NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Skandal na wycieczce dzieci z biurem podróży ?, Co się wydarzyło?
ema
ema
ema
Posty: 18
Dołączył: 9 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2013r. 13:39  
Cytuj
CYTAT
Dzisiaj dzieci są wyjątkowo perfidne i bezczelne.Każdego,nawet świętego wyprowadzą z równowagi a potem bezczelnie śmieją się w twarz.Dawniej nauczyciele krzyczeli i bili i jakoś wielkigo halo nie było.Dziasiaj nawet krzywo na dziecko nie można spojrzeć bo takie delikatniutenieńkie jak porcelanka że zaraz mamuni albo tatuniowi biegnie się poskarżyć.Więcej luzu-dawniej nauczyciel to był autorytet.Dzisiaj boi się bo mamusia i tatuś na stanowisku.


hmmmm....
dzieci są takie, jak wychowali ich rodzice...
od kiedy autorytet buduje sie pięścią...? cóż to za metoda..? opisali ją już w książkach...brednie!
autorytet buduje się miłością, szacunkiem, zaufaniem, rozmową, wspólnym czasem, rozwijaniem zainteresowań...
"jaka matka matka, taka natka" takie dawne powiedzenie dla przypomnienia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2013r. 13:39  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2013r. 14:41  
Cytuj
CYTAT


trzymać się tematu można:
pijany i agresywny pilot - organizator.



Ale jak się tego trzymać jak nic nie wiadomo, czy to prawda, czy nie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Cze 2013r. 14:46  
Cytuj
CYTAT

Ale jak się tego trzymać jak nic nie wiadomo, czy to prawda, czy nie...

W rzeczy samej. Założył ktoś temat, nic nie napisał, nikt nic nie dopowiedział, to wątek zaczął żyć własnym życiem. Normalka umiech

CYTAT
Szopen z calym szacunkiem dla mnie tez pieprzysz.

Ifeelgood mam prośbę, możesz wstawić w tym zdaniu brakujący przecinek? Bo od kilku dni się zastanawiam czy Ty szanujesz bardziej mnie czy bardziej samego siebie smiech2 Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2013r. 15:38  
Cytuj
dobrze ze zastanawiasz sie jak z szacunkiem a nie pieprzeniem ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 10 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2013r. 20:18  
Cytuj
ludzie po co mówicie jak nie wiecie !? JEZU nie macie pojęcia co tam się działo!!!to ja tam byłam i przechodziłam to a nie WY ! GADACIE BZDURY ! nie macie zielonego pojęcia o wydarzeniach tamtej nocy! co
nic co napisaliście nie jest prawdą! nie prowokowaliśmy przewodnika to on się upił i to jego wina ! znalazły się stalowowolskie plotkarywazne więc nie rozpuszczajcie plotek !!!!!!!!! zaklopotany


NIE MACIE POJĘCIA CO SIĘ TAM DZIAŁO !!!! -.-
JEŻELI U WAS PICIE I BICIE TO NORMA TO FAJNIE WYCHOWUJECIE DZIECI I PROWADZICIE DOMY !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2013r. 20:40  
Cytuj
Postaraj się choć raz pomyśleć, wysil się, może jedna choć płytka bruzda na Twoim mózgu jest...
No więc... Po pierwsze nikt nie plotkuje i nikt nie pisze na temat tej nocy bo już Ci 20 razy wcześniej wszyscy napisali, że nie podał NIKT żadnych szczegółów, nic nie jest opisane tutaj, więc o czym ma ktoś plotkować???? Jedynie są to lekkie dywagacje ogólne nt wychowania dzieci, ludzi. Nikt ani tu nikogo nie broni, ani nie oskarża. Czy Ty do jasnej ciasnej to rozumiesz? Plotkarstwo na razie Ty uprawiasz.

Po drugie, zaczynasz pisać, że ktoś się upił itp. Dlaczego nie robisz tego ze swojego pierwotnego nicka, tylko chowasz głowę w piasek i robisz to pod innym loginem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Cze 2013r. 21:04  
Cytuj
CYTAT
ludzie po co mówicie jak nie wiecie !? JEZU nie macie pojęcia co tam się działo!!!to ja tam byłam i przechodziłam to a nie WY ! GADACIE BZDURY ! nie macie zielonego pojęcia o wydarzeniach tamtej nocy! co
nic co napisaliście nie jest prawdą! nie prowokowaliśmy przewodnika to on się upił i to jego wina ! znalazły się stalowowolskie plotkarywazne więc nie rozpuszczajcie plotek !!!!!!!!! zaklopotany


NIE MACIE POJĘCIA CO SIĘ TAM DZIAŁO !!!! -.-
JEŻELI U WAS PICIE I BICIE TO NORMA TO FAJNIE WYCHOWUJECIE DZIECI I PROWADZICIE DOMY !


To koleżko policz do 10, ochłoń i zacznij od początku.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 10 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2013r. 22:00  
Cytuj
CYTAT
Postaraj się choć raz pomyśleć, wysil się, może jedna choć płytka bruzda na Twoim mózgu jest...
No więc... Po pierwsze nikt nie plotkuje i nikt nie pisze na temat tej nocy bo już Ci 20 razy wcześniej wszyscy napisali, że nie podał NIKT żadnych szczegółów, nic nie jest opisane tutaj, więc o czym ma ktoś plotkować???? Jedynie są to lekkie dywagacje ogólne nt wychowania dzieci, ludzi. Nikt ani tu nikogo nie broni, ani nie oskarża. Czy Ty do jasnej ciasnej to rozumiesz? Plotkarstwo na razie Ty uprawiasz.

Po drugie, zaczynasz pisać, że ktoś się upił itp. Dlaczego nie robisz tego ze swojego pierwotnego nicka, tylko chowasz głowę w piasek i robisz to pod innym loginem?


JEŻELI PLOTKARSTEM NAZYWASZ MÓWIENIE PRAWDY I FAKTÓW Z WYCIECZKI TO PORAŻKA Z TWOJEJ STORNY !
BYŁAM NA TEJ WYCIECZCE I WIEM WSZYSTKO CO SIĘ NA NIEJ DZIAŁO!
NIE WIESZ CO SIĘ TAM DZIAŁO,NIE BYŁO CIĘ TAM-NIE UDZIELJA SIĘ ! ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Cze 2013r. 22:10  
Cytuj
CYTAT


JEŻELI PLOTKARSTEM NAZYWASZ MÓWIENIE PRAWDY I FAKTÓW Z WYCIECZKI TO PORAŻKA Z TWOJEJ STORNY !
BYŁAM NA TEJ WYCIECZCE I WIEM WSZYSTKO CO SIĘ NA NIEJ DZIAŁO!
NIE WIESZ CO SIĘ TAM DZIAŁO,NIE BYŁO CIĘ TAM-NIE UDZIELJA SIĘ ! ok



To może wreszcie się skupisz, przestaniesz krzyczeć i coś napiszesz? Konkrety.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Cze 2013r. 22:23  
Cytuj
CYTAT

NIE WIESZ CO SIĘ TAM DZIAŁO,NIE BYŁO CIĘ TAM-NIE UDZIELJA SIĘ ! ok

Ty również, skoro nie masz nic do napisania, nie udzielaj się. Co napisałaś póki co? Nic. Krzyczysz tu coś, pocisz się, nie wiadomo po co. Odpuść sobie i nie przeszkadzaj.

Chcesz być mądra i przydać się na coś, to napisz o kogo chodzi, bo już tu ktoś na forum pyta o kolonię dla córki. Jeszcze ją pośle na ciąg dalszy imprezy na której byłaś...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2013r. 22:24  
Cytuj
Dokładnie. Widzę, że kobitka dostała rozwolnienia i nie potrafi sklecić normalnie kilku zdań, żeby można było w ogóle się do czegoś odnieść, a na dzień dzisiejszy wiemy tylko tyle: "ja tam byłam, Ty nie wiesz jak było, i się nie udzielaj, bo nie wiesz, a ja wiem"...
Jeżeli to pisze dorosły człowiek to ja jestem w szoku. :szok:

Aha, z tego podniecenia to i Caps Locka wyłączyć nie potrafi. potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 15 Lip 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2013r. 15:50  
Cytuj
czy waszym zdaniem upicie sie przez opieke wycieczki z 13 letnimi dziecmi jest normalne?
wchodzenie do pokoju dziewczynek pod wplywem alkoholu wyrywanie im klucza z tylnej kieszeni spodni z podtekstem seksualnym jest normalne ?
albo zabranie 13 letniego chlopca do osobnego pokoju i wydzieranie mu telefonu bo to nakręcił i uderzenie go w twarz jest normalne?
a gdy sie wytrzezwieje grożenie dziecią
wiec macie po krótce opis tej wycieczki.
teraz pytanie czy to była wycieczka czy spotkanie integracyjne?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 3 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2013r. 16:12  
Cytuj
Wycieczka wzorowo przeprowadzona, a te oskarżenia to wymysły konkurencji. Rodzice i co najważniejsze dzieci bardzo zadowolone.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4979
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Cze 2013r. 07:24  
Cytuj
CYTAT
Wycieczka wzorowo przeprowadzona, a te oskarżenia to wymysły konkurencji. Rodzice i co najważniejsze dzieci bardzo zadowolone.

To dlaczego odbywały się zebrania rodziców z dyrekcją szkoły?Dotyczyły tego wyjazdu,z którego wszyscy byli zadowoleni?co
I ostatnie pytanie-Po co prokurator "miesza" się do tak udanej wycieczki?chytry
Czyżby to wymiar sprawiedliwości prowadził konkurencyjne biuro podróży?
Dobrze byłoby,gdyby do netu trafił filmik,jaki podobno został nakręcony z udziałem przewodnika nawalonego jak stodoła po żniwach.
To wiele wyjaśniłoby niewtajemniczonym.
A może taki już gdzieś krąży?ok

TERAZ GDY JEST JUŻ PO WSZYSTKIM, WSZYSTKO JEST JUŻ NICZYM.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 13 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Cze 2013r. 08:41  
Cytuj
Wycieczka wzorowo przeprowadzona, a te oskarżenia to wymysły konkurencji. Rodzice i co najważniejsze dzieci bardzo zadowolone.

hahahahahah dobresciana zeby gomoniu twoje dziecko nie spotkalo sie z taka sytuacja w zyciu i nie chodzi tu tylko o uderzenie dziecka ale takze ,,niestosowne,, zachowanie w stosunku do dziewczynek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2013r. 13:07  
Cytuj
co Wam dają takie słowne przepychanki? jeżeli faktycznie coś się działo i rodzice dzieci są zaniepokojeni, oburzeni czy cokolwiek inneo... zgłoście to odpowiednim 'służbom' niech wyciągają konsekwencje

jeżeli niewłaściwie zachowywał sie wychowawca czy przewodnik to znaczy tylko tyle, że prawdopodobnie biuro podrózy zaufało niewłaściwym ludziom... bo raczej takie osoby nie są etatowymi racownikami biura....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2013r. 17:40  
Cytuj
kora, sęk w tym, że ten pan to właściciel biura.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »