NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Budowa i remonty »
Nowy Temat Odpowiedz
Lustra na wymiar,
Posty: 185
Dołączył: 30 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2013r. 10:12  
Cytuj
Znalazłam kilka firm w Stalowej Woli zajmujących się takimi rzeczami ale niestety żadnych opini nie ma na ich temat. Proszę poradźcie coś jeśli macie sprawdzoną firmę. Potrzebuje lustra na zamowienie, a nie mam pojęcie do kogo się udać żeby wykonał to solidnie i fachowo.
Z góry dziękuje za opinie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2013r. 10:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4996
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2013r. 11:32  
Cytuj
W rozwadowie za szkołą po lewej stronie wjeżdzasz wn uliczkę i po lewejtronie masz zakład.
Pan robi to całe życie i robi dobrą robotę, polecam go

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 3 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2013r. 13:01  
Cytuj
a czy mają tam wybór ram do lustra?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Maja 2013r. 14:17  
Cytuj
Dokładnie tak jak Jacek pisze. W rozwadowie jest Pan Krzemiński. Sklep ma w RYNKU niedaleko bankomatu San Banku, zakład z koleji ma nieopodal bo na ulicy Sobieskiego. Wszystkie informacje zasięgniesz w sklepie. Ja chcialem kupic lustro w podziemiach pod danym lider marketem lecz odwiedzilem pana Krzeminskiego i powiedział mi cene polowe nizsza niz w sklepie.

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 31 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Maja 2013r. 14:25  
Cytuj
W rozwadowie też jest jakaś chora psychicznie baba co się szklarstwe mzajmuje. Uważajcie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4996
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2013r. 10:02  
Cytuj
Tej kobiety już nie ma.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 141
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Maja 2013r. 13:53  
Cytuj
Firma nazywa się "JANUS FUH" Rozwadów ul Sandomierska 5 tel 15 842 82 39 polecam z czystym sumieniem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2013r. 15:14  
Cytuj
FPHU Kryształ - Lustra i numeryczna obróbka szkła



Opis firmy

Firma zajmuje się przede wszystkim produkcją luster. W swej ofercie posiada: lustra fazowane, lustra szlifowane, lustra łazienkowe, lustra przedpokojowe, lustra w ramach drewnianych, lustra z oświetleniem, lustra z kinkietami, półki do luster, kinkiety do luster, oświetlenie, tafle luster w kilku kolorach, szkło float różnej grubości, szkło matowe, ornamenty itp.Oprócz ponad 300 własnych wzorów luster, firma wykonuje również zamówienia według dostarczonego projektu w różnych kształtach kolorach i rozmiarach. Dodatkowa działalność to usługowa obróbka szkła płaskiego, fazowanie prostoliniowe i krzywoliniowe, szlifowanie i krawędziowanie (c-kant, szlif trapezowy, szlif prosty, ołówek), wiercenie otworów w szkle oraz piaskowanie szkła i luster. Dzięki najnowszym modelom sterowanych numerycznie maszyn do obróbki szkła, firma oferuje produkty wysokie jakościowo, w atrakcyjnych cenach, szybko realizując wszystkie zamówienia. Zapraszamy do współpracy odbiorców hurtowych na terenie całego kraju
Kontakt

27-600 Sandomierz, Holownicza 6
świętokrzyskie
Tel.: 158323431
Tel. 2: 603891765

POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 3 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2013r. 09:51  
Cytuj
chcialabym lustro w ladnej ramie, gdzie jest wybor ram do luster w rozsadnych cenach? dziekuje za namiary..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2013r. 13:47  
Cytuj
lustra "JANUS FUH" Rozwadów ul Sandomierska 5

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 31 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2013r. 19:18  
Cytuj
Też uwielbiam lustra, planuje kilka powiesić, bo mamy małe mieszkanie, żeby je powiększyć optycznie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 31 Marz 2011r.
Skąd: Ulanów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2016r. 09:54  
Cytuj
CYTAT
W rozwadowie też jest jakaś chora psychicznie baba co się szklarstwe mzajmuje. Uważajcie.
potwierdzam pani jest jakas psychiczna albo nieogarnia tego co robi

CYTAT
W rozwadowie za szkołą po lewej stronie wjeżdzasz wn uliczkę i po lewejtronie masz zakład.
Pan robi to całe życie i robi dobrą robotę, polecam go
sa nierzetelni pani nieodbiera telfonow i nigdy nic nie jest na czas porazka firma ale co sie dziwic jak nikt inny tutaj liustrami ni ehandluje bo si enie oplaca

CYTAT
lustra "JANUS FUH" Rozwadów ul Sandomierska 5

okropna firma nigdy nic nie jest na czas ustalony dodzwonic sie nie idzie do nich jednym slowem porazka zamawiajac tam cos.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 29 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2016r. 14:12  
Cytuj
Na Czarnieckiego koło sklepu MIŚ jest oprawa obrazów i tam też można zamówić lustro na wymiar i mają duży wybór ram w różnych cenach, wiem bo sama tam zamawiałam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 125
Dołączył: 12 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2016r. 14:24  
Cytuj
CYTAT
Na Czarnieckiego koło sklepu MIŚ jest oprawa obrazów i tam też można zamówić lustro na wymiar i mają duży wybór ram w różnych cenach, wiem bo sama tam zamawiałam.

Ale ceny mają jak z kosmosu , ramy do obrazów nigdy więcej tam nie kupię (cena mnie powaliła )

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2016r. 12:01  
Cytuj
Ja zamawiałam w firmie JANUS. Zamówienie było gotowe na drugi dzień. Dodatkowo bardzo duży wybór najprzeróżniejszych ram. Cenowo rewelacja.
Szczerze polecam ! ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 17 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2016r. 14:58  
Cytuj
w rynku w rozwadowie - polecam z czytym sumienie - cena + jakosc i czas wykonaniagood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 12 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2019r. 09:04  
Cytuj
CYTAT
Znalazłam kilka firm w Stalowej Woli zajmujących się takimi rzeczami ale niestety żadnych opini nie ma na ich temat. Proszę poradźcie coś jeśli macie sprawdzoną firmę. Potrzebuje lustra na zamowienie, a nie mam pojęcie do kogo się udać żeby wykonał to solidnie i fachowo.
Z góry dziękuje za opinie.


Kurde też kogoś w stalowej szukam - nie tak dawno się przeprowadziłam z Dębicy. Tam miałam sprawdzoną hurtownie szkła, a tutaj nie do końca wiem gdzie się udać. Kończę remont mieszkania i potrzebuje do kuchni jakiś lacobel wybrać no i też własnie za lustrami an wymiar popatrzeć, także jeśli jeszcze ktoś coś, nawet w okolicy, może polecić to będę wdzięczna umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~J~
~J~
~J~
Posty: 296
Dołączył: 8 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2019r. 11:57  
Cytuj
CYTAT


Kurde też kogoś w stalowej szukam - nie tak dawno się przeprowadziłam z Dębicy. Tam miałam sprawdzoną hurtownie szkła, a tutaj nie do końca wiem gdzie się udać. Kończę remont mieszkania i potrzebuje do kuchni jakiś lacobel wybrać no i też własnie za lustrami an wymiar popatrzeć, także jeśli jeszcze ktoś coś, nawet w okolicy, może polecić to będę wdzięczna umiech


W Rozwadowie na ul. Sobieskiego jest zakład który zajmuje się lustrami. Jadąc od głównej ulicy to jest ostatni budunek po lewej stronie. Właściciel miał też sklep w Rozwadowie na rynku, ale już dawno tam nie byłam i niewiem czy jeszcze ten sklep jest. Ale zakład dalej funkcjonuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 6 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Sie 2020r. 22:27  
Cytuj
Janus z Rozwadowa większość elementów zamawia w Krysztale w Sandomierzu.

Wiec najlepiej podjechać tam- na pewno ceny będą niższe i można na miejscu pooglądać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Budowa i remonty »