NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Rozliczenia ze spółdzielni,
Posty: 5005
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2013r. 22:31  
Cytuj
k-bix u mnie musieliby gdzieś na dole pionu to robić ale raczej niewykonalne

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2013r. 22:31  
Cytuj

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 31 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2013r. 02:37  
Cytuj
Dlaczego podwyżkico, niedawno S.M sprzedała za około 800 tyś zł budynek przychodni przy KEN. Gdzie są te pieniądze, jak zostaną zainwestowanecool girl i jeszcze jedno pytanie ile kasy Rada Nadzorcza SM lekką ręką wydała na premie , nagrody dla siebie i pracowników SM.w 2012 roku.
Widzę że S.M w St.Wolicool girl sponsorowana przez lokatorów, będąca ich własnością to studnia bez dna.placze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 30 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2013r. 09:23  
Cytuj
Czynsze mamy warszawskie - a pensje podkarpackie nadal.
Tyle w temacie. Szkoda słów , nerwów, wszyscy tu radzą, myślą.
A co robimy? Nic....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 19 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2013r. 16:53  
Cytuj
CYTAT
Dlaczego podwyżki, niedawno S.M sprzedała za około 800 tyś zł budynek przychodni przy KEN. Gdzie są te pieniądze, jak zostaną zainwestowane i jeszcze jedno pytanie ile kasy Rada Nadzorcza SM lekką ręką wydała na premie , nagrody dla siebie i pracowników SM.w 2012 roku.
Widzę że S.M w St.Woli sponsorowana przez lokatorów, będąca ich własnością to studnia bez dna.


Dobre pytania, droga R.N Zarządzie przy S.M w Stalowej Woli co się dzieje z tymi pieniędzmi za sprzedane lokale /budynki/ które są własnością wszystkich członków S.M. Ile tych lokali /budynków/ już sprzedano i za jaką kwotę.
Dlaczego na stronie S.M na ten temat nie ma żadnej informacji.
Dlaczego R.N nie przedstawia na stronie S.M protokołów ze swoich posiedzeń http://www.sm.st(...).1005.19

Panie Pychowski cuda Pan obiecywał przed Walnym a jak jest każdy widzi, znowu podwyżki czynszu.

POSIADANIE WŁASNEGO ZDANIA NIE JEST ŻADNYM PRZESTĘPSTWEM.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 26 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Marz 2013r. 20:02  
Cytuj
z tego co się orientuje to teraz nikt nie musi wchodzi do domu aby odczytać stan licznika z wodą bo mają specjalne urzadzenia:/
Ja mam inny problem co roku z centralnego miałam nadwyżkę około 700zł w tym roku nie wiem jakim cudem do rozliczenia za centralne zostało wzięte pod uwagę kilka bloków z osiedla i nadwyzka wyszła niecałe 300zł czy tak można? człowiek oszczędza na czym się da a oni i tak coś wymyślą oby tylko pod górkę było;/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 31 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2013r. 11:38  
Cytuj

Na Wielkanoc od króliczka,
niech wam wpadnie do koszyczka
na czynsz niezła kasa i kiełbasa,
radość życia, coś do picia
i na miłość chęci tyle,
byście mieli wszystko w tyle.



Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »