NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
Fryzjer dziecięcy,
Posty: 121
Dołączył: 5 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2013r. 13:18  
Cytuj
Witam. Szukam fryzjera dziecięcego w Stalowej Woli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2013r. 13:18  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 177
Dołączył: 22 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2015r. 09:42  
Cytuj
Witam, odswieze.

Pytanie do mam, do jakiego fryzjera polecacie sie udac z 1,5rocznym dzentelmenem.uśmiech

Życzę powodzenia wszystkim Niech wam się farci Co by się nie działo Na pewno se poradzisz Spełniaj swe marzenia Użyj swojej wyobraźni Niech mocna wiara w siebie Do celu Cię prowadzi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 12 Kwie 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 1 Maja 2015r. 09:57  
Cytuj
Nie ma fryzjerow dzieciecych.ale kazdy salon f. Jest przystosowany tez dla dzieci.maja podstawki na fotele zeby dziecko wyzej siedzialo.ja z moim.chodzilam kolo pizzeri osemki.a teraz sam chodzi na centrum 4 oraz w okolicach hotelu hutnik.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 177
Dołączył: 22 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2015r. 10:18  
Cytuj
wiem ze niema typowo dziecego fryzjera, ale nie kazdy fryzjer nadaje sie do sciecia wlosow o 1,5rocznego dziecka. Czasem fryzjetka ma problem zeby dobrze sciac wlosy osobie doroslej takze do dzieci tymbardziej sie nie nadaje.naszs pani fryzjer wyjechala ze stalowej takze szukam fryzjera/fryzjerki ktora potrafi sprostac zadaniu scieciu wlosow u 1,5r dziecka ktore nie koniecznie usiedzi w miejscu.

1,5Roczne dziecko siedzace na wyzszym siedzisku samemu.. kiepsko to widze.

Życzę powodzenia wszystkim Niech wam się farci Co by się nie działo Na pewno se poradzisz Spełniaj swe marzenia Użyj swojej wyobraźni Niech mocna wiara w siebie Do celu Cię prowadzi
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 12 Kwie 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 1 Maja 2015r. 10:42  
Cytuj
Musisz sama przetestowac i ocenic

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 26 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2015r. 13:07  
Cytuj
Wielokrotnie widziałam jak fryzjerka, ktora w wiekszości strzyże panow, obsługuje także dzieci.
Jest to zaklad fryzjerski damsko-męski / dwie fryzjerki i dwa pomieszczenia/ w pawilonach /środkowy/ przy ul.Poniatowskiego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 17 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2015r. 13:10  
Cytuj
Ja mogę tylko napisać kogo nie polecam. Byłam z synkiem na Edukacji u fryzjera męskiego, koło zoologicznego. Pierwszy raz takie coś mnie spotkało, że baba mnie tak wkurzyła, że poprostu zabrałam dziecko z fotela i wyszłam.
Ostatecznie włoski ścięłam w salonie koło pasmanterii - pani była miła dla dziecka, zapytała jak ma na imię, trochę z nim pogadała, dziecko spokojnie przesiedziało 15 minut. Fryzurka ok. Cena 16zł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 81
Dołączył: 14 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2015r. 17:11  
Cytuj
Na Metalowców Panie mają specjalny fotel z kierownicą, dla chłopczyka rewelacja

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2015r. 20:31  
Cytuj
polecam panią Ewę Czaja z salonu madame, co prawda chodzę tam z córką, ale z dziewczynką dłużej schodzi umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »