NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Prawo Jazdy »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
jaką szkolę jazdy wybrać, proszę o pomoc . jaką szkolę jazdy wybrać
Posty: 47
Dołączył: 21 Sty 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lip 2013r. 14:54  
Cytuj
Virus nie wiem co uważasz za chamską zagrywkę?
Robiłam kurs w Rotransie robiło tam wielu moich znajomych, znam ludzi pracujących tam i wiem, że to bardzo dobrzy fachowcy ludzie zaangażowani w to co robią.

O Mechaniku wiem od znajomego co jeździł - był tam instruktorem i jest to prawdziwa informacja więc też nie wiem gdzie tu chamstwo z mojej strony, z tego co wiem nie upadł tylko zabrano mu za jakieś nieprawidłowości (nie wiem dokładnie jakie) zezwolenie na szkolenie.

Z tego co wiem Rotrans funnkcjonuje bardzo dobrze, kupili nowe motocykle Kawasaki i Yamaha (można zobaczyć samemu na stronie) - właśnie na kat. A się teraz zastanawiam.

Także polecam ja Rotrans a Ty virus jak masz dobre doświadczenia, wspomnienia z innej szkoły to się podziel i opisz dlaczego a nie w bezsensowny sposób zarzucasz komuś chamskie zagrywki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2013r. 14:54  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 26 Marz 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Lip 2013r. 18:15  
Cytuj
Gorąco Polecam P. Henia ze szkoły TRAMP jesli potrzeba moge podac namiary

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Lip 2013r. 18:21  
Cytuj
A ja polecam WAKACJE Z PRAWEM JAZDY


http://www.badan(...)ady.html

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 24 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2013r. 22:55  
Cytuj
bardzo gorąco polecam " Akademia Nauki Jazdy " mieszczaca się obok (dawnej Europejskiej ) Pierwsze pietro jak na solarium

Polecam pana Marka i Pana Daniela super instruktorzy umiech

stronka : http://prawk(...)p/oferta

okokokokokokokokok Sam tam robiłem umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 52
Dołączył: 3 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2014r. 21:09  
Cytuj
Odnowię troszkę temat....
Którą szkołę ze Stalowej bądź okolic polecacie do zrobienia kat. A, gdzie istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty i (nie ukrywam) gdzie cena nie jest zbyt wygórowana?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 18 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2014r. 09:49  
Cytuj
Również polecam p.Henia Zarzecznego z szkoły TRAMP. Zdałam za pierwszym razem po jego kursie, a przed kursem umiałam tylko zmieniać biegi i przejechać po prostej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 19 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2014r. 13:19  
Cytuj
Tramp- pana Henryka Ordelowskiego najlepszy z najlepszych umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 23 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2014r. 17:54  
Cytuj
No to się uaktywnią znowu właściciele szkół jazdy i reklamodawcy na forum umiech

wPISuje się na forum bo mnie sprowokowała wyświetlana w dziale o szkołach nauki jazdy reklama motosu.

Ogłosili się szkołą numer 1 w Stalowej Woli, tylko nie wiadomo numer 1 w czym?

W zdawalności to raczej mocno średnio, żeby nie powiedzieć słabo jest co najmniej kilka szkół z lepszą w St. Woli jest.
W ilości kursantów, może trzeba by to podliczyć.

Prawda jest jednak taka, że jest to ośrodek prowadzony przez żonę skorumpowanego egzaminatora byłego z-cę dyrektora wordu w Tarnobrzegu, który czeka teraz na wyrok.

Także jak chcecie się dołożyć na wynagrodzenia adwokata Pana Zbigniewa S. to drzwiami i oknami walcie do motosu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 371
Dołączył: 24 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Lip 2014r. 19:03  
Cytuj
ja polecam z czystym sumieniem Henia z Motosu umiech swietny gosc, z ogromna wiedza, ktora umie przekazac w cudowny sposob, zawsze daje 100% siebie umiech Ciesze sie, ze trafilam na niego, bo do dzis nie wiem czy bym to prawko zrobila, ale zawsze mnie zbierał, gdy sie poddawalam i dzis jestem szczesliwa posiadaczka parawa jazdy kat. B smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 52
Dołączył: 3 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lip 2014r. 21:46  
Cytuj
Prawo jazdy kat. B posiadam już od ładnych paru latek umiech także to mam z głowy umiech Mnie obecnie interesuje kat. A umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2014r. 17:18  
Cytuj
Ja robię kurs prawa jazdy w szkole jazdy Auto Class'a
Ta szkoła ma symulator jazdy na którym można spróbować swoich sił zanim wyjedzie się na ulicę. Oprócz tego wykłady są prowadzone profesjonalnie a cena jest przystępna. Polecam.

http://www.autoclassa.pl/

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Lip 2014r. 21:19  
Cytuj
CYTAT
Prawo jazdy kat. B posiadam już od ładnych paru latek umiech także to mam z głowy umiech Mnie obecnie interesuje kat. A umiech


Załóż nowy temat, albo zadaj pytanie w tym http://stalo(...)d=727105 bo tu nikt nie czyta ze zrozumieniem twojego pytania i cię ciągle wysyłają na B umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Prawo Jazdy »