NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Budowa i remonty »
Nowy Temat Odpowiedz
jakie okna polecacie?,
Posty: 52
Dołączył: 3 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Lip 2013r. 14:36  
Cytuj
Witam, czeka mnie montaż okien w nowo wybudowanym domu, proszę o Wasze opinie jakie okna i jaki sklep w stalowej i okolicy polecacie, zarówno pod względem ceny jak i jakości okien, montażu. Z góry dzięki za wszystkie wskazówkiumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2013r. 14:36  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 12 Sty 2014r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2014r. 22:52  
Cytuj
tez tego szukam umiech kolo muzeum w rozwadowie maja fajne oferty ale jeszcze musze szukac

www.euro-warsztat.com
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 197
Dołączył: 20 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Lut 2014r. 23:58  
Cytuj
Polecam Ryszarda Chmurę z Rozwadowa. Pożadnie instalują i nie naciągają na parapety i inne bzdury jak nie trzeba. Solidna firma.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 97
Dołączył: 22 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2014r. 07:22  
Cytuj
Na wakacjach bylem w takiej samej sytuacji jak Ty. ( nowy dom )
Na wycenie było u mnie 90 % ludzi ktorzy zajmuja sie oknami ( producenci, posrenicy umiech ktorych od razu odradzam )ze stalowej, niska, racławic. Okna w wiekszosci maja takie same, ceny miedzy jednym sklepem a drugim to nawet 6 tys mi wyszlo :/ Wszyscy probuja wcisnac swoje okna i chwala je pod niebiosa. Najbardziej zainteresowal mnie sklep w nisku przy ul. sandomierskiej Euro Zuziak, wlasciciel konkretny, bez sciem, potrafiacy wytułmaczyć roznice miedzy jednym modelem okien a drugim, mozliwosci negocjacji cen. Po zapoznaniu sie z opiniom w sieci wielu ludzi jest z tych okien zadowolona. Jak sie okazało kuzyn rowniez ma okna 3 rok z Niska i jest zadowolony. Zakupilem wiec okna w grudniu z 5 % znizka na okna oraz montaz ktory zaplanowany jest na marzec.
Ps. Kupilem rowniez drzwi wejsciowe oraz do kotłowni. Drzwi wejsciowe w jednym sklepie w Stalowej a w Nisku roznily sie cena 5 tys :/

altanki,szafy,huśtawki,place zabaw,budy, meble ogrodowe - wyrobyzdrewna@poczta.onet.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2014r. 07:48  
Cytuj
Nie ma czegoś takiego jak "okna z Niska". Sprzedawcy mają umowy z kilkoma producentami i ich okna oferują. Euro ma w ofercie między innymi Dobroplast - i to omijajcie szerokim łukiem, ale z tego co pamiętam za trochę większą kasę mają też innych producentów i raczej wśród nich się rozglądaj.
Firma z Niska to może co najwyżej ekipę do zamontowania okien podesłać...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 225
Dołączył: 1 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2014r. 17:44  
Cytuj
szyszka okna zaklików

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 5 Lut 2014r. 17:57  
Cytuj
Nic po nallepszych oknach, jak nie zostaną one zamontowane zgodnie ze sztuką budowlaną. Niestety nie zwracamy na to uwagi.

Nagminny jest montaż na samą piankę. To jest karygodne !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 26 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Lut 2014r. 18:04  
Cytuj
Są tacy co nawet pod wpływem alkoholu wymieniają okna.
Na sztukę i krzywo nawet poziomica nie potrzeba jest.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 26 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2014r. 18:10  
Cytuj
Polecam również Pana Chmurę z Rozwadowa, okna mam już 10 lat i są bez zastrzeżeń, dokładny montaż, pozostawia po sobie porządek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
dex
dex
dex
Posty: 12
Dołączył: 8 Gru 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2014r. 20:18  
Cytuj
Witam. Mam okna od Szyszki z Zaklikowa ok.10 lat i nie narzekam-okna trzykomorowe.ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Budowa i remonty »