NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
Silownia - ktos chetny?:),
Posty: 3
Dołączył: 9 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2013r. 18:30  
Cytuj
Ja wiem, wiem, to glupie..ale nie lubie aerobikow..
Chcialabym sie wybrac na silownie zeby pocwiczyc, kondycja zerowa, a zalezy mi glownie na cwiczeniach nog i posladkow. Ja jednak sie na tym kompletnie nie znam...no ja wiem, ze to zaden wstyd, ale ciezko tak wejsc z ulicy i rzucic sie na maszyny pod bacznymi spojrzeniami stalych bywalcow (nie mowie, ze negatywnymi, ot zwykla ludzka ciekawosc)
moze znajdzie sie tu jakas dobra dusza, ktora zechce wprowadzic mnie w meandry tej dla mnie kompletnej magii?
Albo chociaz polecicie mi gdzie sie udac w Stalowej?
Pozdrawiam i licze na kontaktumiech
kolezanka01_at_yahoo.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2013r. 18:30  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2013r. 19:17  
Cytuj
A nie lepiej jakis rower, bieganie, rolki?
Niz w dusznej sali przewalanie ciezarow?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Lip 2013r. 09:52  
Cytuj
Cóż, nie mogę nie napisać, że najrozsądniej byłoby się zorientować, czy na pewno wymagasz ćwiczeń na te nogi i pośladki. W tym celu dobrze by było, zrobić jakieś fotki, wrzucić na forum, niech specjaliści się wypowiedzą czy i nad czym należy popracować umiech))

Jeśli zaś chodzi o nóżki i pupkę to wydaje mi się, że doskonałym sposobem na ładny wygląd jest właśnie bieganie, jazda na rowerze, basen itp. Owszem, na siłowni nogi poćwiczysz, ale faktem jest, że warunki jakie mamy za oknem powodują, iż na siłowni klimat jest tropikalny i nieprzyjemny. Jeśli chodzi o spojrzenia panów, cóż, nie obejdzie się bez tego umiech Musiałabyś dłuuugo nóg nie golić, żeby sobie odpuścili hehe. Poza tym są bieżnie, maszyny etc. ale na pewno lepszym rozwiązaniem, szczególnie by utrzymać cały organizm w dobrej kondycji, są sporty o których wspomniałem ja i kolega wyżej. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by połączyć jedno z drugim. W TopGymie raczej nie widywałem dziewcząt na siłowni (bieżnie, rowerki etc. owszem), w Bushido raz na jakiś czas zdarzały się panie i w sumie tam o jakimś lustrowaniu przez kolegów nie mogę powiedzieć. Nikt raczej nikogo wzrokiem nie śledzi umiech Poza tym w Bushido na pewno możesz skorzystać z rad trenera, instruktarzu z obsługi urządzeń (ważne chociażby z uwagi na bezpieczństwo). TopGym podobno przeszedł jakąś renowację, nie wiem, nie byłem. Osobiście z tych dwóch mi znanych poleciłbym Ci Bushido. Skoro nie lubisz Aerobiku sporóbuj może z innymi formami tego typu aktywności, zumby, srumby, średnio to ogarniam. Może coś Ci przypadnie go gustu umiech Na pewno warto spróbować, powodzenia!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 9 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2013r. 18:02  
Cytuj
Doceniam szczere checi i pelne poswiecenie jakim sie wykazales oferujac specjalistyczna ocene pewnych czesci ciala, jestem bardzo wdzieczna;-P Chyba jednak (mimo wielkiej pokusy) nie bede zamieszczala fotek na forum, musisz uwierzyc mi na slowo:-)
Dzieki za wszystkie dobre rady! Napewno bieganie tez wlacze do treningow, basen narazie zamkniety, a roweru nie lubie..za twardo wiadomo gdzie;-) Jestem jednak ciekawa treningu troche silowego dla kobiet, moze to nie bedzie to, ale bardzo chcialabym sprobowac, pozwolcie mi proszeumiech Nie chodzi o rzucanie zelastwem, ale o zarysowanie miesni i poprawe sylwetki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Lip 2013r. 19:37  
Cytuj
CYTAT
Chyba jednak (mimo wielkiej pokusy) nie bede zamieszczala fotek na forum, musisz uwierzyc mi na slowo:-)

Gdybyś zmieniła zdanie służę fachową opinią umiech

CYTAT
Dzieki za wszystkie dobre rady! Napewno bieganie tez wlacze do treningow, basen narazie zamkniety, a roweru nie lubie..za twardo wiadomo gdzie;-)

Nie wiadomo, przydałoby się kolejne foto ;P A w ogóle, to co z tym basenem? Wiesz może do kiedy będzie nieczynny kryty?

CYTAT
Jestem jednak ciekawa treningu troche silowego dla kobiet, moze to nie bedzie to, ale bardzo chcialabym sprobowac, pozwolcie mi proszeumiech Nie chodzi o rzucanie zelastwem, ale o zarysowanie miesni i poprawe sylwetki.

Popieram Cię w każdym calu. Nie ma nic lepszego niż zdrowa, wysportowana sylwetka umiech Zabiegaj o to i nie zważaj na nic.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 9 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lip 2013r. 21:04  
Cytuj
CYTAT

Gdybyś zmieniła zdanie służę fachową opinią umiech

Istny aniol z Ciebie, a jaki pomocny i ofiarny;)

CYTAT

Nie wiadomo, przydałoby się kolejne foto ;P A w ogóle, to co z tym basenem? Wiesz może do kiedy będzie nieczynny kryty?

Jakos do polowy miesiaca wiec juz wkrotce powinien ruszyc, miejmy nadziejeumiech

CYTAT

Popieram Cię w każdym calu. Nie ma nic lepszego niż zdrowa, wysportowana sylwetka umiech Zabiegaj o to i nie zważaj na nic.

Dzieki!umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 5 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2013r. 10:00  
Cytuj
Witam, podpinam się pod ten temat ponieważ inny został zamknięty: .Chcę zacząć chodzić na siłownie, niestety nie znam nikogo w Stalowej kto ćwiczy i mógłby udzielić jakiś wskazówek. Planuję chodzić 3 razy w tygodniu, godziny wieczorne. Po wstępnym rozeznaniu się preferuję TopGym. Jeżeli jest ktoś zainteresowany/ chętny do pomocy proszę o PW.
Pozdrawiam, Łukasz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 22 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2013r. 11:07  
Cytuj
nie dlugo bedzie otwierana silownia na poniatowskiego tylko dla kobiet i z indywidualnym podejsciemumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 48
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Lis 2013r. 11:27  
Cytuj
w stalowej woli niedługo ilość siłowni równa będzie ilości zakładów fryzjerskich bądź ilości szmateksów....a brak tej jednej profesjonalnej dla każdego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 21 Lis 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2013r. 20:39  
Cytuj
Zmotywujcie i mnie bo w tym temacie bezradna jestemnie wiem
No ale dobrej mysli jestem, nowy rok, nowe postanowienia, ciagle te samezarumieniony

hahah Wam zycze wytrwalosci;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »