NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
Karate Kyokushin,
Posty: 36
Dołączył: 31 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2013r. 07:42  
Cytuj
Karate Kyokushin w Bushido - czy warto?

Chodzi mi o treningi dla dorosłych, tzn. dla mężczyzny po 30ce, który nigdy nie trenował żadnych sztuk walki.

Jaki jest poziom treningów, wymagania, stopień trudności, efekty?
Szukam takiej szkoły/sekcji, która nie jest nastawiona na kasiorę tylko faktycznie potrafi czegoś nauczyć.
Wolę, żeby było dużo sparingów i treningów z workiem a nie tylko mielenie powietrza pięściami.

Nie mam zamiaru chodzić na ustawki czy na mecze tylko chodzi mi o pracę nad samym sobą - wytrzymałość, rozciągnięcie, szybkość i siła

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2013r. 07:42  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 132
Dołączył: 1 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2013r. 09:44  
Cytuj
jak chcesz bezmyślnie walić w worek to kup sobie taki w sklepie zawieś na trzepaku i kop se dowoli, skutek taki sam mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2013r. 10:58  
Cytuj
Witam
O Karate w Bushido nie wypowiem się bo nie trenowałem tam, ale mogę coś powiedzieć na temat innych.

Treningi Krav Maga są w szkole w Rozwadowie w poniedziałki o 17.30. Prowadzi gość z Rzeszowa Andrzej Płaza, spoko koleś i sporo potrafi. Zabierz ze sobą spodnie dresowe, koszulkę, wygodne buty i zobaczysz jak wygląda trening (pierwszy bezpłatny).

Shikaku Aikido za halą targową na górze (kiedyś na dole był bar wietnamski, teraz nie wiem co tam jest).
Samoobrona z elementami Tajskiego boksu i Aikido. Zajęcia odbywają się w poniedziałki i czwartki o 19. Prowadzi Jacek Stanos trenował Tajski Boks i Aikido kilka lat w Stanach, ogólnie spoko gość i jest naprawdę dobry.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 26 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2013r. 12:05  
Cytuj
Kiedys chodzilem na karate, w sumie spoko moge polecic przez 1,5 godziny daja taki wycisk ze ciezko zejsc do szatnismiech2 przynajmniej napoczatku pozniej wiadomo poprawia sie kondychaumiech
Kiedys bylo 3 razy w tyg wlasnie po 1.5 h i chyba 50zl a teraz to nie wiem, ale ogolnie polecam umiech

ALOHA :))
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 15 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Kwie 2013r. 20:30  
Cytuj
treningi karate są w pn . śr. i piątki o 19.00 -1,5 godz
ale teraz to już koniec sezonu w czerwcu na początku prawdopodobnie będzie egzamin zapraszam oglądnąć
poćwiczyć można od zaraz ale z rozciągnięciem w wieku 30 lat to już chyba przesada trzeba uważać bo może coś pęc i po sporcie
ogólnie fajna rzecz i zapraszam
szczegłowych info w bushido na wojska polskiego tam też jest siłownia godna polecenia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »