NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
« 1 2
Obrączki ,
ff
Wysłany: 12 Lut 2014r. 15:08  
Dodatkowo dodam że obrączki nie odbieraliście dzień przed ślubem tylko odbierał je Ojciec ponieważ Was nie ma.

Prywatna wiadomość 

Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2014r. 15:08  

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 12 Lut 2014r. 15:43  
Alien oddałem swoją obrączkę, zakład zmniejszył i dostałem z powrotem swoją obrączkę. Zresztą widać od wewnętrznej strony ślady po zwężaniu. Ja tam polecam dalej Rubina, właściciel spoko gość a Pani która przyjmowała zamówienie była kompetentna i dużo nam doradziła. umiech

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 12 Lut 2014r. 16:58  
Bardzo dobrze Wojtek trzeba cisnąć prawde takim Pajacom . Moje obrączki zakupione w Rubinie noszą się elegancko a jak wam przeszkadza jakość to sobie kupcie złote obrączki u cyganów na piaskach z tombaku .

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 12 Lut 2014r. 18:40  
CYTAT
DO Małżeństwo.Zakupiliścieobrączki w Tarnobrzegu i wynika z tego że jesteście typowymi klientami cwaniakami z Warszawy.
Wykonane zostały dla was obrączki bezszwowe z waszego złota ok 12gramowe w cenie 500 zł. Zabrakło 0,3 setne grama, które można było donieść i nie byłoby żanej dopłaty w kwocie 65 zł.
Pierwszy grawer był absolutnie za darmo, a to że póżniej sobie wymyśliliście dodatkowy grawer to i tak potraktowaliśmy ulgowo w cenie 20zł za 2 obrączki, co było ustalone wcześniej z mężem telefonicznie.
Na obrączki czekaliście tyle ile trzeba, terminy liczone są w dniach pracujących, a to że kapnęliście się mieśiąc przed ślubem że trzeba zrobić obrączki to nie mój problem. Można było zamówić ekspresem poza kolejką.
Co do rozmiaru, obrączki zostały wg zamówienia które podpisaliście i takie rozmiary zostały wykonane. Każdy wie, że rozmiary palców poraafią się zmienić w siągu dnia a co dopiero po 3 tygodniach.
Dodatkowo zmana rozmiaru obrączki została wykonana bezpłatnie na następny dzień.

Proszę przestać pisać bzdury niezgodne z prawdą.Dopłaty które wpłaciliści były zależne tylko od waszego widzimisię i uzgodnione wcześniej telefonicznie i zaakceptowane. Każde zamówienie traktowane jest indywidualnie i zależy man na tym żeby klient był zadowolony.

Sądząc po tonie wypowiedzi i słownictwie Małżeństwo chyba ma rację.... Można wypowiedzieć swoje zdanie w tej sprawie tym bardziej jeśli jest się drugą stroną ale pisząc to w ten sposób można odnieść wrażenie że obsługa czy też szefostwo tego zakładu jest delikatnie mówiąc niemiłe i to klient ma prosić o wykonanie usługo.... PS radzę poczytać to zdanie kilka razy: "Klient nasz Pan"

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 12 Lut 2014r. 18:48  
CYTAT
Rubin-Stalowa Wola. Salon znajduje się na edukacji;>
Zamawialiśmy tam obrączki i jesteśmy bardzo zadowoleni.
Grawer w gratisie do tego zmiany rozmiaru również.

aaa taka mała uwaga, 9karatowe złoto jest trwalsze i wytrzymalszeumiech
Cena powala na kolana a do tego nikt nie patrzy nam na próbe złota z jakiego mamy obrączke na palcujezyk

złoto jest 8 albo 14 umiech masz rację to w niższej próbie jest trwardsze aczkolwiek zmienia kolor z czasem.

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 13 Lut 2014r. 15:46  
Kupowałem złotą biżuterię (nie były to co prawda obrączki)w sklepie AZUR w centrum FRAC http://www.azurstalowawola.pl/
Bardzo miła obsługa, ceny też przystępne. Polecam ok

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 18 Sty 2015r. 00:45  
podnoszę wątek sprzed lat ;-)

Chciałbym odrobinę przerobić swoją obrączkę (dołożyć kamień)
Proszę polećcie mi dobrego - solidnego jubilera/złotnika (nie wiem czym się różnią) w STW.

Dziękuję

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 30 Marz 2017r. 15:34  
U którego jubilera warto przetopic zloto na obraczki? Chodzi by obrączki byly solidnie wykonane I by nie przeplacic za usluge?

Prywatna wiadomość 

« 1 2

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »