NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 2 3 4 5 6 7 »
Co z tym Filipem Pedofilem???, Mam nadzieje ze sprawa idzie w stronę odsiadki i kolesi którzy się nim zajmą!!
Posty: 18
Dołączył: 30 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2013r. 15:15  
Cytuj
co ma matka z tym wspolnego i dlaczego jej się czepiają .... hmmm odpowiedz jest prosta ta kobieta jest psychologiem "leczy" innych itp itd a w reportazu widac ze nagabywanie do uprawiania sexu jest dla niej czym.... niczym? taka powinna byc odp psychologa? doktora? radnej?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2013r. 15:15  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Sie 2013r. 15:34  
Cytuj
CYTAT
szopen sa tylko 2 rozwiazania na temat twojej obrony pedofila. pierwsza z nich-sam jestes pedofilem, druga-jestes filipa k. starym
tyle w temacie a pedofila do gazu!!!!

Zapomniałeś o trzecim rozwiązaniu, że po prostu jesteś głupi. To tyle w temacie, bo włączają się osoby, które nie rozumieją tego, co czytają.

edit: nie zauważyłem wpisu ifg umiech
CYTAT
Nie, wlasnie o informacjach na temat zawartych w materiale nie napisales nic, zwrociles tylko uwage na nic nie znaczace smieci na ktore szkoda klawiatury.

Bo tych śmieci jest większość i to wpływa na to, że materiał jest kiepski. Albo się ma informacji na temat na 10 minutowy reportaż, albo się reportażu nie robi. Owszem, większość ludzi dziś godzi się na to, że TV jak TVN serwują im 90% gówno zamiast rzeczy istotnych i już nawet nie zwracacie uwagi, przywykliście. To jest rzetelność i dziennikarstwo śledcze? To jest syf i o tym właśnie od samego początku piszę. I nie skupiam się na "core", bo tłumaczyłem już, że piszę o reportażu, a nie o samej sprawie Filipa K. na temat której się już zdążyłem wypowiedzieć i w zasadzie nic nowego do tematu wnieść nie mogę. Tyle, trzymajcie się.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2013r. 17:55  
Cytuj
tym bardziej nie rozumiem, chcialem pisac o tych istotnych % materialu to wolisz zalic sie na te nieistotne, teraz to samo :] od poczatku jest Ci ciezko jakiekolwiek zdanie na temat napisac, starasz sie byc poprawny az do przesady, tak ze to w ch..j dziwnie wyglada :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2013r. 18:17  
Cytuj
No niezła się dyskusja rozwinęła, przyznam się, że zbyt długa do czytania umiech

Ja może dorzucę jeszcze w samej sprawie tego gościa moje trzy grosze. Oczywiście facet powinien ponieść karę, ale powinna być ona zależna od tego co się naprawdę wydarzyło.

1. Jeżeli skończyło się na rozmowach przez gg to myślę, że przede wszystkim:
- dożywotni zakaz pracy z osobami nieletnimi
- leczenia psychiatryczne (jakieś terapie itp.)
- parę długich latek w zawiasach z dobrym dozorem i stawianiem się w regularnym czasie na kontrolę do odpowiedniego organu

2. Jeżeli doszło do kontaktów fizycznych z nieletnimi to na pewno pozbawienie wolności bez zawiasów plus to co wyżej.

Ja wiem, że to jest straszna sprawa, szczególnie dla dzieci i rodziców tych dzieci - dotkniętych molestowaniem. Warto też zwrócić uwagę na to, że każda kara pozbawienia wolności pewnie skończy się gwałtem przez współwięźniów. W przypadku punktu 2 nie żałowałbym gościa, w przypadku 1... nie wiem czy nie za ostro.

Warto do takich spraw podejść z pewnym dystansem...
Inna sprawa to zachowanie mamuśki jako psychologa, bagatelizowanie zachowań syna... no cóż... to też powinno się podczas wyjaśniania tej sprawy poruszyć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 234
Dołączył: 23 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2013r. 18:37  
Cytuj
a moim skromnym zdaniem. powinnismy zmienic prawo i kazdemu pedofilowi odciac jajca. a jak to nie poskutkuje to pozniej rece i nogi. i niech radna mamuska go bawi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 324
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2013r. 19:11  
Cytuj
CYTAT
a moim skromnym zdaniem. powinnismy zmienic prawo i kazdemu pedofilowi odciac jajca. a jak to nie poskutkuje to pozniej rece i nogi. i niech radna mamuska go bawi


Odezwał sie miłosierny POLAK KATOLIK.
subagazi widzę że ludzki debilizm nie ma granic .:szok::szok: Zapamiętaj pedofilem się nie rodzi , pedofilem się staje w trakcie swojego życia.
Z tego wychodzi że możesz w przyszłości o czym jeszcze nie wiesz, obciąć sobie jajca.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Sie 2013r. 19:46  
Cytuj
CYTAT
tym bardziej nie rozumiem, chcialem pisac o tych istotnych % materialu to wolisz zalic sie na te nieistotne, teraz to samo :] od poczatku jest Ci ciezko jakiekolwiek zdanie na temat napisac, starasz sie byc poprawny az do przesady, tak ze to w ch..j dziwnie wyglada :]

I z tego co piszę ja, a nawet wręcz z tego, co sam piszesz wynika, że piszemy o dwóch różnych kwestiach i to starałem Ci się wyperswadować umiech Ty rozpisujesz się nt. wartościowych faktów z reportażu, ja cały czas pisałem o samym reportażu jako ogóle. Po prostu piszemy o dwóch różnych sprawach dlatego nie ma sensu się sprzeczać.

Jeżeli chodzi o samą sprawę Filipa K. to oczywistym jest, że przede wszystkim sprawa musi zostać rzetelnie zbadana przez prokuraturę i nie oszukujmy się, że TVN jest tego gwarancją. I po zbadaniu sprawy powinien zapaść wyrok. Mniej więcej od początku widzę to tak jak irkuck opisał. W tej sytuacji jednak sąd powinien już w tym momencie zakazać pracy z dziećmi i zalecić jakiś dozór. Nie czekając na ostateczny wyrok, bo taki osobnik, gdyby faktycznie okazał się aktywnym pedofilem, wiedząc, że bat na niego kręcą, może wręcz wykorzystać ostatnie chwile wolności i dopuścić się przestępstwa. A należy dokonać wszystkiego, by do tego nie dopuścić i żeby żadne dziecko nie ucierpiało. Jak dla mnie sam fakt posiadania materiałów o charakterze pedofilskim wystarczy, by spełnić pierwszy warunek irkucka. A posiadanie jest wyjątkowo łatwo udowodnić. Dobrym rozwiązaniem, które tu być może należało zastosować była prowokacja policji. Sprawa powinna być załatwiona inaczej, a podejrzany przyłapany na gorącym uczynku podczas spotkania z dzieckiem pod obserwacją policji. Oszczędziłoby to wielu trudności w udowadnianiu winy. Sądzę, że gość i tak ma wyrok w kieszeni i nie skończy się to przeniesieniem do pracy w innej miejscowości, jak to się zwykle kończy w pewnych kręgach gdzie naprawdę sprawom ukręca się łby. Ale cóż, teraz pozostaje czekać na rozwój wypadków i olewać inteligentów, których pogląd na sprawę ogranicza się do wyciśnięcia z mózgownicy kilku słów typu "do gazu".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2013r. 19:48  
Cytuj
CYTAT
Zapamiętaj pedofilem się nie rodzi , pedofilem się staje w trakcie swojego życia.

to ze sie staje, to ma byc niby jakas okolicznosc lagodzaca? :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2013r. 19:53  
Cytuj
CYTAT
Jak dla mnie sam fakt posiadania materiałów o charakterze pedofilskim wystarczy, by spełnić pierwszy warunek irkucka.


Tak, też się z tym zgadzam, w sumie zapomniałem dopisać umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 234
Dołączył: 23 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2013r. 20:01  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
a moim skromnym zdaniem. powinnismy zmienic prawo i kazdemu pedofilowi odciac jajca. a jak to nie poskutkuje to pozniej rece i nogi. i niech radna mamuska go bawi


Odezwał sie miłosierny POLAK KATOLIK.
subagazi widzę że ludzki debilizm nie ma granic .:szok::szok: Zapamiętaj pedofilem się nie rodzi , pedofilem się staje w trakcie swojego życia.
Z tego wychodzi że możesz w przyszłości o czym jeszcze nie wiesz, obciąć sobie jajca.


masz jakieś kompleksy na punkcie Polskości lub katolicyzmu?
pewnie jesteś sympatykiem Paliglupa i Andrzeja Grodzkiego.
Nie obchodzi mnie jak zostać pedofilem, uważam to za jedne z największych przestępstw i kara musi odstraszać żeby nikomu przez myśl nie przyszła nigdy taka możliwość.
o moje jaja się nie martw, w chłopców i w dzieci nigdy nie wejdą, ale widzę ze masz wątpliwości co do swoich...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2013r. 20:11  
Cytuj
Szopen wiem o tym. Caly ten czas chcialem bys napisal cokolwiek na temat, wreszcie to uczyniles. Jak chcesz pisac o wiarygodnych mediach to nowy temat i to wszystko.

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 324
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2013r. 20:27  
Cytuj
subagazi skrąd w Tobe tyle agresji, złej woli.

Moim zdanie to Sąd jest od orzekania winy i ustalania kary.
Ten problem był, jest i będzie i może dotyczyć karzdej rodziny.

Więcej na ten temat powie Ci Twuj ksiądz dobrodziej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 234
Dołączył: 23 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2013r. 20:38  
Cytuj
CYTAT
subagazi skrąd w Tobe tyle agresji, złej woli.

Moim zdanie to Sąd jest od orzekania winy i ustalania kary.
Ten problem był, jest i będzie i może dotyczyć karzdej rodziny.

Więcej na ten temat powie Ci Twuj ksiądz dobrodziej.


Po pierwsze pisze sie TwÓj i kaŻdej.
Nie ufam sadom, nie w takiej sytuacji, nie rozumiesz ze zagrozone byly dzieci? nie ma gorszego przestepstwa niz na dzieciach i to na tle seksualnym! Nigdy tego nie zaakceptuje, nigdy!
Mama radna ma duze wplywy i bedzie je wykorzystywac.

A z kosciolem masz wyraźny problem. Kompleksy, zazdrosc, a moze po prostu jestes niedoszlym ksiedzem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2013r. 21:17  
Cytuj
CYTAT

Nie ufam sadom, nie w takiej sytuacji


Bo to wszystko zależy od tego jakie w nich drzewka owocowe rosną. potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 14 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2013r. 22:39  
Cytuj
Z jednym się tylko zgodzę co napisano powyżej: nie można łączyć prezydenta z pedofilem, nie można też obwiniać matki bo Filip K jest dorosły. Ja tylko pisze co widziałem, wypowiedź prezydenta przypominała mi obrady naszej Rady. Prezydent po chamsku i z góry traktuje innych. TVN to ogólnopolska telewizja, ogląda ją miliony Polaków, czy to się nam podoba czy nie.Jeśli ja chciałbym zainwestować w Stalowej Woli i zobaczyłbym w telewizji faceta z łapami w kieszeniach jak cedzi te swoje mądrości to trzymałbym się z daleka od miasta, w którym rządzi prezydent co ludzi traktuje per noga. Nieważne, że Stangreciak przyjechał szukać sensacji, a nie rzetelnej prawdy, prezydent powinien bez emocji z kulturą odpowiadać, a nie bredzić o zatrudnianiu w TVN. TVN to prywatna firma mogą zatrudniać kogo chcą, natomiast na trenera do pracy z dziećmi powinno się zatrudniać, nie znajomka, syna pani radnej, tylko osobę kompetentną o nieposzlakowanej opinii.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 92
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Sie 2013r. 23:04  
Cytuj
Kończcie już ten temat. Czy Wam naprawdę nie żal czasu na pisanie i molestowanie się tym tematem? Przecież jest tyle innych ważniejszych rzeczy na świecie. Pewnie większośc z Was to zagorzvli katolicy lub mniej, więc mieniac się chrześcijanami powinniśmi pamiętać słowa z Biblii... kto jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamień... a swoja droga to słuchamy księży na kazaniach- mało tego, jeszcze im za to płacimy, a pewnie wśród nich jest największy odsetek ludzi o jeszcze większych przewinieniach sexualnych(delikatnie mówiac)! Więc myślę że należałoby spóścić na tę sprawę zasłonę milczenia i dać odpowiednio rozstrzygnać tę sprawę instytucjom! a jeszcze jedno pytanie, skoro już tak lubicie rozdrapywać ten temat? Czy któreś z was chciało by mieć synalka o takich skłonnościach? Pytanie retoryczne, ależ ile dajace do myślenia. Empatii troszeczkę ludzie, bo nigdy nie wiadomo kogo my wychowujemy i za kogo będziemy się chcieli w przyszłości schować pod ziemię!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Sie 2013r. 23:24  
Cytuj
CYTAT
a moim skromnym zdaniem. powinnismy zmienic prawo i kazdemu pedofilowi odciac jajca. a jak to nie poskutkuje to pozniej rece i nogi. i niech radna mamuska go bawi



qrwa, gdyby jego matka była konserwatorem powierzchni płaskich też byś o niej pisał?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2013r. 23:25  
Cytuj
Szopen, zgadzam się z Tobą, że reportaż był słaby. Nie wysilił się pan Stangreciak.

pociej, akurat odpowiednie kompetencje i kwalifikacje to Filip do tej pracy miał. Czy nieposzlakowaną opinię też? Chyba tak, przynajmniej ja nie wiem nic o tym, by miało byc inaczej.

Co do Szlęzaka, to ja się z nim akurat zgadzam. Te ręce w kieszeniach mógł sobie darowac, ale dobrze dziennikarzynie odpowiedział. Przecież K. nie miał na czole wyryte "jestem pedofilem".

Wczoraj lub dziś był artykuł na interii o "naszym" Filipku. O dziwo nie było ani słowa o mamie-radnej.

Mam nadzieję, że wyrok zapadnie szybko i będzie sprawiedliwy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 26 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2013r. 01:12  
Cytuj
CYTAT
Dobrym rozwiązaniem, które tu być może należało zastosować była prowokacja policji. Sprawa powinna być załatwiona inaczej, a podejrzany przyłapany na gorącym uczynku podczas spotkania z dzieckiem pod obserwacją policji. Oszczędziłoby to wielu trudności w udowadnianiu winy.

SzoPen teraz to już pojechałes? Żeby dziecko brało udział w kontrolowanym spotkaniu z pedofilem? Żeby potem miało dodatkowa traumę? Przciez teraz wprowadza sie przepisy aby dziecko nawet w sadzie nie musialo widziec pedofila a Ty chcesz żeby brało udział w prowokacji zeby złapac go "na goracym uczynku" czyli jak rozumiem molestowaniu? Bo samo spotkanie bez tego obciazy go mniej (albo w ogóle) niz rozmowa na gg w ktorej padły wiadomo jakie słowa. Absolutnie nie było mozliwosci aby w tym konkretnym przypadku przeprowadzic jakies dzialania z udzialem dizecka zakonczone spotkaniem z podejrzanym .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Sie 2013r. 07:02  
Cytuj
Nie panikuj. Goracym uczynku czyli de facto na pojawieniu w umowionym miejscu i podejsciu do dziecka. Nawet innego, podstawionego. Swiadczyloby to o tym, ze nosil sie z zamiarem realizacji tego o czym pisal. Teraz mozna sie tlumaczyc, ze to jedynie "zabawa" w sieci. Nikt nie kaze dziecka obklejac mikrofonami i isc z kims do niego do domu. A w sadach owszem ofiary gwaltow nie konfrontuja sie z oskarzonym, by nie poglebiac traumy. Bo widok gwalciciela przypomina dramatyczne wydarzenia. A co niby tutaj widok goscia mialby spowodowac? Jaka traume??? Zapedziles sie nieco.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4899
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Sie 2013r. 07:26  
Cytuj
Gdyby był muzułmaninem,mógłby nawet ożenić się z 10-latką i wszystko byłoby O.K.good
A tak,w zacofanym kulturowo kraju jakim jest Polska,będzie odpowiadał karnie.sciana
Tylko przejście na islam może go uratować.potluczony
http://demot(...)walerski

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2013r. 07:36  
Cytuj
CYTAT
Gdyby był muzułmaninem,mógłby nawet ożenić się z 10-latką i wszystko byłoby O.K.good
A tak,w zacofanym kulturowo kraju jakim jest Polska,będzie odpowiadał karnie.sciana
Tylko przejście na islam może go uratować.potluczony
http://demot(...)walerski

kiedys wywiad ogladalem i dobrze wygladalo jak ten rzecznik pojebow mowil ze wzorem dla nich jest mahomet, zone wzial 6 letnia, ale bardzo podkreslal ze z seksem czekali az do 9 roku zycia. sry za offtopa

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4899
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Sie 2013r. 07:55  
Cytuj
Dla takich dekli,dziewczynka staje się kobietą,od kiedy ma okres.
Oznacza to iż może być żoną i mieć dzieci.
Zresztą,dla muzułmanina kobieta jest elementem infrastruktury domu.Traktowana jest równi z kozą czy wielbłądem,przy czym te zwierzęta mają lepiej.Nie chodzą owinięte w worek na kartofle.zaklopotany

W ten"naukowy" sposób można usprawiedliwić każde zboczenie.sciana
http://demotywatory.pl/4020322

A tak powinno się to qrestwo leczyć:
http://demot(...)Pedofile

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 26 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2013r. 12:45  
Cytuj
CYTAT
Bo widok gwalciciela przypomina dramatyczne wydarzenia. A co niby tutaj widok goscia mialby spowodowac? Jaka traume??? Zapedziles sie nieco.

Jeżeli ktos sie zapedził to własnie Ty. Jaką traumę? Przecież nawet w reportazu matka tej dziewczynki mówiła jak ona reaguje na samo wspomnienie tej sprawy na podstawie samych wpisów. A Ty wiesz lepiej i uważasz że gdyby sie jeszcze sz nim spotkała to nic to nie znieniłoby. Bzdura. Spotkanie z nim pogłebiłoby negatywne odczucia dziewczynki to przeciez oczywiste. Gdyby policja wykorzystała dziecko do prowokacji i doprowadziłaby do jego spotkania z pedofilem (ktorego ona nie znała wczesniej) to narazałaby sie na proces któryna 100 % przegra.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 330
Dołączył: 10 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2013r. 12:49  
Cytuj
szopen twoim zdaniem filip k jest niewinny bo nie doszlo do kontaktu fizycznego.ok. ale zastanowiles sie dlaczego nie doszlo? bo rodzicie byli na tyle ogarnieci ze w pore zareagowali. druga sprawa to telefon ktory wyrzucil do kibla, do tej pory nie wiadomo co bylo na karcie pamieci telefonu a bardzo mozliwe ze byly tam jakies nagie zdjecia dzieci itp nie rozumiem w ogole jak mozna bronic pedofila?? malo ci faktow z reportazu? czarno na bialym bylo napisane ze proponowal pieniadze za spotkania, ze mial zamiary calowania i dotykania tej dziewczynki. to jak wygladaja malolaty w dzisiejszych czasach nie powinno ciebie obchodzic a ich rodzicow, skoro pozwalaja im chodzic w szpilkach, malowac sie ok ale to w dalszym ciagu sa DZIECI i nic tu nie usprawiedliwia takiego postepowania bo filip k dokladnie wiedzial ile one maja lat zrozum to wkoncu czlowieku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 2 3 4 5 6 7 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »