NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Zakładki RSS,
Posty: 6
Dołączył: 20 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2013r. 17:31  
Cytuj
A tak pięknie zachęca do tego motto: "Masz pomysł napisz - ten portal jest Twój". Więc zapytuję dlaczego już dwukrotnie usunięto mój post z prośbą o uruchomienie zakłądek RSS. Czyżby szanowni redaktorzy wstydzili się, że na ich portalu nie ma tak podstawowej usługi? Czy nadal zamierzają chować głowę w piasek i usunąć też ten post? Zapewne. Dle mnie postępowanie zwyczajnie śmieszne. A jeżeli juz usuwacie, może zdobędziecie się na odwagę, by uzasadnić tę decyzję... Mam nadzieję, że chociaż na to Wam jej starczy. Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2013r. 17:31  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2013r. 17:45  
Cytuj
Przepraszamy. Moderator źle odczytał intencje i usunął wcześniejszy post. To niepowinno mieć miejsca.

Zakładki RSS jak najbardziej są do wprowadzenia i być może pojawią się w niedalekiej przyszłości.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 20 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2013r. 17:53  
Cytuj
Och, dziękuję za odpowiedź. Poprzednich postów było dwa, ale to nic. Czekam w takim razie na zakładeczki, to bardzo ułatwia korzystanie z serwisu. Pzdr umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 16 Marz 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2013r. 07:11  
Cytuj
ja tam się domyślam czemu nie ma zakładek RSS. Nie będę mówił głośno i podejrzewam, że się nie doczekamy. Wprowadzenie ich nie jest jakaś mega skomplikowaną sprawą, szczególnie,że już kiedyś były.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »