NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Psycholog/ psychoterapeuta - kogo polecacie?, Psycholog/ psychoterapeuta - kogo polecacie?
Posty: 49
Dołączył: 20 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2013r. 18:36  
Cytuj
Witam,
zależy mi na Waszej opinii na temat dobrego psychologa/psychoterapeuty ze Stalowej. Chodzi mi o takiego, który pomógłby w przypadku nerwicy lękowej, depresji itp...
Z góry dziękuję za pomoc :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Kwie 2013r. 18:36  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 10 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2013r. 15:11  
Cytuj
Widzę że mieszkańcy stalowej nie potrzebują zdaje się psychologów:szok:
Byłam kiedyś u Moniki Chmielowiec, w tej chwili mój znajomy chodzi do niej regularnie, co 2 tygodnie i jest zadowolony, bardzo mu pomogła po trudnym związku małżeńskim.
Nie wiem jak radzi sobie z nerwicą, ale innych psychologów nie znam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 289
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2013r. 15:28  
Cytuj
A ja polecam znalesc sobie hobby, zainteresowanie, czasem na wodeczke skoczyc ze znajomymi, poszukac lepszej pracy wtedy nie bedzie potrzebny psycholog/psychoterapeuta

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 18 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2013r. 16:15  
Cytuj
Zadzwon do oratorium przy cmentarzu.Kiedys BARDZO pomogla mi tam p.Marta Serafin ,nie wiem czy nadal tam pracuje bo mineło juz chyba 4 lata od moich z nią spotkan.Pracowało tam kilku psychologow ja poleciła mi kolezanka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 10 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2013r. 22:55  
Cytuj
W oratorium nie ma juz psychologów sa teraz w rozwadowie na ulicy polnej 18 w SOWiIk
www.sowiik.pl/ to jest ich strona a znajdziesz tam pania własnie Martę Serafin-Szcząchór, Karoline Wazny, Dorote Partykę, Marię Dekert i mozna tam uzyskac pomoc psychologiczna bezpłatnie .umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2013r. 06:22  
Cytuj
CYTAT
W oratorium nie ma juz psychologów sa teraz w rozwadowie na ulicy polnej 18 w SOWiIk
www.sowiik.pl/ to jest ich strona a znajdziesz tam pania własnie Martę Serafin-Szcząchór, Karoline Wazny, Dorote Partykę, Marię Dekert i mozna tam uzyskac pomoc psychologiczna bezpłatnie .umiech


To jest ośrodek interwencji kryzysowej. Nie przyjmują ludzi z nerwicami, tylko np. kiedy mąż Cię z dziećmi wyrzuci z domu, albo spali Ci się chałupa, to drzwi masz otwarte. Do tych psychologów trzeba umówić się prywatnie.

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2013r. 08:00  
Cytuj
Dwa lata temu pomogli mi w Rudniku, sa psycholodzy można pojechać i pogadac polecam.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 29 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2013r. 09:50  
Cytuj
Nessie jak zwykle wszystkowiedząca, akurat w tej kwestii się myslisz , przyjmować prywatnie niektórzy i owszem, ale w Sowiku przyjmują nie tylko w sytuacjach kryzysowych. Wystarczy podejśc, zapytać i ustalić termin , raczej nikomu nie odmawiają pomocy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2013r. 10:38  
Cytuj
CYTAT
Nessie jak zwykle wszystkowiedząca, akurat w tej kwestii się myslisz , przyjmować prywatnie niektórzy i owszem, ale w Sowiku przyjmują nie tylko w sytuacjach kryzysowych. Wystarczy podejśc, zapytać i ustalić termin , raczej nikomu nie odmawiają pomocy.


Mój rodzony brat korzystał z ich usług. A raczej próbował. A Ty masz jakieś doświadczenia z tym ośrodkiem? Czy tylko klikanie w klawisze?

