NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
Pobici policjanci - Cisza w mediach, Pobici stalowowolscy policjanci.
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Lip 2013r. 15:27  
Cytuj
Witam

Nie tak dawno bo w nocy (28,29-06.2013) z piątku na sobote na ulicy Okulickiego niedaleko kebaba legitymujący bande opryszków policjanci zostali przez nich właśnie zaatakowanie. Efektem jest uszczerbany ząb, podbite oczy i wstrząśnienie mózgu policjantów. Stan stabilny, ale dostali mocno po głowach. Wiekszosc tych oprychów została zatrzymana przez wezwane posiłki.

Dlaczego media w tej sprawie milczą ?! Czy możemy czuć się bezpiecznie na ulicach miasta, jeżeli już nawet stróże prawa dostają łomot ?! Dlaczego policja milczy ? Wydarzenia ostatniego czasu to uduszenie matki, wypadki, kolizje, zlapany 16 latek.

Informacje sa w 100 % prawdziwe.

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2013r. 15:27  
Cytuj

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 330
Dołączył: 10 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2013r. 16:22  
Cytuj
to wstyd dla policji ze dostali lomot od jak to nazwales bandy opryszków wiec co maja mowic w mediach?? to tylko pokazuje jaka mamy policje w miescie ale tez i w calym kraju skoro nie potrafia sobie nawet poradzic w banda gnojkow a ich jedynym zajeciem jest wlepianie mandatow za picie piwa na lawce

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2013r. 16:48  
Cytuj
Policjanci Ci byli po służbie i dodatkowo pijani, więc nie mogli ich legitymować. Jedna z pracownic to moja koleżanka więc wiem o tym dobrze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2013r. 18:24  
Cytuj
CYTAT
to wstyd dla policji ze dostali lomot od jak to nazwales bandy opryszków wiec co maja mowic w mediach?? to tylko pokazuje jaka mamy policje w miescie ale tez i w calym kraju skoro nie potrafia sobie nawet poradzic w banda gnojkow a ich jedynym zajeciem jest wlepianie mandatow za picie piwa na lawce


Panie kolego w polsce policjant nie może użyć siły w stosunku do bandyty. W kazdym normalnym panstwie tj. USA, kraje Europy Zachodniej, policjant używa broni palnej. W polsce jest inaczej i gdyby takiemu blokersowi złamano rękę lub odstrzelono nogę to funkcjonariusz zostałby dyscyplinarnie zwolniony z pracy plus prowadzono by przeciwko niemu postępowanie karne.

Jaki kraj takie prawo i tacy ludzie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 12 Gru 2010r.
Skąd: Stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2013r. 21:34  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
to wstyd dla policji ze dostali lomot od jak to nazwales bandy opryszków wiec co maja mowic w mediach?? to tylko pokazuje jaka mamy policje w miescie ale tez i w calym kraju skoro nie potrafia sobie nawet poradzic w banda gnojkow a ich jedynym zajeciem jest wlepianie mandatow za picie piwa na lawce


Panie kolego w polsce policjant nie może użyć siły w stosunku do bandyty. W kazdym normalnym panstwie tj. USA, kraje Europy Zachodniej, policjant używa broni palnej. W polsce jest inaczej i gdyby takiemu blokersowi złamano rękę lub odstrzelono nogę to funkcjonariusz zostałby dyscyplinarnie zwolniony z pracy plus prowadzono by przeciwko niemu postępowanie karne.

Jaki kraj takie prawo i tacy ludzie umiech



Co Ty gadasz, na podkarpaciu wiele razy bylem swiadkiem jak pałowali, kopali... za "free" znajomych a nawet rodzine...

I nie mowie tu o meczach piłkarskich

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 24 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2013r. 21:53  
Cytuj
Ludzie gdyby pobito normalnych policjantów byłaby burza w mediach, a skoro każdy milczy to wina nie leży tylko po jednej stronie. Szkoda czasu na te dyskusje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 16 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2013r. 14:37  
Cytuj
Teraz w policji jest dużo cwaniaków którzy wykorzystuja to ze są na służbie i sami prowokuja do tego żebyś do nich pyskował a potem zleja cie pałom lub zaciągnom do radjowozu w pieciu i wywiozom do lasku żeby spuścić łomot,a ty im niemożesz niczego udowodnić bo wiedzą jak uderzyć by niebyło śladu.Raz byłam świadkiem jak policja pyskowała za nic,cwaniakowali ile wlezie,więc jak można czuć sie bezpiecznie jak policja to bandyci.Wcale sie niedziwie ze nikt niema do nich szacunku i bardzo dobrze,bo oni niemaja szacunku do nas młodych.
A co najlepsze teraz są mł,.ode policjantki które cwaniakuja przy swoich kolegach poto żeby sprowokować.Szlak mnie trafia na takie coś,bardzo dobrze ze dostali,wkońcu nie udało im sie zakozaczyć!!!!!smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 18 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Lip 2013r. 15:24  
Cytuj
http://www.SpAm.SpAm@SpAm/wiadomosci.php?dx=10845

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 3 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2013r. 10:16  
Cytuj
Znam kilku policjantow ktorzy sa normalnymi ludzmi, mozna z nimi pogadac czy sa na sluzbie czy po. Tu sie zgadzam z wami ze pracuja w tej formacji pajace ktorzy pracowac nie powinni, ale tak jest wszedzie zawsze sie ktos znajdzie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »