NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 »
nowa siłownia w Stalówce, nowa siłownia w Stalówce
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2013r. 08:14  
Cytuj
doszły mnie słuchy że w tym nowym centrum handlowym na niezłomnych ma powstać jakaś siłownia sieciowa na całej górze ok 700 m kw !!?? jeśli to prawda to z tego co wiem siłownie sieciowe są czynne całą dobę / 7 dni w tygodniu no i przede wszystkim dobrej jakości sprzęt!! byłem w Stolicy w kilku siłowniach m.in. calypso, jednym minusem jest tylko CENA - ok 160 zł za karnet miesięczny + jednorazowa karta klubowicza ok 200 zł - nic zobaczymy co tu powstanie!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2013r. 08:14  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Lut 2013r. 09:28  
Cytuj
No to ceny akurat na czasie sciana
Przy takim bezrobociu i zarobkach w okolicy półtora tysiąca...
Pewnie mimo tak wielkiej powierzchni będzie tłok, że trudno się będzie wcisnąć chytry

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2013r. 09:45  
Cytuj
w rzeszowie calypso kosztuje ok 90 zł, z jednej strony wysoka cena odstraszy młodzików, z drugiej strony 150 zł co niektórzy miesięcznie przepalają, przepijają więc nie są to duże pieniądze!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Lut 2013r. 11:22  
Cytuj
Owszem, ma być. Z tego co mnie się wydaje, takie ceny o jakich piszesz są raczej mało prawdopodobne, bo sieć siecią, a teren terenem. Gdyby u nas karnecik kosztował 150 zł, to najzwyczajniej w świecie nikt by tam nie przychodził. Choćby nawet cuda wianki były. Choć na naszym terenie zdrowy tryb życia i sport stają się chyba coraz powszechniejsze, całe szczęście, to wydaje mi się, że przeznaczenie takiej kwoty z budżetu byłoby wyzwaniem i abstrakcją dla wielu. Interesowałem się ostatnio cenami w centrum rozrywki dla dzieci Fikoland. Znalazłem na internecie cennik z Białegostoku bodajże i tam godzina kosztuje w tygodniu 19zł, dwie godziny 26zł! U nas to koszt chyba 8zł za godzinę, taka różnica. Podobnie uważam będzie z tą siłownią. Oby tak było umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2013r. 12:15  
Cytuj
no dokładnie, teren terenem - na tej samej siłowni między wawą a rzeszowem jest duża różnica na karnecie!! Tu myślę będzie podobnie, chociaż tu z tego co wiem są kur....o wysokie ceny na wynajem metra kw w tym centrum, także właściciel będzie musiał opłacić lokal, franczyzne do tego utrzymać siebie... ale coś przynajmniej się dzieje, będzie to też motywacją dla obecnych siłowni by zaczęły ingerować w to co mają /i / lub mogą mieć by nie stracić dotychczasowych klientów!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2013r. 13:15  
Cytuj
Jak byłem w Warszawie to łaząc po Galeri Handlowej zaczepiają takie panny i dają wejściókę na siłownie, 1 wejsciówka dla 2 osób aby " zbadać, wyczaić, spróbować " siłownie. Według mnie super pomysł na reklamę i możliwość testu sprzętu. Z tego co wiem to większość sieciówek ma takie reklamy.

Jeszcze jedną ciekawą rzeczą w sieciowych siłowniach jest to że w niektórych jest tak że jak kupujesz karnet to
1 karnet = 90 zł
2 karnet = 90 zł
3 karnet = 90 zł
4 karnet = 60 zł bo jesteś uznany za stałego bywalca
....
12 karnet czyli rok = 50 zł
i dalej już masz za 50 zł


Oczywiście cały czas po siłowni chodzi sobie trener/instruktor w każdej chwili możesz go zapytać o zdanie, może ci pomóc, a nawet ustalić plan ćwiczeń specjalnie dla ciebie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 145
Dołączył: 14 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2013r. 13:32  
Cytuj
To nie ma być siłownia sieciowa, będzie tam też fitnes i inne takie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
no1
no1
Posty: 423
Dołączył: 8 Marz 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2013r. 13:44  
Cytuj
Ja słyszałem, że ma być tam innego rodzaju "siłownia" smiech2

Obrazek


A tak poważnie pożyjemy - zobaczymy, bo jak na razie to same ploty, żadnych konkretów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 929
Dołączył: 23 Maja 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Lut 2013r. 10:15  
Cytuj
karnet 150 zł bedzie dobrym filtrem dla dzieci, buraczkow i dresikow z zatorza wiec tylko na +. Jesli silka bedzie faktycznie na poziomie bede tam pierwszy klient umiech Bo silki na poziomie w stalowej nie ma... Tylko wiadomo jaka to bedzie ? Bo pure to watpie zeby w naszej miescinie powstal

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Lut 2013r. 11:09  
Cytuj
Dla mnie 150 zł na karnecik to sporo jak za taką rozrywkę. Dresów nie mam, lata mam, więc jestem burakiem :( Choć pewnie postaram się uzbierać i udać się choć raz, by poznać prawdziwych kulturystów umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 16 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Lut 2013r. 13:41  
Cytuj
Bardzo fajnie jeżeli powstanie tam siłownia z prawdziwego zdarzenia,czekam na taką w Stw. już bardzo długo.Myślę że nawet 90-100zł za karnet bym odżałował.Jeżeli tylko cena była by adekwatna do wyposażenia i klimatuumiechgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2013r. 10:32  
Cytuj
a czy ktoś coś wie na temat przybliżonej daty otwarcia gdyż szczerze nawet w tamtych rejonach nie byłem od wieków...z drugiej strony na początku przyszłego miesiąca kończy mi się karnet w top gymie i może nie warto już będzie go przedłużać ?!?!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2013r. 11:13  
Cytuj
czekam z niecierpliwością na siłownię, gdzie może w spokoju pocwiczyc kobieta, a nie pod obstrzałem napakowanych prostaków. jeśli cena 150zł za karnet miałaby takie towarzystwo odstraszyc to jestem jak najbardziej na tak.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2013r. 12:42  
Cytuj
z brakiem tolerancji się nie zgodzę!! również siedzę w temacie juz 13 rok i nie spotkałem się z tym by ktoś się naśmiewał z kogoś czy to Stalówka czy inne większe miasto. Owszem był przypadek laski co z siłowni szła prosto na pizze to już nie jest śmieszne a żałosne, a jej figura też dawała sporo do życzenia!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Lut 2013r. 12:58  
Cytuj
fankore, myślę, że możesz spokojnie kupować kolejny karnet.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 30 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2013r. 13:09  
Cytuj
Czy ktoś wie co z tą nową siłownią???Kiedy otwarcie? Czy w ogóle będzie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 1 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2013r. 13:27  
Cytuj
sieć Soho Fitness jeszcze z miesiąc im zejdzie. Wykańczają sauny umiech

NON SERVIAM
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 26 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2013r. 13:47  
Cytuj
A macie może jakiekolwiek, w miarę pewne informacje, co do pozostałych najemców?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 30 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2013r. 14:09  
Cytuj
ŻuBer, wiesz może co oprócz siłownie będzie w ofercie Soho?Jakie formy zajęć fitness?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 27 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2013r. 14:54  
Cytuj
Ok. 750 m 2 powierzchni i wyposażenie w najwyższej klasy sprzęt Life Fitness oraz Reebok to nowa
inwestycja sportowa firmy Twój Fitness Sp. z o.o. w Stalowej Woli. Oficjalne otwarcie klubu planowane
jest na wiosnę 2013r.
Nowoczesny klub fitness powstanie w centrum Stalowej Woli na terenie nowo powstającego obiektu Galerii
Handlowej. Twój Fitness Sp. z o.o. nadzoruje projekt i świadczy kompleksowy konsulting dla tej inwestycji.
Przyszli klubowicze będą mieli do dyspozycji rozległą siłownię wyposażoną w polecany przez profesjonalistów
z całego świata sprzęt Life Fitness i Reebok oraz przestronną salę przeznaczoną na grupowe zajęcia fitness. W
ofercie klubu znajdą się zarówno treningi indywidualne prowadzone przez trenerów personalnych, jak i
grupowe, m.in. FAT burning, płaski brzuch, TBC, step, joga, pilates czy bardzo modna w ostatnim czasie
Zumba.
Otwarcie nastąpi na przełomie lutego i marca 2013r

Źródło
http://www.twojfitness.com/twój-fitness-nadzoruje-budowę-nowego-fitness-klubu-w-stalowej-woli

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 179
Dołączył: 1 Lis 2012r.
Skąd: Wioska Smerfów
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2013r. 15:26  
Cytuj
CYTAT
Ok. 750 m 2 powierzchni i wyposażenie w najwyższej klasy sprzęt Life Fitness oraz Reebok to nowa
inwestycja sportowa firmy Twój Fitness Sp. z o.o. w Stalowej Woli. Oficjalne otwarcie klubu planowane
jest na wiosnę 2013r.

Nowoczesny klub fitness powstanie w centrum Stalowej Woli na terenie nowo powstającego obiektu Galerii
Handlowej. Twój Fitness Sp. z o.o. nadzoruje projekt i świadczy kompleksowy konsulting dla tej inwestycji.
Przyszli klubowicze będą mieli do dyspozycji rozległą siłownię wyposażoną w polecany przez profesjonalistów
z całego świata sprzęt Life Fitness i Reebok oraz przestronną salę przeznaczoną na grupowe zajęcia fitness. W
ofercie klubu znajdą się zarówno treningi indywidualne prowadzone przez trenerów personalnych, jak i
grupowe, m.in. FAT burning, płaski brzuch, TBC, step, joga, pilates czy bardzo modna w ostatnim czasie
Zumba.
Otwarcie nastąpi na przełomie lutego i marca 2013r

Źródło
http://www.twojfitness.com/twój-fitness-nadzoruje-budowę-nowego-fitness-klubu-w-stalowej-woli


Oby chodziło o tę wiosnę kalendarzową chytry

Jeśli to wszytko będzie, to reszta siłowni może poważnie odczuć konkurencje - kwestia cen i promocji.

Ciekawią mnie także trenerzy personalni i sztab który będzie prowadził te wszytskie zajęcia - czy będą to np. ludzie z naszego miasta.

Kto się boi Gargamela, niechaj zaraz idzie spać !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 30 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2013r. 15:35  
Cytuj
Brzmi ciekawie! Pilates, Joga, Fat burning itd... Tylko skąd wezmą dobrych instruktorów, mam nadzieję, ze nie z top gymu i wellness. Studiowałam w Rzeszowie i byłam częstym gościem Fitness Clubu Calypso. I niestety musze stwierdzić, że poziom prowadzonych zająć w stalowowolskich fitness klubach dalece odbiega od tych w Calypso. Step i piłki porażka, niech chce mówić w którym klubie. Uwielbiam ćwiczyć i naprawdę nie miałam gdzie w Stalowej. Mam nadzieję, że nowy Fitness Klub spełni moje oczekiwania, bo do Rzeszowa trochę daleko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2013r. 11:16  
Cytuj
Top Gym się na konkurencję przygotował umiech pomalowane ładnie ściany a sprzęt ten sam a to zbyt mało......Na stronce Soho Fitness znalazłem parę zdjęć z otwarcia lokalu - efekt świateł super !!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 217
Dołączył: 22 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2013r. 13:05  
Cytuj
Nie wiem z jakiego miasta było to otwarcie, którego zdjęcia znalazłeś bo w Stalowej siłownia Soho Fitness rozpocznie działalność po wakacjach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2013r. 13:58  
Cytuj
http://www.twojfitness.com/otwarcie-soho-body-spirit

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »