiem to na 20 km pierwsza była kobietka umiech . Oj panowie wstyd ....cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 163
Dołączył: 6 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2013r. 21:35  
Cytuj
CYTAT
z tego co wiem to na 20 km pierwsza była kobietka umiech . Oj panowie wstyd ....cool girl



Kolo chyba sie mylisz bo ja wygralem umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Sie 2013r. 21:38  
Cytuj
CYTAT
Panowie które miejsca zajeliście? umiech Ja niestety tylko na 20 km jechałem :(


Ja na 30 km byłem 33, bez rewelacji.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2013r. 22:32  
Cytuj
ja zająłem 2 . Na 20km wygrała kobietka - sam widzałem bo dostała nawet licznik na rower :szok:. Drugi był facet - to chyba ty umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4899
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Sie 2013r. 08:14  
Cytuj
CYTAT
Ludzie ten post miał być na temat "PIĘKNYCH KOBIET" ...

Jak kiedyś taką spotkam,z pewnością dam znać.good
Alkohol z pewnością znieczuliłby moje poczucie estetyki i któraś by się spodobała,ale jak wiadomo-pod wpływem nie można jeździć.neutralny
A więc szukajmy choćby tej jednej!ok

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Rowerzyści »