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 29 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2013r. 10:42  
Cytuj
Mam , osobiste i nie był to przypadek z zakresu interwencji kryzysowej, moja przyjaciółka korzysta bezpłatnie z pomocy psychologicznej w sowiku , a ma tylko zwykłą nerwicę. A bezsensowne klikanie w klawiaturę to raczej Pani cecha.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2013r. 11:09  
Cytuj
CYTAT
Mam , osobiste i nie był to przypadek z zakresu interwencji kryzysowej, moja przyjaciółka korzysta bezpłatnie z pomocy psychologicznej w sowiku , a ma tylko zwykłą nerwicę. A bezsensowne klikanie w klawiaturę to raczej Pani cecha.


Współczuję siedzenia i wgłębiania się w moje posty umiech Zamiast korzystać z życia, widzę, dogłębnie Pani analizuje moje wpisy umiech

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 29 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2013r. 11:20  
Cytuj
zmiana tematu i odwracanie kota ogonem to również Pani przypadłość, a nie prościej przyznać sie czasem do błędu... A i owszem drażnią mnie ludzie którzy lubią wypowiadać sie na każdy temat, chociaż czasami nie mają o nim zielonego pojęcia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 642
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2013r. 17:05  
Cytuj
CYTAT
zmiana tematu i odwracanie kota ogonem to również Pani przypadłość, a nie prościej przyznać sie czasem do błędu... A i owszem drażnią mnie ludzie którzy lubią wypowiadać sie na każdy temat, chociaż czasami nie mają o nim zielonego pojęcia.


Przepraszam bardzo, JAKIEGO błędu?
Niestety, ludzie wszechstronni zawsze byli źle odbierani good
Skończyłam ten temat, a raczej offtop umiech

Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 30 Sie 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2013r. 21:30  
Cytuj
CYTAT
W oratorium nie ma juz psychologów sa teraz w rozwadowie na ulicy polnej 18 w SOWiIk
www.sowiik.pl/ to jest ich strona a znajdziesz tam pania własnie Martę Serafin-Szcząchór, Karoline Wazny, Dorote Partykę, Marię Dekert i mozna tam uzyskac pomoc psychologiczna bezpłatnie .umiech


Chyba żartujesz z Dorota Partyką!!! Ona raczej Partacz powinna mieć na nazwisko. Nie wiem czyj to twór ale to chyba sam KUL uczył i wychował. Teraz widać skutki.
Ta gówniara nie ma kompeltnie predyspozycji i elementarnej wiedzy w zawodzie, do tego jeszcze jest stronnicza, co juz ją powinno wykluczyć ze tego co robi. Ktoś ją do pracy pcha albo ma dzianych starych. Powinna sobie zrobić rachunek sumienia. Opieram się na kilku przykładach.

Pani Maria Dekert owszem, polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 29 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2013r. 06:37  
Cytuj
błędu tzn że w tej kwestii nie masz racji, no i mylisz wszechstronność z zadufaniem, nie ma ludzi wszystkowiedzących a Ty za taką się uważasz. Idź dowiedz się a potem udzielaj informacji, to tyle.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 10 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2013r. 20:33  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
W oratorium nie ma juz psychologów sa teraz w rozwadowie na ulicy polnej 18 w SOWiIk
www.sowiik.pl/ to jest ich strona a znajdziesz tam pania własnie Martę Serafin-Szcząchór, Karoline Wazny, Dorote Partykę, Marię Dekert i mozna tam uzyskac pomoc psychologiczna bezpłatnie .umiech


Chyba żartujesz z Dorota Partyką!!! Ona raczej Partacz powinna mieć na nazwisko. Nie wiem czyj to twór ale to chyba sam KUL uczył i wychował. Teraz widać skutki.
Ta gówniara nie ma kompeltnie predyspozycji i elementarnej wiedzy w zawodzie, do tego jeszcze jest stronnicza, co juz ją powinno wykluczyć ze tego co robi. Ktoś ją do pracy pcha albo ma dzianych starych. Powinna sobie zrobić rachunek sumienia. Opieram się na kilku przykładach.

Pani Maria Dekert owszem, polecam.


Na jakich przykładach bo moze lepiej podac zeby ktos poszedł do dobrego jednak psychologa .....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 20 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2013r. 22:08  
Cytuj
dziękuje za zainteresowanie tematem!
Z tego SOWiKu oprocz podanych nazwisk, możecie polecic jeszcze kogoś??? bo akurat do tych wymienionych jest duza kolejka, a pracuja tam jeszce inni psychologowie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 10 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2013r. 00:21  
Cytuj
W SOWiIKu wogóle na terpaię czeka się długo, tylko interwencja kryzysowa jest szybko. Nie wszyscy tam są psychoterapeutami, niektórzy są interwantami i nie zajmują sie nerwicami czy depresją. Wiem, bo moja siostra i mama tam chodziły.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 25 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2013r. 19:30  
Cytuj
Psycholog/psychoterapeuta ?? a po co ??

Otocz się przyjaznymi sobie ludźmi, popatrz na świat z innej perspektywy, przeczytaj dobrą książkę, uśmiechnij się, zrób komuś przyjemność ...

zaden psycholog nie będzie Ci nigdy potrzebny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 10 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2013r. 20:39  
Cytuj
Witam. Mam problem z samooceną, asertywnością, stresem Moja samoocena jest przerażająco niska, nie zauważam w sobie żadnych zalet, cały czas mam wrażenie, że do niczego się nie nadaję i nic mnie dobrego już w życiu nie spotka. Stres - ten mi dokucza przez cały czas. Zamartwiam się byle czym, każdą rzecz jaką mam zrobic czy coś załatwic strasznie rozmyślam nie śpię w nocy. Prosze doradzcie mi dobrego psychologa który bedzie w stanie mi pomó.Dziękuję

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Paź 2013r. 09:38  
Cytuj
CYTAT
Witam. Mam problem z samooceną, asertywnością, stresem Moja samoocena jest przerażająco niska, nie zauważam w sobie żadnych zalet, cały czas mam wrażenie, że do niczego się nie nadaję i nic mnie dobrego już w życiu nie spotka. Stres - ten mi dokucza przez cały czas. Zamartwiam się byle czym, każdą rzecz jaką mam zrobic czy coś załatwic strasznie rozmyślam nie śpię w nocy. Prosze doradzcie mi dobrego psychologa który bedzie w stanie mi pomó.Dziękuję


"Stres - ten mi dokucza przez cały czas" to jest jedna przyczyn niszczenia człowieka od wewnątrz. Psycholog psychologiem ale zmiana rytmu życia też jest wskazana. Pętla się zaciska kiedy bierzemy np: kredyty na 10-15 lat a warunki pracy nas przytłaczają.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 27 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Paź 2013r. 11:40  
Cytuj
Do Tomek80:

czym się zajmujesz? pracujesz? uczysz się?

Lubię ludzi konsekwentnych.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 10 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2013r. 15:51  
Cytuj
Pracuję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2013r. 16:38  
Cytuj
Tomek80, wysłałam Ci wiadomość priv. umiech

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 26 Sty 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2019r. 15:50  
Cytuj
Nie polecam tej kobiety pod jej przykrywką na zewnątrz dobra to bardzo zły człowiek. Z samego powodu że Prowadzi ośrodek interwencji kryzysowej w Stalowej Woli. Ponadto ona działa instytucjonalnie czyli jak jest jakiś problem to policja ewentualnie może nakazać wezwać karetkę z psychiatra żeby po ciebie przyjechali i na siłę zrobili z ciebie osobę psychiczną. Właśnie przez z te debilki w tym ośrodku straciłam kogoś bliskiego niebede opisywać dokładnie. Ale to są badziory ubrane w białe rękawiczki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »