NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Kebab Nazir, Co sądzicie o Kebabie U Nazira ?:)
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Wrz 2013r. 19:43  
Cytuj
Co do rękawiczek to ostatnio kupowałem kebaba pani najpierw przyjeła pieniążki ode mnie w rekawiczkach a później w tych samych rękawiczkach go zrobiła umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2013r. 19:43  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2013r. 21:31  
Cytuj
Większość z nas wszystkich co dziennie zjada wędliny- ciekawe co powiedzielibyśmy widząc ich produkcje. Jeżeli narzekamy na warunki barów. A co do kebaba z kurczaka- nie pisze, że tylko z piersi kurczaka tylko z kurczaka więc z całego kurczaka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2013r. 21:59  
Cytuj
CYTAT
Kebab z kurczaka jest u nich niezbyt dobry. Mieso wrzucane ze skora tluszczem i chrzastkami (nie jest to piers z kurczaka tylko inne czesci). Naprawde nie polecam bo do tego dzisiaj trafilam na niedopieczone;/Skusilam sie bo bylo duzo ludzi. salatka i sos dobre wiec mysle ze z jagnieciny bylby ok. ;)


Skoro Ty napisałaś to ja też dodam, bo wychodzi,że nie jest to przypadek.

Zamówiłem kebaba z kurczakiem - wszystko naprawdę było by ok ale -faktycznie w mięsie znalazły się prawie surowe kawałki, piszę prawię bo kilka kawałków było z jednej strony ładnie z pieczone a z drugiej surowe. W Lokalu był spory ruch a obsługa nie obijała się ale pośpiech nie zawsze jest wskazany.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2013r. 08:41  
Cytuj
Ja tylko powiem ze w Polsce nie ma dobrych Kebabow, Jak ktos jadl we Francji lub Niemczech u dobrego Turka wie o czym mowa.

po pierwsze tam nikt nie podaje kebaba z jakas kapsuta (w polsce oczywiscie jak najtanszym kosztem)

Mieso: nie ma zadnych mielonek typu wolowina czy niby jagniecina te mielonki sa mrozone a i tam jest pewnie jak z parowkami z 40 % miesa.

Sosy :jest duzy wybor od ketckup, majonez, sos na bazie jogurtu greckiego, pikantny sos tunyzyjski itd..

Tam kebab kosztuje 5 euros z frytkami u nas zeby pojesc trzeba brac duzego kebaba za 17 PLN

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2013r. 09:24  
Cytuj
CYTAT
Ja tylko powiem ze w Polsce nie ma dobrych Kebabow, Jak ktos jadl we Francji lub Niemczech u dobrego Turka wie o czym mowa.



Heniek wie o czym mowa ! zjechał Polskę wzdłuż i wszerz niczym Makłowicz w podróży umiech

Heniek jadłeś kebaba w :

http://www.gastr(...)ebiscytu

Przy okazji. Dobry kebab z baraniny jest w Sanoku, okolice Autosanu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2013r. 11:08  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ja tylko powiem ze w Polsce nie ma dobrych Kebabow, Jak ktos jadl we Francji lub Niemczech u dobrego Turka wie o czym mowa.



Heniek wie o czym mowa ! zjechał Polskę wzdłuż i wszerz niczym Makłowicz w podróży umiech

Heniek jadłeś kebaba w :

http://www.gastr(...)ebiscytu

Przy okazji. Dobry kebab z baraniny jest w Sanoku, okolice Autosanu.


Ciekawa stronka jadlem w katowicach w "Petra" powiem na moj gust bez rewelacji.

Ogolnie jak widze kebab z wolowiny to juz mi sie nie dobrze robi, jadlem tez kebaby w Turcji na wczasach i tam nigdzie nie widzialem mielonki a wolowina sie do tego nie nadaje.

jak bede jechal przez Sanok napewno sprobuje baranina jest mocna w smaku jagniecinka duzo lepsza ale droga, we Francje ponoc mieszaja miesa (indyk + cieliecina)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2013r. 11:52  
Cytuj
Dla wszystkich niezadowolonych z propozycji okolicznych barów:


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 18 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2013r. 10:31  
Cytuj
Dobry kebab ale chyba w Luxorze lepszy smak choć niepotrzebnie dodają ser.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 19 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2013r. 12:15  
Cytuj
Kebab od Nazira jest najlepszy jaki do tej pory jadłam, wczoraj mnie podkusiło żeby zamówić sobie i mojemu chłopakowi po dużym ale w innym kebabie, tym na wojska polskiego... Gów*o nieprzeciętne, kebab jakiś poskładany z trzech tortilli, rozlatujący się na maxa, bez smaku, mało farszu o mięsie wspomne tyle że nawet nie przypominało mięsa z kurczaka, zawiodłam się strasznie bo kiedyś tam jadłam i mi smakował kebeb, a teraz... masakra jakaś, od Nazira jak zamówię duży to mam na kolacje i na śniadanie a ten z wojska polskiego niby miał być duży, a wcale nie był, więcej yego ciasta niż reszty ....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2226
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2013r. 17:00  
Cytuj
siostra7777, jak ty kebab traktujesz jako kolację i sniadanie tooo sciana

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 132
Dołączył: 1 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Paź 2013r. 17:46  
Cytuj
W Nazirze jadłem raz kebaba i nigdy wiecej... najgorszy jaki w zyciu jadlem...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Paź 2013r. 19:06  
Cytuj
No zgadza sie w FR dopiero jak zjesz placisz u nas placisz a jak sie okaze ze hujnia to dupa.

A co do Nazira to ja niewiem jak mozna ten syf jesc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 129
Dołączył: 13 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2013r. 20:15  
Cytuj
Mała poprawka. Nie spalili tylko wysadzili w powietrze ;)

Ja sobie chwalę kebaba w knajpie tawerna w Sandomierzu za raz przed lotosem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Paź 2013r. 20:39  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Co do rękawiczek to ostatnio kupowałem kebaba pani najpierw przyjeła pieniążki ode mnie w rekawiczkach a później w tych samych rękawiczkach go zrobiła umiech


Jak tyle razy kupowalem kebaba w paryzu tak jeszcze nigdy nie placilem i czekalem, tylko najpier zamowilem zjadlem potem zaplacilem.

A tu w pl turki was laduja w balona najpierw zaplac potem mozesz mnie pocalowac w d... jak ci nie bedzie smakowalo.


sorry ale zauwaz ze to PL a nie FR. Gdyby bylo placenie tylko komu smakuje to byłaby kilometrowa kolejka bydła niepłacącego za zarcie ...

a tak przy okazji musze pochwalic kebaba w Wojska 4a - zamawialem ostatnio 2 x i bylo mega duzo mięcha. Ktos narzekal ze sie kiedys tam popsuli, ale potwierdzam ze sie poprawili. Dobre bylo !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 6 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2013r. 21:52  
Cytuj
CYTAT

Ja sobie chwalę kebaba w knajpie tawerna w Sandomierzu za raz przed lotosem.


Tam był dobry kebab ale z 6 lat temu. Teraz za drogo, niedobre i w lecie w upały po sosie wybieraj zalesione trasy żeby nie było problemów gdzie stawać smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 7 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2013r. 23:01  
Cytuj
Jak jestem bardzo głodny to mi się uszy częsą tak smakuje. Uważam ,że młodym to się trochę poprzewracało. Dwadzieścia parę lat zwyła zapiekanka i hod -dog( sama bułka z parówką i keczupem)były rarytasem. Teraz to do Paryża trzeba jechać ,żeby coś zjeść????? A schabowego to nikt by nie robił z karkówki ( Bo prawie taka sama cena za kilogram)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 28 Paź 2013r. 23:55  
Cytuj
Oj kolego ale farmazony piszesz, kiedys to zapiekanki byly zajebiste bo wtedy nie bylo jak dzisiaj bulki nafaszerowane konserwantami i sera "sera podobnego". Ale nikt ci nie broni jesc tego syfu od Nazira obys sie tylko nie posral.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 4 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2013r. 09:43  
Cytuj
Jeden lubi Nazira, drugi Turka a trzeci jak mu nogi śmierdzą..
O gustach sie nie dyskutuje smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
REW
REW
REW
Posty: 1
Dołączył: 26 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2015r. 11:21  
Cytuj
pozdrawiam osoby pracujace i odbierajace zam. telefoniczne.
ostatnio zachcialo nam sie czegos na dowoz godz 9 wiec duzego wyboru o tej porze niema. Zadzwonilem do nazira odebral chlopak zanim sie odezwalem kazal mi czelac ok, moze ma klienta. Skladam zamowienie po chwili mowi ze odda telefon kolezance bo jest bardziej kompetentna ,ok i slysze jak szarpia sie czy rzucaja tel jak goracym ziemniakiem wkoncu znow rozmawiam z kolega czas oczekiwania 1h bo dopiero otworzyli. Rozlaczylem sie i zaczelem sie zastanawiwc jak to otworzyli przeciez Czynne 24h jest ale nic poczekam. Dzw tel odbieram jakas pani z nazira bo kolega przyjmujac zamowienie nie spisal jakie sosy. Czas oczekiwania 40min.
W to mi graj czyli jednak szybciej. Dzw tel i odbierajac smieje sie sam do siebie patrze od nazira. Kolega tym razem ze zapomnieli sie zapytac czy za dodatkowa oplata niechcialbym odrobiny startego sera bo ostatnio maja to w swojej ofercie. Ok zgodzilem sie, czas oczekiwania 40min. I po 10min telefon czy moglbym podac raz jeszcze adres bo chyba zle zanotowali i zaraz kierowca wyjezdza.

A po 5min pukanie kierowca z zamowieniem dystans ktory autem zajmuje 20min pokonal w 5.

Szczerze przez to zamieszanie z tel apetyt odszedl i w sumie sam niewiem czy to moje zamowienie bylo czy tez nie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2015r. 13:40  
Cytuj
REW - to co, wieźli Ci ten kebab aż do Zaklikowa jakiegoś, czy za Bojanów?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 26 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2015r. 19:44  
Cytuj
Jedząc kebaba osiedlasz araba panowie ! lepiej pójść do domu i zrobić sobie samemu posiłek albo lepiej zamówić pizze !! Ogarnijcie to w końcu !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »