NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »
Nowy Temat Odpowiedz
Baśniowy Świat - OPINIE,
Posty: 20
Dołączył: 23 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2013r. 21:38  
Cytuj
Wiem, że podobny temat (polecane przedszkola) już istnieje, ale mnie interesuje konkretnie to jedno prywatne rozwadowskie. Już wkrótce moje dziecko ma tam uczęszczać więc chętnie przeczytam opinie rodziców, którzy mają lub mieli tam swoje pociechy umiech.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2013r. 21:38  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 25 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2013r. 12:36  
Cytuj
Moją opinię wyraziłam w poprzednim temacie - nic się w tej kwestii nie zmieniło..no może oprócz tego, że dla Dzieci, które przebywają w przedszkolu dłużej Panie wprowadziły ostatnio kolacje. Polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 23 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2013r. 14:37  
Cytuj
O, to ciekawy pomysł z tymi kolacjami i w sumie bardzo rozsądny, biorąc pod uwagę godziny w jakich jest czynne to przedszkole. Jak na razie wszystkie opinie o tym miejscu są rewelacyjne, i utwierdzam się w przekonaniu, że wybór jest najlepszy z możliwych, sprawdzimy już wkrótce w praktyce umiech.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2013r. 15:07  
Cytuj
W jakim wieku jest Twoje dziecko ?? Mój idzie też od września - będzie miał 2 lata

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 23 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2013r. 22:15  
Cytuj
CYTAT
W jakim wieku jest Twoje dziecko ?? Mój idzie też od września - będzie miał 2 lata

Moja córa skończyła trzy, ale mam nadzieję załapać się już od kwietnia umiech. Młode mi już po ścianach w domu łazi, garnie się do dzieci. W domu nie rozwinie się tak jak w grupie rówieśniczej pod okiem fachowców umiech.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 11 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2013r. 18:54  
Cytuj
Mnie nie podoba się, że zakazano wjazdu na teren placu przedszkola. Trzeba z dzieckiem wysiadac na ulicy. Nie jest to bezpieczne rozwiązanie. Rozumiem, gdy nie ma innej mozliwości. Tutaj mozliwości są, kwestia organizacji, dobej woli właściciela i najważniejsze dbałość o bezpieczeństwo dzieci!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 48
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Marz 2013r. 21:45  
Cytuj
Po pierwsze temat wjeżdżaniania na teren przedszkola był uzgodniony z rodzicami, po drugie jak by się dało to większość rodziców do przedszkola by wjechało, żeby tylko nie przejść się dziesięć metrów!!!! Bez przesady na terenie przedszkola bawią się dzieci, a potem teren ten jest zaorany przez zawracające samochody. Ludzie dajcie spokój bo to już przesada!!! Uważam, że to jest dobry pomysł, bo najważniejsze jest dobro bawiących się dzieci i estetyka, a nie wieczne wygodnictwo rodziców!!!! Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 23 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2013r. 21:50  
Cytuj
CYTAT
Mnie nie podoba się, że zakazano wjazdu na teren placu przedszkola. Trzeba z dzieckiem wysiadac na ulicy. Nie jest to bezpieczne rozwiązanie. Rozumiem, gdy nie ma innej mozliwości. Tutaj mozliwości są, kwestia organizacji, dobej woli właściciela i najważniejsze dbałość o bezpieczeństwo dzieci!


Nie wiem, czy to, że trzeba wysiąść z dzieckiem na ulicy jest jakimś wielkim minusem tego przedszkola. Prawda jest taka, że poruszając się samochodem po mieście w wielu miejscach wysiada się "na ulicy" i też może jest to niebezpieczne ale nikogo nie oburza. A w lecie, kiedy maluchy biegają po podwórku to chyba dobrze, że auta nie mają wjazdu na teren. To daje mi dodatkową pewność, że moja pociecha będzie tam bezpieczna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 16 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2013r. 22:15  
Cytuj
z tego co kojarzę to faktycznie tam w rozwadowie obok przedszkola przebiega autostrada, pod które przedszkole w St. podjeżdza się pod same drzwi?!!!smiech2 pewnie- najlepiej teren zielony dla dzieci zalać betonem żeby było gdzie parkować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 25 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Marz 2013r. 10:36  
Cytuj
dziadek25: można zaparkować przy bramie - wtedy nie trzeba przechodzić przez ulicę - nie stwarzajmy problemów tam gdzie ich nie ma. Dzięki zakazowi wjazdu Dzieci będą miały całe podwórko dla siebie - to chyba dobrze?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 23 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2013r. 00:14  
Cytuj
Byliśmy na zapoznaniu, startujemy od kwietnia, dzieciak po pierwszym kontakcie zachwycony, ja również nie mam podstaw do niepokoju. Jak ktoś będzie zainteresowany to zdam relacje z "początków" umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2019r. 16:55  
Cytuj
jakieś nowe opinie? planuje dać dziecko od września

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 18 Marz 2019r. 19:52  
Cytuj
dziewczyny z powołania do prowadzenia tego typu przedszkola umiech P O L E C A M

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » O najmłodszych »