NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Obrączki ,


Posty: 20
Dołączył: 9 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2013r. 09:28  
Cytuj
Witam umiech Chciałabym zakupić jakieś fajne i w miare nie drogie obrączki złote . Polecacie jakiegoś jubilera ? Opłaca sie przetapianie złota na obrączki ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2013r. 09:28  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 18 Paź 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2013r. 09:39  
Cytuj
Ja polecam z tyłu hali targowej-na rogu w Rzemieslniku, z tego co wiem to przetapiac sie nie opłaca

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 11 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2013r. 10:35  
Cytuj
Szczerze odradzam jubilera na edukacji ("Rubin" o ile pamietam). Dawaliśmy swoje złoto a w zamian dostalismy obrączki, które dwa razy reklamowaliśmy. Zamówiliśmy złote obrączki a w zamian dostaliśmy niby złote ale w kolorze mocno wyblakłym, wyglądały jakby były wykonane z białego złota. Przy reklamacji Pan powiedział że próbniki które mierzyliśmy "nieco" różnią się odcieniem od tych które zamawiają. Szkoda tylko że nie informują o tym podczas zamówienia tylko po fakcie, w końcu udało się nam wywalczyć obrączki w odcieniu jaki chcieliśmy.
Jak już dostaliśmy obrączki po reklamacji okazało się, że obrączka męża jest o rozmiar mniejsza niz na zamowieniu, Pan nam poprawil ale z obrączki zaokrąglonej zrobił kanciastą. Tłumaczył się że nie miał odpowiedniego sprzętu do rozszerzenia i zrobił tak (czyli na odwal)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2013r. 13:57  
Cytuj
Opłaca się przetapiać, spora oszczędność - o koszt popytaj złotników koło hali. Co do wygladu nie mam zastrzeżeń, jesli chodzi o kolor to chcielismy "białe złoto", nasi znajomi tradycyjne i wszystko jest tak jak ma być.

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2013r. 15:27  
Cytuj
A ja polecam Rubina, z żoną kupiliśmy obrączki, ze swoim złotem kosztowały nas 2/3 ceny mniej. Kolory, i wzór obrączki dostaliśmy identyczny jak te które przymierzaliśmy. Jakiś czas temu zmniejszałem swoją obrączkę i zrobił to pan bardzo fachowo. Dodam że żaden zakład nie chciał się podjąć zmniejszenia ze względu na 2 rodzaje złota i wzór.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 327
Dołączył: 13 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2013r. 19:27  
Cytuj
Moim zdaniem jubilerzy w Stalowej mają zbyt wygórowane ceny. Ja kupowałam obrączki z łączonego złota w Lublinie. Serwis mam dożywotnio. Mogę je zmniejszać i zwiększać do woli, czyścić, naprawiać itd. Dobrze jest wybrać taki wzór obrączek, by po zmniejszeniu lub zwiększeniu nie stracił kształtu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 10 Lut 2013r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2013r. 20:46  
Cytuj
Ile wsczesniej trzeba mniej wiecje zamawiac obraczki?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 327
Dołączył: 13 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2013r. 23:48  
Cytuj
Ja zamawiałam jakiś miesiąc przed ślubem, a obrączki otrzymaliśmy po dwóch tygodniach od zamówienia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 28 Lip 2009r.
Skąd: stalowa wola, nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2013r. 07:17  
Cytuj
jesli chodzi o zlotnikow w stalowej woli masz juz opinie ja polecam sklep jubilerski w nisku chyba dukat, przy ul rzeszowskiej albo kolejowej nie pamietam, kupowalem tam obraczki, otrzymalem takie jak chcialem jeszcze przy rabacie

Auto Ślub - Zawioze do ślubu pięknym nissanem altimą, oraz mitsubishi lancer kolory białe idealne na ślub. Konkurencyjne ceny! Zapraszam mazan85@poczta.onet.pl gg 8867405,priv
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 21 Lis 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2013r. 13:39  
Cytuj
Rubin-Stalowa Wola. Salon znajduje się na edukacji;>
Zamawialiśmy tam obrączki i jesteśmy bardzo zadowoleni.
Grawer w gratisie do tego zmiany rozmiaru również.

aaa taka mała uwaga, 9karatowe złoto jest trwalsze i wytrzymalszeumiech
Cena powala na kolana a do tego nikt nie patrzy nam na próbe złota z jakiego mamy obrączke na palcujezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2013r. 14:06  
Cytuj
My kupowaliśmy obrączki w Aparcie (duże Tesco). Wcześniej zjeździliśmy wszystkich jubilerów w Stalowej i w Aparcie okazało się najtaniej. Jakość bardzo dobra - polecam.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 12 Cze 2012r.
Skąd: Lublin
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2013r. 17:37  
Cytuj
Betty: nie wiem, ale w Aparcie jest drogo.Wszyscy to mówią. Po Stalowej i okolicach krążą czasami katalogi obrączek firmy Sawicki z Lublina. Z katalogiem podczas zakupu jest 10 % upustu. Wybór jest ogromny.Ostatnio były rozdawane na kursach przedmałżeńskich.Do Lublina nie jest tak daleko.
Piszecie ,że w STW jest drogo w zakładach jubilerkich, a ile tych zakładów jest? Chyba na palcach jednej ręki można policzyć. Gdyby było więcej, ceny by spadły na zasadzie konkurencji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 14 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2013r. 17:43  
Cytuj
Ja noszę drugi rok i się ściera to złoto, beznadzieja, a kupiłam na hali niedaleko księgarni Stańczyk. Badziewne złoto mają

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4999
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2013r. 17:58  
Cytuj
Mam z apartu, pożyczyłem kartę z 10% rabatu i 5ty rok daje radę u żony. Moja też obecna od 3 lat daję radę tyle że na łańcuszku.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 2 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2013r. 19:27  
Cytuj
Również polecam Apart umiech

Nie żałuj te­go, cze­go prag­niesz. Żałuj marzeń, których bałeś się spełnić...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 20 Kwie 2012r.
Skąd: okolice STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2013r. 19:47  
Cytuj
CYTAT
odezwij się na PW zajmuję się zawodowo odszkodowaniami więc może będę mogła pomóc Ci swoim doświadczeniem - oczywiście bezpłatnie.

w Apart sa drogie i to bardzo ....
my kupilismy w sandomierzu , 0,6 mm , okrągłe klasyczne z grawerka ...za jedyne 1500zł a czemu sandomierz hmmmm ....bo tam sie poznalismy tam byłam z nim na 1 randce i tam kupilismy obraczki to nasze magiczner miasto umiech


koło hali targowej tez sa fajne i tanie obraczki z tego co rozumiem .... produkt jubilerski jest tanszy ....niz obraczki z wystawy a sa takei same ....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 31 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2013r. 19:40  
Cytuj
My zamówiliśmy w Aparcie, bardzo ładne próba 585. Za parę daliśmy niecałe 1100.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 12 Lut 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2014r. 10:58  
Cytuj
Nie polecam jubilera RUBIN, składaliśmy zamówienie na obrączki z własnego złota z grawerem, podczas zamówienia nie poinformowano nas o dodatkowych opłatach, obrączki odbieraliśmy dzień przed ślubem - zapewniano nas że zrealizują zamówienie max do 3 tygodne czekaliśmy miesiąc czasu,obrączka dosłownie spadała mężowi z palca, nie było możliwości zwężenia przed ślubem.
Cena wykonania obrączek to 500 zł, do tej ceny musieliśmy dopłacić za dodatkowe złoto, ponieważ z tej ilości co mieliśmy nie byli w stanie wykonać obrączek, natomiast pani poinformowala nas że taka ilość jaką mamy jest wystarczająca. Złoto sprzedali nam po swojej cenie. Cena 500 zł miała obejmowac wszystko, natomiast przy odbiorze dowiedzieliśmy się że musimy dopłacić.
Składając zamównienie mówiliśmy że będziemy dorabiać grawer oczywiście nie bylo żadnego problemu do 3 lub 6 miesięcy (nie pamietam dokładnie ile) grawer w cenie, jak sie okazało musielismy dopłacać za grawer 50 zł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 12 Lut 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2014r. 11:11  
Cytuj
osoby zatrudnione w RUBINIE nie są osobami kompetentnymi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 1 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2014r. 11:33  
Cytuj
My zamawialismy obrączki na hali targowej, w pawilonie od wiaduktu, pierwszy złotnik (właściciel p. Niedbała). Mieliśmy swoje złoto. Zdecydowaliśmy się przetopić stare obrączki, a resztę złota zostawić u jubilera. Koszt 200 złoty. Czas oczekiwania około 2 tygodnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 16 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2014r. 11:52  
Cytuj
CYTAT
My zamawialismy obrączki na hali targowej, w pawilonie od wiaduktu, pierwszy złotnik (właściciel p. Niedbała). Mieliśmy swoje złoto. Zdecydowaliśmy się przetopić stare obrączki, a resztę złota zostawić u jubilera. Koszt 200 złoty. Czas oczekiwania około 2 tygodnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni.




My też tam zamawialiśmy 6 lat temu. Płaciliśmy nie dużo a obrączki są na prawdę super. Ja w mojej robię wszystko i nic się z nią nie dzieje.

Co do Rubina złego słowa powiedzieć nie mogę, swego czasu dużo rzeczy tam kupowałam i byłam zadowolona. Właściciele jak i pracownicy bardzo pomocni i profesjonalni a takie sytuacje jak powyższa mogą się wszędzie zdarzyć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 19 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2014r. 11:54  
Cytuj
polecam Rubin na edukacji umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2014r. 12:08  
Cytuj
Jeśli zwykłe klasyczne obrączki to polecam Apart, cena taka sama jak u wszystkich innych jubilerów.
A co do tych mega tanich obrączek, to zwracajcie też uwagę na próbę złota, bo złoto złotu nierówne ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2014r. 13:28  
Cytuj
Stecyk takie zakłady jak przyjmują takie obrączki(taka jak Twoja oraz obrączki z oczkami)poprostu zamawiają u złotnika taką samą obrączkę jak Twoja tylko poprostu inny rozmiar.Czyli w sumie dostajesz inną obrączkę niż Twoja co Twoja żona Ci żałożyła na palec podczas ślubu.
A Twoja stara obrączka będzie poprostu sprzedana gdzieś i przetopiona na cos innego.

Więc możliwe iż z Twoją obrączką tak było,a prawdę wie już tylko jubilerumiech

Tak właśnie niektóre zakłady jubilerskie robią więc trzeba uważać przy wyborze obrączki.Wybrać taką żeby bez trudu dała się zmniejszyć lub powiekszyć w każdym zakładzie jubilerskim.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 12 Lut 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lut 2014r. 14:53  
Cytuj
DO Małżeństwo.Zakupiliścieobrączki w Tarnobrzegu i wynika z tego że jesteście typowymi klientami cwaniakami z Warszawy.
Wykonane zostały dla was obrączki bezszwowe z waszego złota ok 12gramowe w cenie 500 zł. Zabrakło 0,3 setne grama, które można było donieść i nie byłoby żanej dopłaty w kwocie 65 zł.
Pierwszy grawer był absolutnie za darmo, a to że póżniej sobie wymyśliliście dodatkowy grawer to i tak potraktowaliśmy ulgowo w cenie 20zł za 2 obrączki, co było ustalone wcześniej z mężem telefonicznie.
Na obrączki czekaliście tyle ile trzeba, terminy liczone są w dniach pracujących, a to że kapnęliście się mieśiąc przed ślubem że trzeba zrobić obrączki to nie mój problem. Można było zamówić ekspresem poza kolejką.
Co do rozmiaru, obrączki zostały wg zamówienia które podpisaliście i takie rozmiary zostały wykonane. Każdy wie, że rozmiary palców poraafią się zmienić w siągu dnia a co dopiero po 3 tygodniach.
Dodatkowo zmana rozmiaru obrączki została wykonana bezpłatnie na następny dzień.

Proszę przestać pisać bzdury niezgodne z prawdą.Dopłaty które wpłaciliści były zależne tylko od waszego widzimisię i uzgodnione wcześniej telefonicznie i zaakceptowane. Każde zamówienie traktowane jest indywidualnie i zależy man na tym żeby klient był zadowolony.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »